Princ

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Miliony čtenářů po celém světě milují Gabrielovu trilogii. Autor vyslyšel jejich přání a přichází s novou třídílnou sérií nazvanou Raven, česky Florentská trilogie. Ještě před ní vychází novela Princ, která obě trilogie propojuje. Lze ji číst samostatně, bez znalosti předchozích knih, ale čtenáře bude určitě zajímat, jak autor spojil svět profesora Gabriela Emersona s temným a tajemným podsvětím florentského prince. Novela Princ zkrátka propojuje Gabrielovu trilogii a zbrusu novou florentskou sérii Raven. Setkáte se v ní s profesorem Gabrielem Emersonem a jeho krásnou ženou a také poznáte nové postavy z florentské série. Profesor Gabriel Emerson a jeho krásná žena Julia musejí společně čelit záhadnému nepříteli. Ilustrace Dantovy Božské komedie, které profesor nechá vystavit v galerii Uffizi ve Florencii, totiž dříve patřily přímo vládci florentského podsvětí. To profesor netuší a neví ani o tom, že je florentskému princi někdo ukradl. Tato tajemná a nebezpečná bytost chce své ilustrace za každou cenu zpět. A navíc prahne po pomstě. Nejprve ale musí odhalit, co je na krásné Julianne tak znepokojivého…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/235962/princ-wQm-235962.jpg 3.4177
Série

Florentská trilogie

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

The Prince, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (37)

Kniha Princ

Přidat komentář
pegasek
28. srpna

Kniha mi přišla nudná, nezajimava

LuCc1211
30. července

Kniha je jako celá trilogie Gabriela hodně čtivá, ale bohužel mě nesedla tím, jak se snažil propojit dva světy. Světy Prince a svět Emersových.

malazluta
13. června

Takový "oslí můstek" mezi Gabrielovou trilogií a trilogií z Florencie. Autor měl potřebu vzájemně provázat dva zcela rozdílné světy...zdánlivě rozdílné.

Mark.
02. června

Nic zajímavého ani nového. "Aspoň", že to rychle uteklo.

motokatty
01. června

Je to taková večerní jednohubka. Četla jsem zatím pouze první díl trilogie Raven, která se mi poměrně líbila, takže jsem chtěla vědět, co bylo "před". Zcela upřímně: pokud si tuto útlou knížečku nepřečtete tak se prakticky vůbec nic nestane (o nic zásadního nepřijdete a ani se nic zásadního nedozvíte). Ale čte se to hezky a rychle.

Eponka
18. února

Nebylo to špatný :) krátký a takový pohled z jiného úhlu ale dobré :)

Katana83
16.08.2018

Jako provazani dvou trilogii. Trochu slabší..

Barbara182
02.07.2018

Vlastně jen plané a ne příliš zajímavé tlachání o jakémsi nadpřirozeném vládci florentského podsvětí, který je mocný a bla bla bla :-( Nejsem si jistá, že autor s tímhle "oslím můstkem" pro novou sérii udělal dobře, po přečtení nemám moc chuť se do Temné Raven pouštět...

1