Eponka Eponka komentáře u knih

Sladké poklady české a moravské kuchyně Sladké poklady české a moravské kuchyně Roman Vaněk

Nehlepší kuchařka co jsem měla možnost zkusit. Jsem totalní nekuchař ale díky této kuchařce udělám vše rychle a chutne zatim 14 receptu a vse top. Doporucuji ☺️

26.01.2020 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Jsem rada ze vim jaky zivot mela pred tim nez se stala upirkou dost ctive a zajimave

14.10.2019 5 z 5

Praštěný Praštěný Kevin Hearne

Zatím nejlepší díl :)

04.09.2019 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Tuto knihu rozhodně doporučuji řekla bych že mi připomíná Hunger game a Divergence. Je velice čtivá a napínavá. Jsem velice zvědavá jak budou pokračovat další díly. Jinak hlavní hrdinka Mare se mi moc líbí ale největší favorit je zatím pro mě Cal .

12.08.2019 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Styl autorky je porad stejne uzasny tak ze za den knizka prectena.

07.08.2019 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Nebylo to špatné ale byla to občas až moc zbytečná omáčka :P. Čekala jsem to lepší

17.07.2019 3 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Po prvním díle už víme do čeho jdeme tak že věřím že se vám to bude číst líp :). Hlavní hrdinka Mari je dobře napsaná líbí se mi jak je skromná a laskavá. Občas mě tam štve že mi přijde že autorka dost často furt vše vysvětluje každé nové postavě co se tam objeví vše ohledně kumpánů. Koho jsme si hodně oblíbila byla Sora hraje si sice na dámičku teď už bych řekla, že tolik ne ale je vtipná chytrá a dává poutnicím lepší popis, že nejsou úplně nudné :). Holubici jsme moc nemusela ale ke konci je mi jí dost líto a líbí se mi jak řeší situaci. A jako posledního koho chci vypíchnout je kočičák a jeho rysice ty nemají chybu dávají tomu nádech zajímavosti a je fajn že to není jen o psech :D.

01.07.2019 5 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Jako vždy super čtení :).

19.06.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Čte se to jako obvykle samo :). Autorka prostě umí vtáhnou do děje, po každé části jsme vždy smutná, že se to nenapíše celé . Jsem moc ráda za tohle doplnění a moc se těším na poslední knihu.

27.05.2019 5 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Tahle kniha je psaná velice specificky proto že, plno lidem přijde to jak tam jsou přidané odstavce o nějakým umění nebo různé úryvky z knížek nudné divné atd... Ba naopak pro mě to bylo úžasné poučné a velice romantické ale hlavně to bylo originální. Julia se mi líbí proč všechny holky by měli být jak kurvy nebo dračice mě se její nevinnost líbí a kéž by takových bylo víc. Gabriel je lehce kretén ale to je snad každý chlap a jestli se to snaží pak zlomit a napravit proč ne to že má plno prachů je super aspoň se dá vymýšlet plno věcí co pro ni muže udělat. Pro mě tato knížka byla super těším se na další díl. Jinak já před touhle serii jsem četla The Raven tak že o existenci Julie a Gabriela jsem věděla ale tohle jsme nečekala jak se k sobě dostali. Za mě super knížka a čte se úplně sama.

28.02.2019 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Začátek slabší dost mě to nebavilo ale zbytek knížky před polovinou se to zlomilo a začalo to být čtivé a zajímavé . Těším se na další díl.

24.02.2019 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Za mě prostě super, čtivé napínavé příběh strhující jako předchozí dva díly. Až mě mrzelo jako konec byl krátký, vůbec by mi nevadilo to o pár 100 stránek natáhnout nebo i napsat pořádně jak to teda potom bylo.

24.02.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Moc hezké ale štvalo mě že vždy nějaký příběh nakousnou a nedokončí tak že sice hezké ale mohlo to být prostě delší a vůbec bych se nezlobila kdy by to byla celá kniha vždy o jedné postavě :D

18.02.2019 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Nebylo to špatný :) krátký a takový pohled z jiného úhlu ale dobré :)

18.02.2019 3 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Konec mě lehce zklamal čekala jsem úplně jiný :(

13.02.2019 4 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Další super díl :) čte se to samo jsem zvědavá na poslední

13.02.2019 5 z 5

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Začátek je zdlouhavý a nudný. Pak se to docela rozjede ale čekala jsem víc moc mě to neuchvátilo některé pasáže byli zajímavé a dobře se četli a některé ne :/. Čekala jsem větší zvraty a napínavější příběh. Takové oddechové čtení části o božstev byli zajímavé.

11.02.2019 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Tahle kniha je velice dobře napsaná. Četla jsem hodně knížek o upírech ale tahle je jina. Líbí se mi jak autorka píše o postavách a celkově příběh je to napínavé a je tam i plno vážně. Ty části o umění mě překvapivě nenudili ba naopak autorka to píše tak že mě to i zajímalo a bavilo. Těším se na další dil.

29.01.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Za mě super. Velice mě to bavilo a díky tomu že to má tolik stránek snad ještě víc. Autorka aspoň nic nepsala ve zkratce a bylo tam plno detailů. Za mě vážně super občas mi tam chyběl Dorian a Aelin ale třeba Yrene a Sartaq to docela nahrazovali. Kniha napínavá, romantická pár dramatických chvil, napětí i překvapení prostě super.

27.01.2019 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Pro mě super čtení dost mě to bavilo a to jsem to četla jakoby po druhé. Poprvé s pohledu Camerona (Důvěřuj mi) to mě taky bavilo ale ne tolik jako s pohledu Avery. Romantická pohodička která, měla pár zvratů.

22.01.2019 5 z 5