dzeta dzeta komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Za mě asi nejzajímavější čtení od tohoto autora. Děj pěkně plyne. Konec překvapivý.

13.06.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Lehce psaná kniha o osudech několika rodin. Velice dobře čtivá

30.05.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh, mě se knížka velice dobře četla.

18.05.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Za ten konec palec nahoru. Začátek je takový nudnější, ale pak se stránky čtou jedna za druhou.

05.05.2018 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

knížka mě úplně pohltila.

15.04.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Podle ohlasů jsem čekala velký zážitek ,ale nakonec je vše jinak. Příběh pěkný, zajímavá myšlenka. Více jak polovinu knihy, jsem se do čtení nutila. Za mě docela zklamání a moc mi nesedla.

10.03.2018 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

dobře čtivé, ale Dívka v ledu byla lepší.

24.02.2018 4 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

mě se tento díl opět velice líbil. Jsem zvědavá, co se přihodí hrdinům dál. Knížka je velice čtivá.

17.02.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Vyborný historický román, takové mi sedí, už se těším na druhý díl.

03.02.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

velice čtivá a napínavá knížka. Nemohla jsem se dočkat až si k ní zase sednou a posune se děj o kousek dál.

26.01.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Tuto autorku mám velice ráda, ale tentokrát mě tento nereálný až snový příběh, na kolena nedostal. Hodně francouzkých slov, ke konci i celých vět. Co musím pochválit je opět jiné dějové prostředí.

13.01.2018 3 z 5

Desátý svědek Desátý svědek Leonard Rosen

Čtivý román, zajímavé téma. Za mě se četl dobře.

28.12.2017 4 z 5

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

Zajímavé téma. Do knížky jsem se neměla problém začíst. Výborná

19.12.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knížka je opět velmi čtivá. Ale celý děj se odehrává v autě a v prostoru kolem něj, děj byl čitelný již na začátku knížky. Prostě na mě knížka moc nezapůsobila a sprostá slova mi moc k této autorce nesedí.

07.12.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

U knížky jsem se skvěle pobavila. Dobře se čte. Za mě nejlepší dílo od autorky. Kdo má rád lehčí literaturu, můžu jen doporučit. Akorád jmen je i ní trochu moc.

22.11.2017 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Příběh smrti milované osoby a vyrovnávání se ze ztrátou.Při prvních 100 stranách jsme myslela že knížku zavřu a nepřečtu (což se nikdy ještě nestalo), dalších 100 stran mě příliš nepřesvědčilo a na poslední straně jsem nechtěla, aby knížka skončila.

29.10.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

knížka je čtivá, ostatně jako vše od teto autorky.

12.10.2017 4 z 5