Rubínový kruh přehled

Rubínový kruh
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211250/bmid_pokrevni-pouta-rubinovy-kruh-QdF-211250.jpg 4 600 600

Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a nenávist okolí. Nejhorší je ale vědomí, že kdosi unesl jejich kamarádku Jill, a oni s tím nemůžou nic dělat. Vlastně můžou... pokud se odhodlají riskovat vše, na čem jim záleží. Touha po spravedlnosti nakonec převáží. Sydney a Adrian se vydávají hledat ztracenou kamarádku, na jejímž životě závisí osud všech Morojů. Kdyby totiž Jill jakožto jediná královnina příbuzná přišla o život, musela by královna odstoupit. A právě o to nepřátelům jde. Svět, jak ho ještě donedávna znali, se mohutně otřásá v základech. A oni dva jsou jediní, kteří tomu můžou zabránit.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Domino
Originální název:

The Ruby Circle , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rubínový kruh. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (85)

ElizPetrova
06.01.2023 3 z 5

Nebudu lhát, docela se mi bude po světě, který zde Richelle Mead vytvořila, stýskat. Už dávno nejsem cílovka, nicméně obě dvě série, jak Vampýrskou akademii, tak Pokrevní pouta jsem si užila. U této knihy mě bohužel trochu zklamalo zakončení, přišlo mi to takové celé uspěchané, nedotažené. Ale i přesto se s hlavními postavami loučím nerada. Série Pokrevní pouta za mě super, nelituji přečtení.

LanaBear
29.08.2022 5 z 5

Tak tohle bylo něco. Stejně jako u VA, ani u PP jsem nedokázala odhadnout, co si pro nás Richelle na konci přichystá.

A panebože, ona toho přichystala SPOUSTU. Nechci tady vypisovat spoilery, ale byla jsem snad ještě překvapenější, než když se z Dimitrije stal Strigoj.

Pokrevní pouta se stala sérií, ke které se budu ráda vracet i teď v dospělosti a kterou chci mít ve své knihovně. Sydney byla hlavní hrdinka mého gusta, klidnější než trochu infantilní Rose, ale stejně zábavná a inspirující. Lepší závěr si pro ni nedokážu představit.


Týna24
08.06.2022 5 z 5

Moc krásné ukončení série, jak této tak i Vampýrské akademie, za mě byla tato série o malinko lepší než VA.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Rubínový kruh v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených979x
ve Čtenářské výzvě11x
v Doporučených72x
v Knihotéce362x
v Chystám se číst216x
v Chci si koupit74x
v dalších seznamech11x