Šepot

Šepot https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296119/bmid_sepot-Zfm-296119.jpg 4 15 5

Demi je patnáct. Žije s rodiči na předměstí australského města. Sní své sny a nic jí neschází. Jednoho dne se ale vše změní a Demi si musí zvykat na novou školu, najít si nové kamarády, a dokonce se naučit nový jazyk a poznat novou kulturu. Kniha Šepot je o objevování sebe sama a svého místa v životě. Vypráví o hledání, odvaze, přátelství a první lásce a o tom, že neexistuje situace, v níž by nám život přestal nabízet smysluplné možnosti. A také že věci často nejsou takové, jak se na první pohled zdají...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Runa

Whisper , 2011

jolisek123
09.09.2018 3 z 5

Knížka má své kouzlo... Někdo řekne, že to bylo nezáživné a nudné, pro někoho se otevřel svět zcela nový a neprobádaný. Za mě průměrný příběh, čtení pohodové, nějak náročné:-)

Eliška13
03.09.2017 5 z 5

Příběh byl dojemný a téma originální. Knížka se mi moc líbila ikdyž je pravda že mi připadalo že je Demi 14 a ne 16, ale to mi nevadí. :D

knížky-64
20.08.2017

Nejvíce se mi líbilo, jak Demi popisovala svoje pocity a také to, že bylo popsané jak udělat ve znakovém jazyce různá slova. To jsem si vždy zkusila.
Souhlasím, že se Demi chovala někdy hloupě, ale pak se to i díky Felicity a vysněnému klukovi změnilo. Doporučuji. :-)

DARKeccentric
02.01.2017 3 z 5

Demi se občas chovala trochu hloupě, když za každou cenu viděla sama sebe vyčleněnou z kolektivu i když by to tak vůbec být nemuselo. I z toho s Julesem dělala od začátku velkou věc. Jinak pohodové čtení pro méně náročné čtenáře.

warca
21.06.2016 2 z 5

Začátek mě navnadil na skvělý, hlubší příběh, ale potom to bylo takové neslané, nemastné...