ela1972 ela1972 komentáře u knih

Zajímavá kniha. I takoví lidé a životy jsou mezi námi. Třeba by takhle bavilo žít více lidí. Co nezkusíš, nevíš

06.10.2021 4 z 5

Dobrou a ještě lepší neděli Dobrou a ještě lepší neděli František Nepil

Jsem moc ráda, že jsem si knihu pořídila a přečetla. Nevím přesně, kdy tyto povídky vznikly, ale jsou pravdivé i v dnešní době. Nejvíce ve mě zanechala povídka Dopis Ježíškovi. Smekám klobouk před panem Nepilem.

25.04.2020 5 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Další super kniha od tohoto spisovatele. Jeho knihy mě fakt baví a vůbec nevadí, že jsou to takově bichle.

12.10.2023 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Moc mile napsaný krutý příběh jedné ženy. Kniha se čte moc dobře i když se s Emilkou život v žádném případě nemazlil.

11.09.2023 4 z 5

Provařená Provařená Simona Votyová

Knihu jsem četla na doporučení kamarádky. První, co mě napadlo je, že bych si ji podle obálky nikdy nekoupila. Ale byla pro mě milým překvapením. Každý člověk má nějaké trable a tady se píše o životě, který může potkat každého z nás. Moc pěkná kniha.

15.06.2023 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak to byla jízda. I přesto, že se v mi stavěly hrůzou vlasy na hlavě, nedalo se od knihy odtrhnout.

23.02.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Moc hezká kniha o minulosti naší země. O dětech z Řecka jsem něco málo slyšela díky dvojici Martha a Tena. Kniha mi události přiblížila a celý příběh mě vzal za srdce.

22.08.2022 4 z 5

Krásné, krátké, smutné.

27.10.2021 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Tolik smutku a bolesti v jedné knize. I takové mohly být osudy žen. Kniha je moc čtivě napsaná a Johanku obdivuji a fandím jí.

30.08.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Toto byla moje třetí kniha Roberta Bryndzy a klobouk dolů, těším se na další.

12.02.2019 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Opět kniha na jedničku. Eriku mám moc ráda a kniha je jako vždy čtivá, napínavá, zábavná.

04.05.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Moc hezká oddechová kniha pro věkovou kategorii (jak se zde píše) 45+. Krásně popsané radosti a strasti domova seniorů a zajímavý způsob, jakým se všechny
životy propojí.

02.04.2024 5 z 5

Kdo se postará o Annu Kdo se postará o Annu Kateřina Pantovič

Samotnou mě kniha moc mile překvapila. Velice originální kniha s nahlížením do nejednoho příběhu ze života. Něco úplně jiného, ale za mě super.

11.12.2023 5 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Kniha mě úplně pohltila. Jako prvotina skvělá.

18.07.2023 5 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Jako všechny knihy, které jsem od autorky četla, ani tato nezklamala. Nejen prožíváte životní útrapy hlavních postav, ale zdokonalíte se i v dějinách. Prozatím jsem četla knihu Slavík, Velká samota a teď Čtyři vichry a všechny jsou pro mě top.

02.01.2023 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Moc krásná kniha. Krásné rozplétání životů dvou mladých lidí, luxusní popis přírody a dost k zamyšlení nad hodnotami života

23.11.2022 5 z 5

Bál šílených žen Bál šílených žen Victoria Mas

Kniha je zajímavá a velice dobře se četla. Už několikrát jsem zmínila, že bych žít v této době fakt jako žena nechtěla. Každopádně jsem celou knihu čekala, jak to dopadne, variant tam bylo několik.

12.09.2022 5 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Kniha mi silně připomínala Vrány od Petry Dvořákové. Dost vážné téma.

01.08.2021 4 z 5

Nechápu, proč tahle kniha vyšla v Čechách až teď. Moc zajímavá kniha, občas humorná, občas dramatická a poučná. Občas by měl asi člověk utéct do takové pustiny a oprostit se od všech ,,zbytečností'', které nám připadají důležité.

10.01.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Je to prostě Bryndza. Čtivá kniha až do konce.

15.06.2018 4 z 5