Princ

Miliony čtenářů po celém světě milují Gabrielovu trilogii. Autor vyslyšel jejich přání a přichází s novou třídílnou sérií nazvanou Raven, česky Florentská trilogie. Ještě před ní vychází novela Princ, která obě trilogie propojuje. Lze ji číst samostatně, bez znalosti předchozích knih, ale čtenáře bude určitě zajímat, jak autor spojil svět profesora Gabriela Emersona s temným a tajemným podsvětím florentského prince. Novela Princ zkrátka propojuje Gabrielovu trilogii a zbrusu novou florentskou sérii Raven. Setkáte se v ní s profesorem Gabrielem Emersonem a jeho krásnou ženou a také poznáte nové postavy z florentské série. Profesor Gabriel Emerson a jeho krásná žena Julia musejí společně čelit záhadnému nepříteli. Ilustrace Dantovy Božské komedie, které profesor nechá vystavit v galerii Uffizi ve Florencii, totiž dříve patřily přímo vládci florentského podsvětí. To profesor netuší a neví ani o tom, že je florentskému princi někdo ukradl. Tato tajemná a nebezpečná bytost chce své ilustrace za každou cenu zpět. A navíc prahne po pomstě. Nejprve ale musí odhalit, co je na krásné Julianne tak znepokojivého…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235962/big_princ-wQm-235962.jpg 3.5208

Florentská trilogie

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Prince, 2015

Kniha Princ

dooky
včera

Dobré přemostění. Uvidíme co bude dál. Dlouho jsem tuto sérii odkládala, doufám, že nebudu zklamaná.

Aherlow
12.02.2021

přečeteno ihned po vydání... a vždy jsem vydanou knihu hned kopila, četla a nadávala co jim tak dlouho trvá na vydání dalšího dílu.... propletení s "nadpřirozenem" je skvělý.. dokonce bych i řekla že se mi to četlo líp než "jen" Gabriel :)

suzanne1997
03.08.2020

Kniha Princ je pěkným propojením Gabrielovy série a Florentské trilogie. Je zajímavé vidět scény z jiného úhlu pohledu a moci si představit, co se vlastně odehrálo. Autor opět nezklamal a i tentokrát je před samotným čtením nutná prozíravost. A to v podobě tří navazujících románů, které by čtenář měl mít po ruce.
Za mě je tahle novela příjemným zpestřením mezi čtením těchto dvou sérií.

Šíša
01.08.2020

Knížku jsem přečetla až po dočtení Florentské trilogie - trochu chyba. Myslím, že by mi dost pomohla se zorientovat v nových postavách okolo Prince. Ale znovu mě potěšil pohled do života Gabriela a Julianne.
Kniha je jinak velmi tenká, přečteno za večer :).

pegasek
28.08.2019

Kniha mi přišla nudná, nezajimava

LuCc1211
30.07.2019

Kniha je jako celá trilogie Gabriela hodně čtivá, ale bohužel mě nesedla tím, jak se snažil propojit dva světy. Světy Prince a svět Emersových.

malazluta
13.06.2019

Takový "oslí můstek" mezi Gabrielovou trilogií a trilogií z Florencie. Autor měl potřebu vzájemně provázat dva zcela rozdílné světy...zdánlivě rozdílné.

Mark.
02.06.2019

Nic zajímavého ani nového. "Aspoň", že to rychle uteklo.