ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Druhý díl opět nezklamal. Obzvlášť Xemerius si zaslouží palec nahoru. Nemám co vytknout, snad jen to, že už mi do konce série zbývá pouze jeden díl.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tahle kniha se mi opravdu líbila. Bylo to originální čtení, které jsem přečetla během jediného dne a zarazila se až u konce, který nemohl být na horším místě. Proto jsem se ihned pustila do dalšího dílu.
Doporučuji!

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Tenhle díl se mi z celé série zdál nejslabší. Už to prostě nebylo ono, jako v prvním díle, od kterého se nedalo odtrhnout. Navíc, škoda jedné zemřelé postavy, kterou jsem si obzvlášť oblíbila.
A teď kladně, i přes některé věci, které se mi nelíbily, to byla jedna z nejzajímavějších sérií, co jsem četla.

03.05.2014 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Upřímně, na díl o Butchovi jsem se moc netěšila, proto jsem byla mile překvapená, že nezklamal. Sice to není tak dobré, jako příběhy ostatních bratrů, ale díky tomuto dílu se těším na ten další zase o něco víc.

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tenhle díl se mi líbil víc, než předešlý. Zápletka byla dobře vymyšlená, našla jsem si postavy, které jsem měla ráda i ty, co jsem nenáviděla. Rozhodně jsem zvědavá na další díl.

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Druhý díl byl podle mě slabší, než ten první. Trochu mě zklamalo chování Nory, ale závěr knihy byl zase naprosto skvělý. Takže s chutí na další díl.

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kniha se mi opravdu líbila, byla originální a velké plus za Patche, kterého si nejde nezamilovat.

03.05.2014 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Zsadist je mojí nejoblíbenější postavou. Je zajímavé sledovat, jak se v průběhu knihy mění a na konci už je z něho dočista někdo jiný. Tenhle díl byl podle mě zatím nejlepší.
No prostě k příběhu Zsadista není co dodat, kromě toho, že je to naprosto dokonalé čtení.

13.04.2014 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Stojím si za tím, že tato spisovatelka je jedním z nejlepších autorů píšící fantasy, ale nemůžu si pomoct, tenhle díl mi přišel slabší, než ty předešlé. Ne, že by byl vyloženě blbý, ale už to není to, co bývalo.
Ten únos Adamovy smečky mi připadal poněkud zbytečný, působil na mě dojmem, že tato část je pouze na zaplnění stránek. Vlastně jediné s čím jsem byla docela spokojená byl konec a Mercy samotná.

13.04.2014 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Rhage je moje druhá nejoblíbenější postava, proto jsem byla na tento díl zvědavá a rozhodně nezklamal. Kniha byla odpočinková a celkově se dobře četla. Jediné, co jsem měla chuť přeskakovat byly části z pohledu pana O.

13.04.2014 4 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

U téhle knihy jsem se výborně bavila. Tvrdohlavá Maggie se snaží ukončit krvavou mstu po svém a vtipné dialogy bratrů, tomu se prostě nedá odolat.

05.04.2014 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Kniha se mi líbila, ale myslím si, že na Mercy to nemá. Chybí tomu ten vtip, kterým si mě série o Mercedes Thompsonové získala.

08.01.2014 4 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Musím uznat, že první díl se mi líbil víc. Tahle kniha mě převážně nudila, byla předvídatelná a Evie neuvěřitelně otravná...

08.12.2013 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Jedna z nejlepších knih, co jsem v poslední době četla. Hlavní postavy byly sympatické a děj mi absolutně vyhovoval.
Takže nezbývá nic jiného, než říct, už se těším až si přečtu další díl a nemůžu se dočkat filmu.

08.12.2013 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Abych pravdu řekla, celou knihu jsem přemýšlela nad koncem. Jak to dopadne? Koho si Katnnis vybere? Nakonec mohu s klidem prohlásit, že s koncem jsem spokojená. Až na několik mých oblíbenců, kteří zemřou.
Podle mě je celá série povedená a nelituji, že jsem si ji přečetla.

29.11.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Kniha se mi líbila a musím uznat, že takový konec jsem nečekala. Takže se okamžitě pouštím do dalšího dílu.

27.11.2013 5 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Ze začátku nic moc. Dalo mi to hodně přemáhání, abych vůbec četla, ale postupem času se to začalo lepšit. Nakonec jsem knihu dočetla, a to díky Rethovi, kterého jsem si okamžitě oblíbila, a který, podle mě, byl naprosto dokonalý.

26.11.2013 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Výborně napsaná kniha od které se nedokážete odtrhnout. A musím uznat, že ve vrahovi jsem se úplně spletla.

24.11.2013 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Když jsem si zvykla na rozdíly mezi knihou a seriálem, tak se mi příběh zalíbil. Je to příjemné doplnění seriálu a občas to i něco objasní :-D.
Líbil se mi styl psaní i příběh obecně. Takže ve zkratce: rozhodně stojí za přečtení.

23.11.2013 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Tato kniha je napsaná takovým zvláštním stylem, alespoň mě to tak připadalo. Musela jsem si na to chvilku zvykat.
Kniha byla zvláštní, ne špatná, ale četla jsem i lepší.

22.11.2013 4 z 5