Blonďatá stíhačka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Víte, že i hodné holky mají rády sex? Že chlapů, kteří by stáli za hřích, je jako much, ale jen stěží lze najít takového, kvůli kterému má smysl se vdát ? A že když už ho najdete, stoprocentně bude v ložnici hlasitě chrápat, a usínat mnohem dříve než Vy? Přečtením knihy Blonďatá stíhačka výrazně snížíte riziko přehmatu při výběru životního partnera! Všichni nevhodní muži totiž prošli právě jejím životem …...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37129/big_blondata-stihacka-5qd-37129.jpg 3.4343
Nahrávám...

Komentáře (73)

Kniha Blonďatá stíhačka

Baja333
28. září

Přečteno za odpoledne. Oddechová kniha u které není potřeba přemýšlet....

Gejitka
01. července

Tuto knihu jsem si vybrala ke čtení pouze proto, abych si rozšířila obzory a zjistila, jak píše (resp. psala :-(( ) Simona Monyová. Kniha mě velmi zklamala. Příběh je o ničem, zápletky moc prvoplánové. Konec divný. Jediné co bylo v knize osvěžující, byly vtipy o blondýnkách na začátku každé kapitolky. Takže za mě pouze jedna hvězdička.


cukrovka
11. května

Kniha patří ke slabším od této autorky. Nesympatická, hloupá a naivní hlavní postava. Jednoduchá oddechovka na kterou rychle zapomenete.

namoki
20. ledna

Knizka me moc nezaujala ani jsem ji nedocetla. Asi nejsem cilova skupina :-)

rebciatko
07. ledna

príbeh o smutnej blondíne so zaujímavými myšlienkovými pochodmi.. a o tom, že každý vzťah nás posúva vpred, hlavne ten neúspešný.. dôležité je nevzdávať sa, objaviť svoju hodnotu a vykročiť vpred..

Kerberos
26.06.2020

Místy humorný příběh proložený vtipy o blondýnách.

Aleh
23.06.2020

Blonďatá stíhačka to nemá ani nemůže mít jednoduché. Který z mužů by chtěl stíhačku? A kolik vtipů se věnuje právě blondýnám? Ale i ty blonďaté stíhačky by se chtěly vdát. Ale jak se zdá, tak životem blonďaté stíhačky prochází sice hodně mužů, ale žádný z nich není vhodným partnerem pro život... Povídání o vztazích psané s nadhledem a humorem.

viweb
02.04.2020

Super kniha...

1