Krevní msta

Druhý díl dobrodružství mladých (a zamilovaných) upírů... Nejlepší odplatou je láska. Logan Drake má plné ruce práce s hrou na roztomilého prince u upírského královského dvora své matky Heleny a ochraňováním své sestry Solange před nebezpečným a mocichtivým Leanderem Montmartrem. Už vůbec nemá čas na další komplikace ze strany někoho naprosto nečekaného – od Isabeau St. Croix, dívky z tajuplného kmene Houndů, se zjizvenýma rukama a znepokojujícím pohledem. Bojovnice Isabeau ví, co chce: zabít muže, který ji proměnil v upírku a pak ji na 200 let pohřbil. Logan ji od jejího záměru rozptyluje – kouzelně, něžně, nádherně… jenže existují pouta tak pevná, že se nedají rozetnout, a existují vazby tak důležité, že se nedají ignorovat. Na cestě ze sídla Drakeových do jeskyní Isabeauina kmene a do chřtánu nepřítele musí Logan a Isabeau volit mezi svou láskou a prastarou krevní mstou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119538/krevni-msta-t8f-119538.jpg 3.9120

Kroniky Drakeových 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Jota

Blood Feud, 2010

Kniha Krevní msta

vladka16

Rodinku jsem si oblíbila, škoda že nejsou přeložené další díly.

Jaja489
20.01.2020

Jen mě mrzí že jsou jen dva díly...

MíšaS.
13.04.2019

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala.

Pejuška
01.01.2018

Nevím čím to, ale tento díl se mi líbil více než první. Kniha byla opět úžasná, poutavá, škoda, že těch dílů není víc.

Maitter
14.05.2017

Jediné dvě přeložené knihy 6dílné série. Obě jsou humorné, romantické, akční, se sympatickými postavami. Upíří společenství a troška magie vypadají zase krapet jinak. Střídají se pohledy dvou postav. Alyxandra (a dík překladatelce) má velmi čtivý sloh; ani přeplácaný, ani jednoduchý a nudný jako mnohá nová díla v kategorii young adult. Obě knihy jsou cílené na mladší čtenáře a čtenářky, ale tak mile zakončený, zábavný příběh potěší i ty, co už vyrostli, a zvlášť chtějí-li si odpočinout.

HannaFuchs
05.03.2016

První díl byl o trochu lepší. Škoda, že nejsou další díly této bezvadné série :(

*Pájuše*
03.09.2015

Ani nevím, co ke knize napsat. Oproti předchozímu dílu to bylo o něco lepší. Více historický popisů, méně romantiky - zato vyváženější - a nudná retrospektiva. Prostě kniha, u které nemusíte myslet...

vladi8267
29.04.2015

Mně, jako milovnici knížek o upírech, se oba dva díly knížky moc líbily. Super děj a hezky napsané. Jen mne mrzí, že další díly zatím nejsou k dostání..a kdo ví zda vůbec budou.