Elsasbooks Elsasbooks komentáře u knih

Deset mrtvých komiků Deset mrtvých komiků Fred Van Lente

Knížka byla ta špatná, že jsem ji ani nedočetla a skončila jsem na 84. straně. Všichni komici trapní a čtení nezáživné. NEDOPORUČUJI!

21.08.2019

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Příjemné překvapení po tom, co se mi knížka Já, Simon nelíbila. Leah mi jako hlavní hrdinka sedla o hodně víc i když mi byla velmi nesympatická. Knížka z jejího pohledu byla super! Doporučiji, příjemná oddychovka.

20.08.2019 4 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Knížka byla tak příšerná, že jsem ji ani nedočetla. Byla špatně napsaná a také s hodně chybami. Nedoporučuji nikomu.

18.08.2019

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Nechápu, co všichni vidí na knihách této autorky. Četla jsem všechny, co zatím vyšly a tohle byla nejhorší z nich. Hrůza. Do dalších se už rozhodně pouštět nebudu.

17.08.2019 1 z 5

Dcera života Dcera života Tom Fletcher

Originální námět. Některé části by se daly ale proškrtat.

05.08.2019 3 z 5

Hvězdy nad Berlínem Hvězdy nad Berlínem Sarah Matthias

Tahle knížka mě bohužel zklamala. Neokázala jsem se vžít do postav a knížka mi přišla velmi plochá. Doporučila bych ji tam dětem od 12 do 14 let. Jinak ne.

29.07.2019 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

4,5*- Zase dobrá knížka od Colleen. Jedna hvězdička dole je za nesympatickou hlavní hrdinku a za to, že hlavní hrdinka provozuje kamarádství s výhodami. Vím, že o tom ten příběh zčásti je, ale i tak mi to nedá.

18.07.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

3,5* - Nevím jestli je to pouze můj problém, ale nejsem z téhle série tak unešená jako včichni ostatní. Přijde mi to kvalitně napsané, ale vždycky (i u prvního dílu) mi tam něco chybí. Nvíc mi furt vrtá hlavou, k čemu je v tom světě nesmrtelnost, když lidi kosí smrtky? :D Kdyby tu nesmrtelnost nezavedli, tak by žádné smrtky být nemusely a tím pádem ani tahle kniha... Chybí tomu hlubší vysvětlení, aspoň pro mě, proč tam všechno je tak jak je.

18.07.2019 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Od knížky jsem čekala víc.

15.07.2019 2 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Prvních 100 stránek knížky je nudných, ale potom se to trosku rozjede a je to celkem milý.

11.07.2019 2 z 5

Olga Olga Bernhard Schlink

Strašně zvláštní knížka, o které vůbec nevím, co si mám myslet. Bylo to hodně zajímavé, ale zase tolik mě to nezasáhlo. Začátek knížky mě strašně bavil, ale pak to všechno postupně upadalo a Olžiny dopisy mě skoro všechny nudily, protože v nich opakovala pořád to samý. V příběhu také není moc přímé řeči, což je zajímavé.

01.07.2019 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Kniha byla stejně ctiva jako ostatní díly, ale taky o trochu méně zábavná. Postava Hartley mi nebyla moc sympatická a její sestra Dylan už vůbec ne. Ukončení série se mi celkově zdálo zvláštní. Ale za to se mi moc líbilo vyřešení problému pana Wrighta a Steva.????

26.06.2019 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Těším se na další díly! Musela jsem si zvyknout na autorův styl psaní, ale pak už se to četlo samo:

24.06.2019 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Zase velmi čtivé, ale sérii by prospělo, kdyby zůstaly pouze první tři díly a další dva vůbec nevznikly. Tahle série je zbytečně moc natahovaná.

24.06.2019 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Velmi slabé, jako film by to mohlo být super, ale knížka je nanic.

26.05.2019 1 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Slyšela jsem hodně rozporuplné situace a tak jsem se rozhodla knihu přečíst. Četlo se to rychle a lehce, občas mi přišlo autorovo psaní amatérské. Děsivost a hrůza knihy mi nijak nevadily, i když takovéhle knihy normálně nečtu. Jako experiment to bylo dobrý, ale v pokračovat v čtení tohoto žánru nebudu.

15.05.2019 3 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Tak tohle byl naprostý propadák! Bylo to nudné, nezáživné a naprosto o ničem. Hlavní hrdinové mi skoro nepřirostli k srdci. A ta organizace Hodina smrti? To se autor ani neobtěžoval vysvětlovat, jak ta aplikace vůbec ví, že ten člověk zemře. Autora prostě napadlo něco, ale už to nedomyslel a nevysvětlil to, jak to funguje. Navíc kdo by chtěl vědět kdy přesně zemře? Já teda určitě ne. Strašný, do čtení jsem se misela strašně nutit.

13.05.2019 1 z 5