em75 em75 komentáře u knih

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Ani tenhle díl mě nezklamal,jen by asi bylo lepší kvůli návaznosti děje knihy přečíst ihned po sobě a ne až po několika měsících.

20.06.2020 5 z 5

Lituji, minuli jsme přistávací dráhu Lituji, minuli jsme přistávací dráhu Antje Blinda

Přestože jsem se občas dost zasmála,čekala jsem trochu víc vtipných historek. I když bych spoustu hlášek z této knihy v letadle slyšet nechtěla.

09.06.2020 3 z 5

Tomík na cestách Tomík na cestách Tomáš Vejmola

Nebýt toho v jednu chvíli častého povídání o jeho trenýrkách,bylo by to super. Asi jsem citlivka,ale z tohoto se mi zvedal žaludek. Jinak má Tomáš můj obdiv,že to ve zdraví zvládl. Hlavně v tom psychickém,že to nevzdal a neutloukl spoustu lidí tou pánvičkou pro babičku. Veselé historky byly fajn,zasmála jsem se,ale z pěstitele lískových oříšků šel fakt strach. Škoda,že je tam málo fotek,ale to u některých cestopisů občas bývá. Jen ty popisky mohly být aspoň o pár milimetrů větší ..

05.06.2020 4 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Tak to bylo něco,zvlášť když se to týkalo dětí. To bylo hodně hnusné. Dost mě naštval Huldar,co se týká ženských. A to "překvapení" na předposlední stránce bylo sakra co? Až se mi z toho udělalo špatně. Aby se mi postavy nepletly,ke jménům s jejich výslovností,kterou jsem samozřejmě stejně četla po svém,jsem si tužkou psala,kdo je kdo,abych se v těch jménech neztratila ..

30.05.2020 5 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Měla jsem už od začátku problém knihu odložit,pak mi trochu začalo vadit zbytečné natahování. Jak to asi bylo,nebylo žádným překvapením. Jen jsem na konci čekala víc důkazů a vysvětlení. Ale za to,že mě tak vtáhla do děje,dávám 4*

21.05.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Angela opět nezklamala. Jen ten konec jsem nečekala. Ten jsem nečekaně obrečela. Už abych měla v ruce další díl.

21.05.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

S touhle knihou jsem měla jeden jediný velký problém. Odložit ji.

31.03.2020 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Velké překvapení. Knihu jsem dostala jako dárek a moc mile mě překvapila .. jak jako dárek,tak i obsahem. Paráda.

31.03.2020 5 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Trochu to zkazila překombinovanost v druhé půlce knihy,ale přesto jsem se neztrácela v ději. Vyšetřovatelky jsou mi sympatické. Jsem zvědavá na pokračování jak jejich soukromého života,tak i vyšetřování dalších případů.

03.03.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kate je mi sympatičtější než Erika. Umí se prosadit. Některé pasáže byly zbytečné a rušily mě nějaké chyby v textu. Já jsem spokojená a těším se na další díl.

11.02.2020 5 z 5

Můj rok s inženýrem Můj rok s inženýrem Barbora Černohlávková Večeřová

Kniha mě hodně zklamala. Občas jsem se usmála,ale výbuch smíchu nebyl ani jeden. Některé kapitoly se mi zdály moc rychle ukončené,useklé. Škoda.

03.02.2020 2 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Chvilku mi trvalo,než jsem se začetla. Od začátku jsem nějaké věci tušila,možná proto trochu zklamání. Konec mě ale překvapil a nechyběla ani \"nezbytná\" romantika. Od Sandry jsem četla lepší.

31.01.2020 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Prostě Bryndza. Skvělé,napínavé. Jen to odhalení mi přišlo trošku přitažené za vlasy,rozhodně jsem to nečekala. Ale proč ne. Kolem nás se pořád dějí všelijaké nepředstavitelné a nepochopitelné věci ..

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Dost dlouho jsem se do knihy nemohla začíst,ale nejsem zvyklá odkládat nedočtené knihy. Ještě že. Děj se rozjel a stálo to za to. Smutné,napínavé a ten konec jsem nečekala.

16.01.2020 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Ani třetí díl mě nezklamal. Skvělé ..

16.01.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tak to byla jízda. Žádný pomalý rozjezd,ale pěkně zhurta už od začátku. A ten konec .. kdy vyjde další díl ??

Holky s voctem Holky s voctem Klára Mandausová

Čekala jsem víc humoru,ale ani jednou jsem se nezasmála. Vadily mi delší souvětí,musela jsem se často vracet k tomu,o čem je zrovna psáno,ale to bylo možná jen mojí nesoustředěností. Je to taková klidná kniha o životě,kterou jsem přečetla ani nevím jak a nedokázala bych nikomu říct,co je v ní vlastně psáno.

12.01.2020 2 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Jsem nadšená. Monika má můj hluboký obdiv. Někdo životem hladce proplouvá,ale někdo s ním občas (nebo pořád) bojuje. Nedokážu si představit tak dlouhou a náročnou cestu a bolest,kterou musela vytrpět. Vlastně asi nemusela,ale chtěla. Zabojovala sama se sebou,dokázala si přiznat pravdu a dospěla k poznání. Obyčejná a krásná holka bez větších zkušeností zvládla to,co dokáže jen pár vyvolených a mimořádně silných lidí. Uměla si ze sebe udělat srandu a její hlášce s výfukem se budu smát hodně dlouho. Děkuji Vám Moniko.

24.02.2019 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Občas jsem se ztrácela v ději. V kapitole z přítomnosti najednou byly vzpomínky na minulost. Bylo to napínavé,i když mi některé kapitoly přišly zbytečné. Pachatele jsem neodhadla. Je hrozné být tak uvězněný ve svém těle.

21.02.2019 4 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Líbil se mi příběh a to nadšení pustit se do nového života. Všichni mi byli sympatičtí,jediné co mi vadilo,bylo Elpidino "Pfff". Sladké čtení,které mě přeneslo na Korfu,které miluju. Už aby bylo léto. Moře,slunce,cikády ..

13.02.2019 4 z 5