Eponka - Příspěvky

Gabrielovo infernoGabrielovo infernoS. Reynard

Tahle kniha je psaná velice specificky proto že, plno lidem přijde to jak tam jsou přidané odstavce o nějakým umění nebo různé úryvky z knížek nudné divné atd... Ba naopak pro mě to bylo úžasné poučné a velice romantické ale hlavně to bylo originální. Julia se mi líbí proč všechny holky by měli být jak kurvy nebo dračice mě se její nevinnost líbí a kéž by takových bylo víc. Gabriel je lehce kretén ale to je snad každý chlap a jestli se to snaží pak zlomit a napravit proč ne to že má plno prachů je super aspoň se dá vymýšlet plno věcí co pro ni muže udělat. Pro mě tato knížka byla super těším se na další díl. Jinak já před touhle serii jsem četla The Raven tak že o existenci Julie a Gabriela jsem věděla ale tohle jsme nečekala jak se k sobě dostali. Za mě super knížka a čte se úplně sama.

ProzřeníProzřeníK. Armstrong

Začátek slabší dost mě to nebavilo ale zbytek knížky před polovinou se to zlomilo a začalo to být čtivé a zajímavé . Těším se na další díl.

Temná krásaTemná krásaM. E. Pearson

Za mě prostě super, čtivé napínavé příběh strhující jako předchozí dva díly. Až mě mrzelo jako konec byl krátký, vůbec by mi nevadilo to o pár 100 stránek natáhnout nebo i napsat pořádně jak to teda potom bylo.

Šťastně až navěkyŠťastně až navěkyK. Cass

Moc hezké ale štvalo mě že vždy nějaký příběh nakousnou a nedokončí tak že sice hezké ale mohlo to být prostě delší a vůbec bych se nezlobila kdy by to byla celá kniha vždy o jedné postavě :D

PrincPrincS. Reynard

Nebylo to špatný :) krátký a takový pohled z jiného úhlu ale dobré :)

Temný ŘímanTemný ŘímanS. Reynard

Konec mě lehce zklamal čekala jsem úplně jiný :(

Temný stínTemný stínS. Reynard

Další super díl :) čte se to samo jsem zvědavá na poslední

Město schodůMěsto schodůR. J. Bennett

Začátek je zdlouhavý a nudný. Pak se to docela rozjede ale čekala jsem víc moc mě to neuchvátilo některé pasáže byli zajímavé a dobře se četli a některé ne :/. Čekala jsem větší zvraty a napínavější příběh. Takové oddechové čtení části o božstev byli zajímavé.

Temná RavenTemná RavenS. Reynard

Tahle kniha je velice dobře napsaná. Četla jsem hodně knížek o upírech ale tahle je jina. Líbí se mi jak autorka píše o postavách a celkově příběh je to napínavé a je tam i plno vážně. Ty části o umění mě překvapivě nenudili ba naopak autorka to píše tak že mě to i zajímalo a bavilo. Těším se na další dil.

Věž úsvituVěž úsvituS. J. Maas

Za mě super. Velice mě to bavilo a díky tomu že to má tolik stránek snad ještě víc. Autorka aspoň nic nepsala ve zkratce a bylo tam plno detailů. Za mě vážně super občas mi tam chyběl Dorian a Aelin ale třeba Yrene a Sartaq to docela nahrazovali. Kniha napínavá, romantická pár dramatických chvil, napětí i překvapení prostě super.

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Pro mě super čtení dost mě to bavilo a to jsem to četla jakoby po druhé. Poprvé s pohledu Camerona (Důvěřuj mi) to mě taky bavilo ale ne tolik jako s pohledu Avery. Romantická pohodička která, měla pár zvratů.

Magie spojujeMagie spojujeI. Andrews

Kdo četl všechny předchozí díly tak ví že tyhle knížky se čtou samy opět nezklamala. Čtivé napínavé a dost se toho tam dělo tak ze, žádná nuda . Plně doporucuji :)

SlzaSlzaL. Kate

No dost rychle vám vše dojte kord po tom co vám to tam sami i napíšou tak že žádné pořádné překvapení ani nadšení. Řekla bych že to byla taková oddechová knížka nenadchne ani nemrzí že jste jí četli :). Třeba druhý díl bude lepší ale konec byl dost chaotický :/.

Mechanický andělMechanický andělC. Clare (pseudonym)

Nebylo to špatně čtení dost mě to bavilo ale něco tomu občas chybělo možná ty zdlouhavé nutné úryvky co se tam nachází. Doufám že další díl bude lepší ????

Zrádné srdceZrádné srdceM. E. Pearson

Napíšu to jednoduše další super díl těším se na třetí :) . Hrozně čtivé zajímavé a plno zvratů :)

Falešný polibekFalešný polibekM. E. Pearson

Úžasně čtivá a napínavá knížka, rychle vás to vtáhne a jen tak nepustí. Postavy jsou zajímavé a kreativní, tak že se vůbec nenudíte kord po tom co autorka to pěkně zamotá. Je to romantické napínavé a po přečtení se nebudete moct dočkat dalšího dílu. Moc se mi líbí, že je to psané s pohledu více osob.

Půlnoční klenotPůlnoční klenotR. Mead

Je to velice podobné ale přitom úplně jiné. Řekla bych, že mě to i více bavilo vážně super četlo se to jedním dechem a bylo tam moc zajímavých a napínavých částí. Autorka jako vždy nezklamala.

23.12.2018

Kráska a zvíře - Někteří ztratili všeKráska a zvíře - Někteří ztratili všeN. L. J. Holder

Ten to díl byl pro mě největší nuda. Prostě hrozně dlouho o všem spekulovali než vůbec se něco stalo a závěr na který všichni dlouho čekají byl na 2 stránky ???? pro mě zklamání

18.12.2018

InfernoInfernoL. J. Smith

Docela nudné čtení až na části kde byl Julian. Ten tomu dával trochu šťávu pokud nebude další pokračování tak je to celkově dost nudná série. Jenny prostě měla zůstat s ním.

06.12.2018

DoupěDoupěL. J. Smith

Zajímavé pokračování občas mě to lehce nudilo. Doufám že v dalším díle to bude lepší a vůbec by mi nevadilo kdy by ten tokrat vyhrálo zlo ????

16.11.2018

Dublin StreetDublin StreetS. Young

Pokud chcete román a čtivou knížku kde je úžasný sex jen do toho :) začala jsem ji číst v 10h večer s skončila ve 4 ráno :D

27.10.2018

Mia a já: Ohňový jednorožecMia a já: Ohňový jednorožecI. Mohn

Rozhodně to není kniha pro děti tím :) jak je těžce napsaná :/ polovina slov rozhodně dítě nepochopí četla jsem jí se svojí 8 letou ségrou která miluje pohádky a hlavně jednorožce prostě odpad nic víc.

28.05.2018odpad!

Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

Nejlepší díl s celé série prostě pokud jste nečetli první díl tak tahle série vážně stojí za to úžasně napsané hrozně čtivé prostě za mě top :)

10.05.2018

Dědička ohněDědička ohněS. J. Maas

Tak za mě ten to díl zatím nejvíce napínavý :) konečně se to pořádně rozjíždí a hlavní hrdinka jde konečně do sebe a ne že se furt tomu vyhýbá :) líbí se mi že i když si myslíte že hlavní nebo důležité postavy by měli vydržet na živu tak to tady není :D furt mě to překvapuje :)

02.05.2018

Sny andělů a chimérSny andělů a chimérL. Taylor

No moc pěkné čtivé napínavé velice zajímavé :) tak že jako pokračování super a doufám že bude i čtvrtý díl proto že je to hezky načaté na další knížku :)

12.04.2018

KrálKrálJ. R. Ward (pseudonym)

Moje nejoblíbenější série prostě at už přečtu 50díl nebo první furt mě to bude bavit proto že autorka to píše čtivě napínavě dosti sexuálně a nezapomíná na detaily :D. Vedlejší postavy jsou super že to není celá knížka jen o jednom páru :) za mě prostě top.

Půlnoční korunaPůlnoční korunaS. J. Maas

Co k tomu dodat přečetla jsem jí snad stejně rychle jako první díl za 3dny :D. Už čtu další díl tak že velice doufám že kvalita nebude klesat a bude mě knížka furt překvapovat.

12.04.2018

Mezi elfy proti své vůliMezi elfy proti své vůliS. Regnier

Konečně zas po dlouhé době něco jiného :). Líbí se mi že hlavní hrdinka našemu idolovi neskočila kolem krku během 5 stran :) ale odolává. Velice čtivá a napínavá knížka která vás bude furt překvapovat. Tak že plně doporučuji všem co mají rádi krásné kluky a romantické scény :)

Hot BoysHot BoysM. Marková

Lehká romantická knížka co zaplácne den ale mě rozhodně nepohltila spíš jsem se těšila až jí dočtu . Občas i nudná :/ čekala jsem více sexuálních scén podle názvu knížky :D chtěla jsem dát 2* ale pak jsem si říkala že mi občas i zvedla koutky tak 3*

Skleněný trůnSkleněný trůnS. J. Maas

Velmi čtivá knížka. Knížka vám zajistí, napínavý příběh který se furt zajímavě mění a vyvíjí. Hlavní hrdinka Celaena je hrdinka ale ne tím přeslazeným způsobem což je za mě plus. Tak že láska, boj, intriky, lehce fantasy možná kdy by věk postav byl větší bylo by to asi lepší ale zas jejich náhlé a zajímavé rozhodnutí dost sedí na jejich věk ;) za mě knížka kterou rozhodně budu mít ve své knihovně a ráda si ji přečtu znovu.

14.03.2018

1 2