Milionové holky

Nový, moderní příběh z exkluzivního prostředí od oblíbené autorky dívčích románů Jess Hallová se spolu s bratrem a otcem stěhuje do luxusní čtvrti, ale bojí se, že bude příliš daleko od kamarádek ze školy i od milované babičky. Není proto ze stěhování příliš nadšená až do chvíle, kdy se dozví, že jejich dům je určen opravdu jen pro VIP osoby a brzy se do něj nastěhují, herci, hudebníci, modelky a milionáři. Život mezi penězi a luxusem vypadá jistě lákavě, ale bude opravdu stát za to?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72489/milionove-holky-72489.jpg 4.354

Milionové holky 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Mladá fronta

Million Dollar Mates, 2010

Kniha Milionové holky

Kajachow2
02.11.2019

Za mě oddechová kniha, které je spíše vhodná pro menší děti (10-12let bych řekla). Každopádně na dovolené jsem si ji přečetla a u knihy se pěkně relaxovalo

A.K.A.R.
22.09.2018

Moc se mi líbila hlavní hrdinka a jako dívčí knihu rozhodně doporučuji.

bookwoman
24.06.2018

Moc povedená knížka, bylo to takové pohodové dívčí čtení. Hlavní hrdinka,Jess, mi byla sympatická, stejně jako většina postav v této knížce. A určitě si přečtu i druhý díl, protože tato knížka mě fakt celkem bavila.

Eliška13
05.07.2017

Knížku jsem chtěla už několikrát odložit, 1. část mě příliš nebavila.
Jsem ráda že jsem to neudělala, protože se na konec ukázalo že je to fajn knížka :D

SimčaTvrzová
28.07.2015

Moc fajn knížka vím že to má druhy díl ale chtěla bych aby byla nekonečná moc sem se těšila až si lehnu a kousek si přečti fakt moc skvělá!!!

Martinka179
30.05.2015

Mě tato kniha moc nebavila :D a kolik má tato kniha dílů?
Děkuji za odpověď

en.bee
14.03.2015

Velmi pěkná.

KachnaN
20.09.2014

Nevím, čím mě ta knížka uchvátila. Možná pro mě sympatickou hlavní postavou. Možná všemi postavami. nebo je taky možné, že se mi na té knížce líbilo, že hlavní hrdinka závodně plave, jako já :) nevím... :) Ale vím, že od téhle knížky jsem se nemohla odtrhnout. Moc a moc se mi líbila. Doporučuji všem.

Kapky rosy
Kapky rosy