Eliška13 Eliška13 komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Stále se rozhoduji zda se mi líbila víc knížka nebo film, ale asi se přikláním spíš ke knížce.

14.03.2019 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Kniha byla skvělá, napínavá, ale i smutná. Musím říct, že u téhle knížky asi nejde nebrečet. Velmi poutavý a poučný příběh. Určitě doporučiji přečíst, o těhlech věcech se musí více mluvit.

21.02.2019 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Knížka se mi velmi líbila, příběh byl napínavý a čtivý, nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout. Rozhodně můžu jen doporučit, jsem z ní hrozně nadšená. Jen mě trošku mrzí, že zde nebyla žádná větší zápletka, alespoň tak mi to připadalo.
Docela by mě zajímalo proč to přeložili jako Potrhaná křídla!?

30.01.2019 5 z 5

Aerie Aerie Maria Dahvana Headley

První díl se mi líbil víc. Tenhle mě docela zklamal, dost jsem se v něm zamotávala. Ale stejně jsem ho hrozně chtěla dočíst...

26.01.2019 3 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Kniha je pěkná a čtivá, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout, určitě moc doporučuji

11.08.2018 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Knížka je krásná a hodně čtivá, určitě moc doporučuji

16.07.2018 5 z 5

Tím všechno začíná Tím všechno začíná Robyn Schneider

NÁDHERNÁ KNÍŽKA... co víc dodat?

08.07.2018 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Musím říct, že je to jedna z nejlepších knih co jsem četla. Užasný příběh, nečekané zápletky a vztahy, byla jsem naprosto překvapená... Uznávám že je příběh trochu nerealný, ale není právě to to kouzlo?... Rozhodně tuto knihu doporučuji!

11.06.2018 5 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Já viděla nejdříve seriál a z knihy jsem byla trochu zklamaná, ale teď už mi tak špatná nepřipadá. Kniha je to skvělá, ale pokud jste viděli seriál, tak vás asi trochu zklame. Hrozně mi vadí překlad knížky, obvykle to neřeším, ale tady mi hrozně vadí. Potom co jsem viděla seriál a četla recenze na knihu jsem neměla chuť ji zkusit, ale pak jsem knihu vyhrála a bylo by blbost se jí vyhýbat...

13.03.2018 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tahle kniha je neuvěřitelně krásná a čtivá. Jedna zápletka skončila a vzápětí začala další. Je zde tolik nečekaných zvratů, určitě moc doporučiji

18.01.2018 5 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Ikdyž tu někteří píší, že kniha byla ze začátku nudná, podle mě byla od začátku do konce úžasná. Příběh o bolesti a lásce, který se klidně mohl stát, příběh, který nebyl přehnaně romantický jako, že se zamilují na první pohled a zůstanou spolu po zbytek života... Mám jen jednu vítku která s příběhem nesouvisí a nemá téměř žádný význam a které jsem si ani moc nevšímala, je to překlad názvu. V originále se knížka jmenuje Our Chemical Hearth- Naše chemická srdce...
PS: Těším se na další dílo této autorky.

21.12.2017 5 z 5

Přátelství z nebes Přátelství z nebes Lucie Hrochová

Tahle knížka byla hodně zajímavá a mně se námět líbil. Ale bylo zvláštní, že se jen jednou zmínili o Isabelině rodině i přesto, že jim zemřela jediná dcera.

26.11.2017 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Tahle knížka je taková oddechová, skvělá pro zkrácení dlouhé chvíle nebo na cestu autobusem.

12.11.2017 5 z 5

Šepot Šepot Chrissie Keighery

Příběh byl dojemný a téma originální. Knížka se mi moc líbila ikdyž je pravda že mi připadalo že je Demi 14 a ne 16, ale to mi nevadí. :D

03.09.2017 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Tahla kniha se mi moc líbila. Určitě i proto, že jsem nevěděla co mám od ní čekat a velmi příjemně mě překvapila. Rozhodně je z celé série nejnapínavější. Určitě by mě nikdy nenapadlo , že nabere takový směr. Prostě jednoduše řečeno byla skvělá!!! :D
PS: myslím že by Alea, Lennox a Tess mohli být tak o dva roky starší.

25.08.2017 5 z 5

Milionové holky Milionové holky Cathy Hopkins

Knížku jsem chtěla už několikrát odložit, 1. část mě příliš nebavila.
Jsem ráda že jsem to neudělala, protože se na konec ukázalo že je to fajn knížka :D

05.07.2017 3 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Sice nejsem příliš žhavý čtenář, ale tuto knihu bych určitě doporučila :D

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tato knížka je podle mě bezchybná.
Žádnou knihu jsem doposu nikdy nečetla víckrát ale Alea je vyjímkou.
Jak 1. ta 2. díl jsem si naprosto zamilovala a jsem celá nedočkavá na 3. díl :D

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Serie knih Alea dívka moře je moje velmi oblíbená.
Sice nejsem žhavý čtenář, ale tuto knihu jsem si naprosto zamilovala.
Určitě ji doporučuji a nemůžu se dočkat pokračování :D