Pustina

Saba doufala, že se její svět vrátí do normálu poté, co porazila Tontony a zachránila svého bratra Lugha. Všichni teď míří na západ za lepším životem a toužebně očekávaným setkáním s Jackem. Avšak nový, mnohem nebezpečnější nepřítel je na vzestupu a postupně buduje svou vizi nového světa, kde jeho odpůrci nemají co dělat. A jaká je vlastně pravda o Jackovi? Opravdu je tím, za koho se celou dobu vydával? A kam až je Saba ochotna zajít, aby dostala to, co chce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/179569/pustina-179569.jpg 489

Dustlands (2.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, CooBoo

Rebel Heart (2011)

Kniha Pustina

Misa25

I druhy dil byl dost dobry, chvilemi hlavni hrdinka ztracela na sile, ale nakonec se vyrovnala. Jedine co mi v knize vadilo, byly chyby prekladu....hodne casto zamenovana jmena...

Lil30
07.12.2018

U prostředních dílů se často říká, že jen vyplňují prostor před vygradováním na konci, ale tady to tak rozhodně nebylo. Pořád se něco dělo, kniha měla spád a nedokázala jsem se odtrhnout. Libilo se mi, že měla Saba svědomí a litovala tolika zmařených životů. Nějak jsem ale nechápala, jak mohla mít Saba raději Lugha, samozřejmě byli dvojčata a atd, ale v tomto dílu mě dost štval a Emmi byla naopak skvělá od začátku série. A Jack, na toho jsem se moc těšila, tusila jsem, že to bude právě takhle. Ale Seth? Co to mělo jako být? Určitě to děj hodně ještě ovlivní.

1T0S_
30.09.2018

Zajímavé pokračování, o kterém by se dalo říci téměř to samé, jako o prvním díle - rychlý spád, zajímavý děj, ne příliš mnoho detailů. Dojem tu pouze kazilo občasné extrémně pitomé chování postav.

Slabší 3/5.

sabulik69
29.05.2016

Líbilo se mi na začátku, že knížka byla chvíli psaná z pohledu Jacka.
Knížka se mi četla dobře a velmi rychle.
Děj byl napínavý a překvapivý a také velmi zajímavý..
Čtení jsem si užila a jsem zvědavá na poslední díl :-)

Black-stars
17.04.2016

Po prvním díle velké zklamání. Většinu knihy se pouze putuje z jedné strany na druhou a nic zajímavého se neděje a je to vlastně nuda. Posledních asi 40 stránek se konečně začne něco dít - ale příjde vystřízlivění a Sába mě naprosto zklame tím že se poddá tomu "ha*jzl*ovi" (DeMalovi) a vlastně neví co chce a je calá nějaká nejistá a zmatená a to mě fakt iritovalo. Ani nemám chuť se pouštět do třetího dílu :-(

Jass
06.03.2016

První díl se mi vážně hrozně hrozně hrozně moc líbil... Ale tady jsem měla pocit, jako by Saba ztrácela svou nezdolnou osobnost.
SPOILERY
Každý máme své pochyby, chápu, že si nebyla jistá. Byla v komplikované situaci, Jack unesl její sestru. Chápu, že byla naštvaná a tak. Ale dát se hned dohromady s tamtím hnusákem u kterého si radši ani nepamatuju, jak se jmenuje? No, tak jako sorry, ale to je na mě trochu moc. Smrti (ty jména mi vážně nejdou...) vůdkyně sokolnic upřímně lituju, měla jsem ji opravdu ráda...

steph.tey
13.01.2016

Jaké to vlastně bylo? Nečekané, zamotané, nepředvídatelné ale stále stejně čtivé! Překvapilo mě, jak se tam vyvíjely vztahy a celkový děj. Lepší první díl? Horší než první díl? Ani nevím. To podle úhlu pohledu a vnímání. Ale čtení bylo fajn! Byla jsem schopná číst i dvě hodiny v kuse! Jsem vážně moc moc zvědavá na (jak doufám) velkolepý konec!!!

WexxAr-ka
09.12.2015

Skvělý vývoj postav! :) občas bych nějaké postavy nakopala do jakýchsi míst :D ale to k tomu patří :), musím uznat, že jsem očekávala trošku jiný vývoj, a miluju knihy, které mě dokážou překvapit :)
Styl psaní mi opravdu sedl, ve chvílích napětí se mi ty krátké věty prostě hodí! :)