Soumrak království

Je předvečer války. Vyberte si svou stranu. AURANOS Princezna Cleo vychovaná v přepychu se musí vydat na strastiplnou a zrádnou cestu na nepřátelské území, aby tam nalezla dávno ztracenou magii. PAELSIA Jonas, rebel zuřící nad nespravedlností světa, se vzbouří proti útlaku, který zbídačil jeho zemi, a stane se vůdcem lidové revoluce. LIMEROS Lucia, sirotek adoptovaný královskou rodinou, odhalí pravdu o své minulosti a objeví nadpřirozené schopnosti, které je předurčena ovládat. Magnus, prvorozený královský syn vychovávaný svým otcem k násilí a dobývání, začíná zjišťovat, že srdce může být smrtelnější zbraní než meč....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174487/soumrak-kralovstvi-ghD-174487.jpg 4.1124

Soumrak království 1.

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Falling Kingdoms, 2012

Kniha Soumrak království

skyline
14.09.2018

Pekna fantasy. Pro mne pohodove cteni.

Veromika
17.08.2018

Kniha mě zaujala už od prvních stránek, takže se od ní nedalo málem ani odtrhnout, takže už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl, jen mě trochu mrzí, že České nakladatelství nevydá zbylé knihy, ale co, zlepšování se v angličtině se hodí vždycky. :)

Verasnížek
23.07.2018

Kniha se mi moc líbila. ♥️
Sice na začátku jsem se nemohla dostat do děje, ale pak jsem se začala orientovat. Knihu jsem si postupně zamilovala a obzvlášť Cleo

WallopX
24.02.2018

Četla se dobře a rychle. Občas byl děj pro mě předvídatelný, ale moc mi to chuť ke čtení nezkazilo. Jen ty postavy... že začátku jsem si říkala : "Tolik postav ??".... naštěstí je tam seznam se jmény. Kdyby tam nebyl, měla bych cca 50 stránek problém

Tenebien
18.02.2018

3.5 hvězdičky
Líbilo se a užila jsem si to.
Jestli někdo říká, že je to Hra o Trůny v Young Adult vydání, tak mu věřte. :-)
Všichni 4 protagonisté se mi líbili, i přes jejich nedostatky. Nebo možná díky nim. :-) (čteno v originále)

Ilirea25
27.11.2017

Mě se příběh velmi líbil. Zase něco nového. Těším se na druhý díl.

Elen telemna
07.09.2017

Knížka mě moc bavila. Byla zajímavá, čtivá a napínavá. Zaujal mě jak děj, tak originální styl psaní. Něco podobného jsem dosud nečetla...
Co se týče postav, tak musím uznat, že mým oblíbencem byl ze začátku Magnus, avšak úplně na konci jsem si začala oblibovat Jonase.
Trošku mi vadily poněkud zbytečné narážky na určité téma. K tomu počítám i Cleino tajemství, které mě celý příběh štvalo.
Konec skončil otevřeně a tak se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl!

pichova.veru
01.09.2017