ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Nejvíc se mi líbil začátek a konec. Jelikož nejsem moc na romantický knihy, tak mě prostředek občas nudil, ale přesto to byla dobrá kniha.

12.12.2014 4 z 5

Soumrak království Soumrak království Morgan Rhodes (p)

No, sice jsem od toho čekala úplně něco jiného, ale nakonec to nezklamalo. Začátek byl docela dost nudný, ale když se to pak rozjelo, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Obzvlášť ten konec byl skvělý.

10.12.2014 4 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst, ale když se to rozjelo, tak jsem se zase nedokázala odtrhnout (to platí hlavně pro pohled Lucy, protože tu jsem si obzvlášť oblíbila). Jako oddechové čtení to splnilo svůj úkol na jedničku.

05.12.2014 4 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Celkem nuda... Nápad to byl zajímavý to jo, ale podle mého názoru posledních 80 stránek, kdy se konečně začne něco dít, nemůže utáhnout tří set stránkovou knihu... Takže pro mě zklamání.

02.12.2014 2 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Opět výborný díl, i když poněkud slabší. Zdál se mi takový víc okecávající, než byl ten předešlý. Ale přesto doporučuji, protože za přečtení stojí už jen kvůli Oberonovi.

29.11.2014 4 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Tenhle díl se mi líbil víc, než ten předešlý, ale stále to nebylo ono. Pořádně mě to začalo bavit až v druhé polovině knihy, kdy se konečně začalo pořádně něco dít.

29.11.2014 3 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Byl to takový průměr. Něco mi na té knize stále chybělo. Asi to bylo tím, že děj na sebe nenavazoval, ale prostě to nebylo ono. Kvůli konci a sarkastickým hláškám Lokiho dám šanci druhému dílu.

07.11.2014 3 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Tak takhle kniha se mi líbila jak dějově, tak stylem psaní. Člověk se u ní hodně pobaví a příběh je originální. Rozhodně jsem si nejvíc zamilovala Oberona.
A jediné, co se mi tak trošku nezdálo, byly reakce vdovy, na to, co všechno viděla, to brala docela v klidu.
Ale jinak super kniha, kterou budu dál doporučovat :).

30.10.2014 5 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Tenhle díl se mi líbil o hodně víc, než ten předešlý. Sice to ještě není na takové úrovni, jako první díly, ale autorka se opět dostává do formy. A už se opět těším na další díl.

19.10.2014 4 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Tenhle díl byl slabší, než ten předchozí, ale stále byl super. Jen škoda, že tam bylo tak málo Jacka...
Už se rozhodně nemůžu dočkat dalšího dílu.

26.09.2014 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Kniha se mi docela líbila. Jasně, že by se tam dalo hodně věcí vylepšit, ale i přesto stojí za přečtení.

26.09.2014 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Takhle knížka byla velmi příjemným překvapením. Čekala jsem, že bude dobrá, ale že až tak? Opravdu se mi líbila. Originální příběh plný akce a napětí. A Jack, toho si prostě nejde nezamilovat. Co víc si přát, snad jen druhý díl, pokud ho nemáte po ruce.

10.09.2014 5 z 5

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Tak tahle kniha mě moc neoslovila. Nápad to byl zajímavý, ale nějak jsem se nedokázala začíst. Přišlo mi to zmatený a trochu nepřehledný. V podstatě mě bavilo jenom posledních padesát stránek.

05.09.2014 3 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

No páni, já nemám slov. Tahle kniha byla opravdu výborné počteníčko. Příběh byl skvěle napsaný a autor si s ním dokázal pohrát.
Wow, určitě se ještě pár dní budu vzpamatovávat z toho, jaký byla tato kniha zážitek. Rozhodně doporučuji.

04.09.2014 5 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Takové oddechové čtení. Když jsem dočetla předchozí díl, myslela jsem si, že vím, jak to dopadne, ale mýlila jsem se. Musím přiznat, že jsem chvíli fandila Paulovi, ale nakonec u mě vyhrál Jesse. S koncem jsem byla spokojená, jen ta poslední kapitola mi přišla taková nijaká.

30.08.2014 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Opět naprosto skvělý díl. Tahle série je prostě úžasná. 600 stránek přečtených s naprostou lehkostí, nejde jinak než hltat stránku za stránkou, až jste na konci. Jediné, co bych vytkla je ta dlouhá doba, než bude další díl, který vypadá neméně zajímavě.

25.08.2014 5 z 5

V pasti V pasti Meg Cabot

Tohle byl asi nejlepší díl celé série. Už se nemůžu dočkat toho dalšího, i když tuším, co se tam semele.

21.08.2014 5 z 5

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Tenhle díl mě poněkud zklamal, ale tím koncem to zase vylepšil, takže nakonec 4*.

20.08.2014 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Tenhle díl mě bavil o něco méně než ten předešlý, ale pořád to šlo. Hlavně Jesse je skvělej.

18.08.2014 4 z 5

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Tenhle díl mě bavil víc, než ten předešlý. Jenom autorka nemusela tolik opakovat informace z minulého dílu. Každopádně jdu číst další díl.

17.08.2014 5 z 5