Didi15 Didi15 komentáře u knih

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Za mě to vypadá na velice zdařilou sérii. Bavilo mě to a bylo to strhující. Zatím nejlepší kniha ,co jsem od Yrsy četla.

24.11.2023 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tahle série je tak osvěžující , zajímavá, napínavá a velmi vtipná , že ji prostě musíte milovat . Poe a Tilly jsou jedineční a já je opravdu miluju. Takže doufám, že se dalšího dílu dočkáme a pokud ano, tak brzy :)

22.11.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Trochu něco jiného , ale pořád stejně čtivé , i když mi nějaké pasáže příliš neseděly.

20.11.2023 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Nevím, zda nějaká kniha překoná erotikon , který mě bavil nejvíc. Ale pořád je to milovaný Hartl, zábavný , čtivý , smutný a ze života :) Jediný chlap , který dokáže porozumět ženám , je asi on :) Takže další knihu, šup, šup:)

20.11.2023 5 z 5

Čas lovu Čas lovu Jeffery Deaver

Nejradši mám stejně Lincolna , Colter mě tak za srdce nechytil . Ale tímto dílem si mě získal, nejlepší z celé série.

20.11.2023 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Dobrá kniha se zajímavým příběhem, i když jsem tušila , jak to celé je a asi dopadne. Předešlé knihy byly možná o krapítek lepší , ale i tato je krásná a Moriarty dokazuje, že umí psát :)

15.11.2023 4 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Skvěle vystavěný příběh a já doufám, že se Shelby ještě něco bude:)

13.11.2023 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Knihy se Servazem se čtou vždycky dobře. Příběh byl skvělý , jen mám pocit , že závěr byl takový urychlený a že bych čekala delší vysvětlení .

13.11.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

První díl rozhodně lepší druhý , zajímavý příběh , ale chybí tomu něco , aby to bylo dokonalé .

06.11.2023 4 z 5

Pohár bohů Pohár bohů Rick Riordan

Tohle je tak osvěžující , milé a vtipné , chci další díl!!:)

06.11.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Celkem dobrá kniha, ale ve srovnání s Angelou Marsons o hvězdičku slabší.

06.11.2023 4 z 5

Nenávist Nenávist David Lagercrantz

Byl by to celkem zajímavý příběh, ale něco mi tam pořád vadilo , nedokážu ovšem říci,co to bylo. Občas mi přišlo, že jsem jedním okem přeletěla stránku a o nic jsem nepříšla, je to škoda. Postava Rekkeho je totiž opravdu zajímavá.

06.11.2023 3 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Za mě naprosto parádní kniha od které se nejde odtrhnout, Mia a Holger jsou super dvojka:)

01.11.2023 5 z 5

Hrobník a dívka Hrobník a dívka Oliver Pötzsch

Opět skvělé , ale první díl se mi líbil o krapítek více a chtěla bych více pana hrobníka :)

30.10.2023 4 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Tohle vypadá jako slibná série, takže jen tak dál:)

30.10.2023 4 z 5

Vězni pohledů Vězni pohledů Mons Kallentoft

Pořád stejně zajímavá a čtivá Malin , jen ten závěr jsem čekala jiný .

26.10.2023 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Opět skvělý příběh , který stojí za přečtení a velmi oceňuji konec, za mě velké plus.

25.10.2023 5 z 5

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Další super díl s Erikou a Patrikem, miluju to. Ač mě může za to někdo ukamenovat , trans tématiky je už na mě trochu odevšad moc, takže bych se zde klidně bez toho obešla a myslím, že by se tím na příběhu nic nezkazilo. Nicméně je to čtivý a poutavý příběh a já se moc těším na další díl této báječné série.

24.10.2023 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Velmi zajímavé a neotřelé , vůbec nechápu , jak mi tohle mohlo uniknout. Velice se těším až si přečtu další díl.

23.10.2023 5 z 5

Paříž pro jednoho a jiné povídky Paříž pro jednoho a jiné povídky Jojo Moyes

Krásné příběhy , jako kdyby se vrátily prázdniny . Povídky nemám moc ráda , ale tady jsem byla nadmíru nadšená.

23.10.2023 5 z 5