ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Opět výborná kniha od výborné autorky. Přečetla jsem ji jedním dechem. Sice tu možná bylo méně akce, ale dozvěděli jsme se něco o Marcyiny minulosti. Takže abych to shrnula, doporučuji přečíst stejně jako ostatní díly této série.

20.11.2013 5 z 5

Milenec snov Milenec snov Sherrilyn Kenyon

Vtipná a dobře napsaná kniha. Vím, že tahle autorka píše skvěle, ale pokaždé mě její styl uchvatí.

18.11.2013 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Ze začátku to nebylo nic moc. Docela nuda, ale posledních pár kapitol jsem se opravdu začetla. Konec mě příjemně nalákal na druhý díl.
Nelituji stráveného času čtením této knihy, ale znova bych ji už asi nečetla.

16.10.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Tentokrát se kniha už docela lišila od odstínů, ale nemůžu si pomoct. Tato série se mi moc nelíbí. Kdybych si měla vybrat, co je lepší, tak volím odstíny.

01.09.2013 3 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Druhý díl mi připadal slabší, než ten první, ale i přesto mě bavil. Jsem zvědavá, jaký bude ten další.

01.09.2013 4 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Tato kniha mě příjemně překvapila a téměř okamžitě jsem se do ní začetla. Lehkost jejího čtení mě jen utvrdila v tom, jak výborné příběhy dokáže autorka vytvořit.

25.08.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Co k tomu říct? Podobnost s odstíny je téměř identická, jen odstíny mi přišly lepši.

23.08.2013 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Tahle kniha mě moc nenadchla. Calla mi přišla dost nerozhodná chvíli chce Shaye a hned na to líbá Rena. Milostné trojúhelníky mi nevadí, ale tenhle mi nějak nesedl.
Příběh byl originální, ale četla jsem už lepší.

22.08.2013 3 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Začátek byl sice trochu pomalejší, ale po Emilině odjezdu se nešlo neusmívat nad vtipně napsaným příběhem. Jakmile se začtete, jen těžko odtrhnete oči dřív, než na poslední stránce.

19.08.2013 4 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Úžasná kniha se zajímavým a vtipným příběhem, který se čte velmi dobře. Plus arogantní Kyrián, díky němuž si nejde knihu neoblíbit.

18.08.2013 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Výborně napsaný příběh ke kterému se ráda vracím.

29.07.2013 5 z 5

Lovec duchů Lovec duchů Michelle Paver

Tato série se mi velmi líbila. Příběh byl většinou dost předvídatelný, ale přesto poutavý. I když s koncem jsem nebyla moc spokojená. Série mi přijde spíš odpočinková, ale jsou tam i místa, kdy nemůžete přestat číst. Nakonec musím uznat, že to byl příjemně strávený čas u čtení tohoto příběhu.

29.07.2013 4 z 5