Vězni pohledů

Vězni pohledů https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520047/bmid_vezni-pohledu-DJ7-520047.jpeg 4 39 8

Čtrnáctý díl detektivní série s inspektorkou Malin Forsovou. V Linköpingu vládne krutá zima. Malin Forsovou a ostatní vyšetřovatele z oddělení zaměstnává starý případ zavražděného chlapce, jehož se stále nedaří identifikovat. Kdo je jejich oběť? A jak skončil sám na louce s rozdrcenými kostmi? Jednoho dne se policii ozve žena z Alžírska, která tvrdí, že je jeho matka. Její výpověď však do případu vnese ještě víc otázek. Malin Forsovou mezitím pronásledují její démoni i stín nedávno rozpadlého vztahu. Případ se postupně vyostřuje a Malin si začíná uvědomovat, že nic není takové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud ale nemůže důvěřovat ani vlastním očím, zvládne případ vyřešit? A je Malin Forsová vlastně lovcem, nebo se sama stala kořistí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Host

Blickfångarna , 2021

šipek
15.02.2024 3 z 5

Mám rád tuto sérii případů inspektorky Malin Forsové, ale tento díl je za mě nejslabší. Možná mi kniha tak nesedla.

hannina
12.01.2024 4 z 5

Malin zas trochu vychýlená z rovnováhy vyšetřuje záhadný případ mrtvého chlapce spadlého z nebe. A zamotá se do toho tak, že pokud ji rovnou nezavřou, poputuje od policie nejspíš k ochrance do Saabu...Tak jsem teda zvědavá jestli ještě bude pokračování.....

ještěrka38
11.01.2024 4 z 5

Malin mám ráda, ale ty její opilecké askapády už mi lezou na nervy. A přišlo mi jako by se série tak nějak možná uzavřela.

Petronela16
21.12.2023 3 z 5

Napriek tomu, že Malin mám rada a aj cela seria je fajn,musim povedať, že tentokrát ma to veľmi nebralo.Pridavam sa k nazoru poniže, že možno by bolo treba novú seriu s novými postavami.Ako vravi klasik :"bolo to dobré, ale bolo toho dosť!" Nič sa nedá robiť, keďže to nebolo nič strhujúce, hodnotim ako priemer a možno aj to len preto , že Mons Kallentoft.

Medovnice
07.11.2023 4 z 5

Malin mám ráda. I Kallentoftův zamyšlený, meditativní styl, který je v kombinaci s detektivním žánrem neobvyklý a moc pěkně mu funguje.
Ale je trochu nadbytečné psát, kdo a kdy a jak je zrovna na WC. Taky víme, že je Malin alkoholička a že má recidivy. Ale ten sex? Všude a s každým? Proč? A závratně bohatá Tove? Dost nevěrohodné. Kallentoft už nemá postavy čím ozvláštnit. Možná ho samotného nudí.
Není čas skončit?

Didi15
26.10.2023 4 z 5

Pořád stejně zajímavá a čtivá Malin , jen ten závěr jsem čekala jiný .

Armenica
21.10.2023 1 z 5

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Mons Kallentoft, a potažmo i Malin Forsová, se postupem času propracovali do trapnosti, a to i přesto, že předchozí díl byl překvapivě dobrý.

MartinV.123
13.10.2023 1 z 5

Bohužel musím říct i když se jedná o mého nejoblíbenějšího autora patří tento díl mezi nejslabší. Čekal jsem, že finále bude epičtější, ale veliké zklamaní, bohužel.

Mons Kallentoft
švédská, 1968