Krevní msta

Krevní msta https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119538/bmid_krevni-msta-t8f-119538.jpg 4 128 23

Kroniky Drakeových série

< 2. díl

Druhý díl dobrodružství mladých (a zamilovaných) upírů... Nejlepší odplatou je láska. Logan Drake má plné ruce práce s hrou na roztomilého prince u upírského královského dvora své matky Heleny a ochraňováním své sestry Solange před nebezpečným a mocichtivým Leanderem Montmartrem. Už vůbec nemá čas na další komplikace ze strany někoho naprosto nečekaného – od Isabeau St. Croix, dívky z tajuplného kmene Houndů, se zjizvenýma rukama a znepokojujícím pohledem. Bojovnice Isabeau ví, co chce: zabít muže, který ji proměnil v upírku a pak ji na 200 let pohřbil. Logan ji od jejího záměru rozptyluje – kouzelně, něžně, nádherně… jenže existují pouta tak pevná, že se nedají rozetnout, a existují vazby tak důležité, že se nedají ignorovat. Na cestě ze sídla Drakeových do jeskyní Isabeauina kmene a do chřtánu nepřítele musí Logan a Isabeau volit mezi svou láskou a prastarou krevní mstou.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Blood Feud , 2010

anebar
08.08.2021 3 z 5

Skvělá kniha pro náctilé dívky s tím, že se jejich rodiče nemusí být, že kniha bude jen o tom jednom. První díl "Srdce v sázce" se mi líbilo více, ale tento díl alespoň dotváří atmosféru a odhalí další část života hlavních postav.

vladka16
01.02.2021 5 z 5

Rodinku jsem si oblíbila, škoda že nejsou přeložené další díly.

Jaja489
20.01.2020 4 z 5

Jen mě mrzí že jsou jen dva díly...

MíšaS.
13.04.2019 1 z 5

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala.

Pejuška
01.01.2018 5 z 5

Nevím čím to, ale tento díl se mi líbil více než první. Kniha byla opět úžasná, poutavá, škoda, že těch dílů není víc.

Maitter
14.05.2017 4 z 5

Jediné dvě přeložené knihy 6dílné série. Obě jsou humorné, romantické, akční, se sympatickými postavami. Upíří společenství a troška magie vypadají zase krapet jinak. Střídají se pohledy dvou postav. Alyxandra (a dík překladatelce) má velmi čtivý sloh; ani přeplácaný, ani jednoduchý a nudný jako mnohá nová díla v kategorii young adult. Obě knihy jsou cílené na mladší čtenáře a čtenářky, ale tak mile zakončený, zábavný příběh potěší i ty, co už vyrostli, a zvlášť chtějí-li si odpočinout.

HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

První díl byl o trochu lepší. Škoda, že nejsou další díly této bezvadné série :(

*Pájuše*
03.09.2015 2 z 5

Ani nevím, co ke knize napsat. Oproti předchozímu dílu to bylo o něco lepší. Více historický popisů, méně romantiky - zato vyváženější - a nudná retrospektiva. Prostě kniha, u které nemusíte myslet...

vladi8267
29.04.2015 4 z 5

Mně, jako milovnici knížek o upírech, se oba dva díly knížky moc líbily. Super děj a hezky napsané. Jen mne mrzí, že další díly zatím nejsou k dostání..a kdo ví zda vůbec budou.

Lemon
01.02.2015 2 z 5

Trochu mě zklamalo, že se změnila hlavní postava a taky to, že jsem se celkem někdy ztrácela a musela si v hlavě srovnat, co se tam vlastně stalo.. jinak bych to oproti prvnímu dílu hodnotila slabším pokračováním.

ElisR1
17.12.2014 3 z 5

Tenhle díl mi připadal slabší a už mě tolik nebavil. Sice to nebylo tak strašný, ale znovu bych to už nečetla...

Suzísek
29.10.2014 4 z 5

Kniha byla super, jen mě trochu zklamalo že není o Solagne a Lucy... jinak jsem se do příběhu zakousla stejně jako v prvním díle :D

Samaret
03.10.2014 5 z 5

Kniha mě moc bavila a chtěla bych si přečíst i další díly, ale podle toho, co mi odepsala redaktorka nakladatelství prý další díly v edičním plánu nemají :(((

klarik
10.08.2014 4 z 5

Byla jsem překvapená, že je tento díl psaný z pohledu Logana a Isabeau. První díl se mi sice líbil víc, ale i tenhle byl fajn. Jenom jsem musela přeskakovat ty historické části, které mě nebavily. Jinak se mi tahle knížka líbila.

TheB
24.07.2014 4 z 5

Na začátku mě zaskočilo, že kniha je z pohledu Isabeau a Logana. Myslela jsem, že to bude normálně pokračování prvního dílu z pohledu Lucy a Solange. To mě trochu zklamalo, ale když jsem se do knihy začetla, tak se mi líbila.

Kaka.cs
03.04.2014 4 z 5

Zajímavá, čtivá knížka. Líbilo se mi propojení upírů a magie.

barca14
17.03.2013 4 z 5

Podle mě zajímavá kniha :)

ciniminisek
29.11.2012 4 z 5

Pěkný, čtivý, vtipný. První díl jednoznačně vede, ale Krevní msta mu šlape pomaloučku na paty.

Dandulka
22.08.2012 5 z 5

Tak Logan se nám zamiloval?Jsem zvědavá, kdo se stane další ústřední postavou příštího dílu!

trpaslyk
03.07.2012 3 z 5

První polovina knihy mi přišla úžasně čtivá, se zajímavým příběhem, novými postavami a tak. Ale později začaly být retrospektivní kapitoly nudně podrobné a rozvleklé a samotný děj tak stručný a přímočarý, že mě to trochu zklamalo. I tak se ale těším na další díl s novými postavami.

upíři kanadská literatura

Alyxandra Harvey