Koupit knihy

Mons Kallentoft

švédská, 1968


Nahrávám...

Nová kniha

Poslouchej, jak šeptám

Poslouchej, jak šeptám - Mons Kallentoft

Kam až je zoufalý otec ochoten zajít v pátrání po ztracené dceři? Pokračování románu Dívej se, jak padám. Tim Blanck se vrátil do Stockholmu za svou ženou Rebekou a j... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 18 knih

Komentáře (5)

Klamm
24.04.2017

Dostal jsem ke svým narozeninám knihu s podivným názvem Zeměbouře. Styl severské krimi, se stal v polední době mezi čtenáři detektivek vyhledávaným žánrem. Při mém odporu k mainstremových věcem, jsem se mu doposud úspěšně vyhýbal. Jelikož se ale jednalo o dar, odsunul jsem své přesvědčení stranou.
Po nahlédnutí do DK jsem s rozpaky zjistil, že Zeměbouře je zatím posledním, osmým kouskem v sérii s jistou vyšetřovatelkou Malin Forsovou.
I když dějově asi do sebe jednotlivé díly zapadat nebudou, s mým smyslem pro systematičnost a úctou k darujícímu, mi nezbylo, než začít pěkně od začátku. Čeká mě tedy cca 2500 stran, než se k vychutnání si letošního dárečku prokoušu.
No nic, komisařko Malin Forsová, ukaž co je v tobě!

zuzad
09.09.2016

Srdcovka! Skvělý autor, jeho knihy se čtou doslova jedním dechem. Potřebovala bych tak na každý den jednu :-)

Micheline
11.03.2016

Mons Kallentoft a jeho detektivky jsou moje srdeční záležitost. Malin Forsová a její boj s pachateli i se životem jsou skvěle popsány. Nemůžu se dočkat dalších knih.

Kája6
10.01.2015

Četla jsem čtyři knihy a jsem velice nadšená. Je to můj oblíbený autor. Velice se těším na knihu vodní anděle.

orinka3
14.10.2014

čtu od něj první knihu a musím se poohlednout po ostatních. Je to autor, který nás může potěšit spoustou dalších knížek, tak mu držím palce, ať ho psaní neomrzí.