Mons Kallentoft

švédská, 1968

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Brzy vyjde

Vězni pohledů

Vězni pohledů - Mons Kallentoft

Čtrnáctý díl detektivní série s inspektorkou Malin Forsovou. V Linköpingu vládne krutá zima. Malin Forsovou a ostatní vyšetřovatele z oddělení zaměstnává starý případ zav... detail knihy

Komentáře (5)

Klamm
Klamm
24.04.2017

Dostal jsem ke svým narozeninám knihu s podivným názvem Zeměbouře. Styl severské krimi, se stal v polední době mezi čtenáři detektivek vyhledávaným žánrem. Při mém odporu k mainstremových věcem, jsem se mu doposud úspěšně vyhýbal. Jelikož se ale jednalo o dar, odsunul jsem své přesvědčení stranou.
Po nahlédnutí do DK jsem s rozpaky zjistil, že Zeměbouře je zatím posledním, osmým kouskem v sérii s jistou vyšetřovatelkou Malin Forsovou.
I když dějově asi do sebe jednotlivé díly zapadat nebudou, s mým smyslem pro systematičnost a úctou k darujícímu, mi nezbylo, než začít pěkně od začátku. Čeká mě tedy cca 2500 stran, než se k vychutnání si letošního dárečku prokoušu.
No nic, komisařko Malin Forsová, ukaž co je v tobě!

zuzad
zuzad
09.09.2016

Srdcovka! Skvělý autor, jeho knihy se čtou doslova jedním dechem. Potřebovala bych tak na každý den jednu :-)


Micheline
Micheline
11.03.2016

Mons Kallentoft a jeho detektivky jsou moje srdeční záležitost. Malin Forsová a její boj s pachateli i se životem jsou skvěle popsány. Nemůžu se dočkat dalších knih.

Kája6
Kája6
10.01.2015

Četla jsem čtyři knihy a jsem velice nadšená. Je to můj oblíbený autor. Velice se těším na knihu vodní anděle.

orinka3
orinka3
14.10.2014

čtu od něj první knihu a musím se poohlednout po ostatních. Je to autor, který nás může potěšit spoustou dalších knížek, tak mu držím palce, ať ho psaní neomrzí.