Deny95 Deny95 komentáře u knih

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Romantické, čtivé.

16.11.2018 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Krásná kniha plná pozitivní energie. Ke knize se budu určitě ráda vracet. Taková srdcovka. ♥

12.02.2018 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Pořád jsem přemýšlela, zda si knihu koupit nebo ne, ale Ježíšek to nakonec rozhodl za mne a jsem ráda, že to udělal.
Je to kniha s hodně silným příběhem, líbilo se mi střídání dějových linií a musím říct, že mě autorka výborně vtáhla do děje.
Určitě doporučuju! :)

09.03.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Nikdy jsem detektivky moc nečetla.. ale když jsem viděla tuhle knihu, řekla jsem si, že to přeci jen zkusím, protože jen stručný popis knihy mě velice zaujal.

Rozhodně jsem chybu ve výběru knihy neudělala, kniha si mě podmanila od první stránky. Tato kniha vás neuvěřitelně vtáhne do děje, až vám nedá spát.

Jednoznačně DOPORUČUJI!!!

,,Bye, bye, birdie.."

29.10.2015 5 z 5

Klid je síla, řek tatínek Klid je síla, řek tatínek Zdenka Fantlová

Hodně silná kniha

19.10.2023 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila :)

25.06.2022 5 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

U žádné knihy jsem ještě nezažila takové pocity, jako u této. V posledních 80ti stranách mi bylo z nervů zle, bušilo mi srdce jako o život a já se modlila, aby vše dopadlo dobře. Ještě žádná kniha mě takhle nepohltila, za mě jednoznačně doporučuji!

11.06.2018 5 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Za mě další povedená knížka od paní Monyové. :) I když jsem blondýnka, tak jsem se u těch vtipů musela zasmát! :D

20.02.2018 4 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Moc hezká kniha. Chvilkama mi málem ukápla i slza.

09.08.2017 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Miluju seriál a kniha je skvělá! Určitě budu chtít číst i další díly. Moc dobře se kniha čte. Doporučuji!

14.07.2017 5 z 5

Krotitelka snů Krotitelka snů Simona Monyová (p)

Další příjemné počteníčko :)

22.05.2017 5 z 5

26 deka veganského štěstí ... první veganská kuchařka do kapsy 26 deka veganského štěstí ... první veganská kuchařka do kapsy Denisa Poláčková Jelínková

Maličká, rozkošná. Pomocnice do kuchyně i na cesty. Jednoduché recepty, na které doma máme většinou i ingedience, žádná složitost, prostě nádhera! :)

01.12.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Přečteno jedním dechem. Občas ukápla i slza, vážně super! :)

16.08.2016 5 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Další moc hezký příběh od Monyové :)

31.03.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Velice hezké čtení.. :)

Začátek byl pro mě docela náročný, nemohla jsem se začíst, ale když se to začalo všechno prolínat a dávat smysl, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Mohu jen doporučit! :)

04.10.2015 5 z 5

Přežil jsem to Přežil jsem to Hanuš Bader

Kniha se čte velice dobře. Silný příběh.

01.01.2022

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Knihu jsem odložila na později, nezaujala mne..

18.08.2021

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha je čtivá, ale pro mě nezajímavá. Hana byla určitě mnohonásobně hezčí a poutavější. V půlce jsem knihu odložila, stále jsem čekala nějaké BUM a stále nic..

05.06.2019 odpad!

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Z knihy mám smíšené pocity...Asi nejvíce mě zaujal začátek a konec, tu hlavní část jsem četla jen proto, že jsem byla zvědavá na konec.

01.12.2018 3 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Moc hezký příběh. Občas i slzička ukápla. Určitě stojí za přečtení.

04.11.2018 3 z 5