Srdce v sázce

Solange Drakeová odjakživa věděla, že se má stát královnou upírů. Jako jediná upírka ženského pohlaví, která se kdy narodila a nebyla „stvořena“, je ohrožovaná ze všech stran: upířími ctiteli, kteří touží podílet se na pokračování jejího rodu, až po lovce, kteří se snaží zničit ji a celou její rodinu, hnáni vidinou tučné odměny. Když dojde k únosu, její starší bratr Nicholas a nejlepší smrtelnická kamarádka Lucy se snaží ji zachránit. Dokáže ale Lucy zachránit také sama sebe před Nicholasem, který je neodolatelný jako… zkrátka jako mladý upír? A co se stane, pokud se Solange zamiluje do lovce upírů, který ji chrání před smrtelně nebezpečnými intrikami královského dvora? Nechejte se rodinou Drakeových zavést do utajované komunity upírů, kde stále mají svoje místo velkolepé bitvy, svádění ve stylu goth, dramata nekončících životů i temný humor. Dobrodružství rodiny Drakeových pokračují v dalších dílech, kde mladistvá, láskou protknutá upíří akce graduje a rodina musí čelit dvě stě let staré zášti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87295/srdce-v-sazce-etd-87295.jpg 4.1167

Kroniky Drakeových 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Jota

Hearts at Stake, 2010

Kniha Srdce v sázce

vladka16

Zajímavé, nápadité ,čtivé. Je to oddechovka ,mě se líbila.

renefer
15.10.2019

Bezva fantazy pro nactilete. Svižně a čtivě napsané. Smlsla jsem si na tom, i když už nejsem cílovka.

janelka2
22.05.2019

Kniha se mi líbila ale konec mi přišel takový uspěchaný. Doufám že v druhém díle mi to bude vynahrazeno. Nicméně jsem opět rozmrzelá jelikož jsem se dozvěděla že se jedná o celou série která opět není přeložená.

Pejuška
29.12.2017

Kniha se mi velmi líbila, mám ráda knihy o upírech, je to fascinující. Jen mi trošku vadilo, že jednou vyprávěla Solange a podruhé Lucy, trošku jsem se v tom ztrácela, ale jinak velmi pěkně napsaná.

Maitter
14.05.2017

Jediné dvě přeložené knihy 6dílné série. Obě jsou humorné, romantické, akční, se sympatickými postavami. Upíří společenství a troška magie vypadají zase krapet jinak. Střídají se pohledy dvou postav. Alyxandra (a dík překladatelce) má velmi čtivý sloh; ani přeplácaný, ani jednoduchý a nudný jako mnohá nová díla v kategorii young adult. Obě knihy jsou cílené na mladší čtenáře a čtenářky, ale tak mile zakončený, zábavný příběh potěší i ty, co už vyrostli, a zvlášť chtějí-li si odpočinout.

caroline_lotte
26.03.2017

Mam přečteno více jak 60 knih o upírech v podání moderním... ale tato knížka a její druhý díl, jsou mé nejoblíbenější knihy ze všech. Nikdy mě děj knihy tak moc nepohltil jako u těchto zázraků

Donna_Lucca
23.03.2017

Naprosto jsem propadla ději a po čase jsem knihu četla ještě dvakrát.Jen mě mrzi že z těchto Kronik jsou zatím jen dvě:/

Emička
31.07.2016