Eliška82 Eliška82 komentáře u knih

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

První kniha od této autorky a jsem naprosto nadšená.Prečetla jsem ji cca za 5 hodin a kdyby jsem měla další díl pokračuji dál.Za mě je pět hvězdiček ještě málo .Vřele doporučuji všem co mají rádi kriminálky

06.08.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Za mě to tato kniha opravdu bez chyby.Četla jsem ji jedním dechem.Dala bych klidně hvězdiček víc.Uz aby byl další díl série

13.06.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět ani trochu zklamání.Neskutecny jak je Chris Carter skvělý.Vsem vřele doporučuji.Přečteno za dva dny.Ted opět čekání na jeho další knihu ze série

28.12.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Za mě nejlepší z jeho knih.Napeti od začátku do konce.Nemuzu se dočkat dalšího dílu

05.03.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Opět bezva pribeh který má spád a napětí nemůžu jinak než pět hvezd a hurá na další díl

29.02.2020 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Zatím pro mě nejslabší ze série ale stejně čtivá.proto dávám o jednu hvězdu méně

12.02.2020 4 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Za mě opět super

02.02.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Za mě pět hvězd.proste pecka

12.01.2020 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Opět další super příběh .a nemůžu dát jinak než opět pět hvězdiček

09.01.2020 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Zase další díl super

29.12.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Opět super čtení ktere má spád.Jdu na další díl

27.12.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Moc se mi první kniha od autora líbila .a začínám další díl.Čtivé a napínavé.Hlavní hrdina je super .Za me pět hvězdiček

07.12.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Zase nezklamal:)úplně nejvíc TOP.Jen je mi líto ze nemůžu dát víc hvězdiček protože tohle je minimálně za 30 hvězd.Už aby vyšla další;)Miluju Roberta,Garciu a samozřejmě Chrise Cartera:)

17.10.2019 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Ja bohužel nedocetla????strašně jsem se na ni těšila ale bohužel zklamání ale každý má prostě jiný pohled na dobrou knihu tím nechci někoho odradit.Jsem jako dost odvážný čtenář a nic moc me nerozhodi ale tohle asi nebylo to pravé ořechové????

11.10.2019 1 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Škoda že není více hvězdiček????od začátku až do konce super čtení ????těším se na další knihu

21.07.2019 5 z 5

18 pod nulou 18 pod nulou Stefan Ahnhem

Nemůžu se dočkat dalšího dílu.Začátek sice trochu zdlouhavý ale stalo to za to.konec jako vždycky super

17.07.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Opět super????

14.03.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Pro mě pecka od začátku do konce.Kdyby tak bylo víc hvězdiček na hodnocení????uz aby byla další kniha

18.02.2019 5 z 5