Dela90 Dela90 komentáře u knih

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Pecka! Ví Keeland prostě nikdy nezklame. To byl tak krásný a dokonalý příběh, plný romantiky, bolesti, vášně. Prolínání současnosti s minulost mě snad nikdy neomrzí. Na tuhle knížku a na její dva hrdiny budu ještě dlouho vzpomínat.

17.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Musím říct, že u první části knihy jsem byla mírně zklamaná, bylo to něco jiného než co jsem čekala. Hlavní hrdinka Penelope mi přišla cáklá a Jake jako nedobytná pevnost. To vše se během knížky změnilo a můžu říct, že to bylo moc příjemné fajn oddechové čtení.

12.09.2021 4 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Asi nejlepší fantasy, kterou jsem letos četla. Prostředí sesterstva na škole, kouzla, láska, napětí a drama. To je to co miluju. U rozuzlení jsem koukala stylem "Jako fakt?". Takže u mě nepředvídatelný konec nabytý pořádnou dávkou magie. Tahle knížka byla výborná od začátku až do konce. Navíc má dokonalou obálku. Doufám, že tahle čarodejná fantasy bude mít pokračování. Protože mě si získala na 100 %.

07.09.2021 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila, zaujala mě její anotace. Asi polovina knížky byla úžasná. Jeho veličenstvo král mě neskutečně štval. A na Joshovi mi prostě něco nesedělo. Adeline byla taková ta správná rebelka byť v královské rodině. Ale poslednich asi 80 stran mě dostalo úplně na kolena. Do háje! To byl jeden zvrat za druhým a jako ten konec? Bože, jsem v šoku. A moc prosím, aby u nás vyšel i další díl, protože já si ho rozhodně chci přečíst.

30.08.2021 4 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Musím říct, že knížka si mě na první pohled získala svou obálkou, která je naprosto dokonalá. Po pár prvních stránkách jsem byla mírně skeptická, protože mi Hrdina připadal příšerně sprostý ve svém vyjadřování. Nakonec to nebylo špatné. Dokonce jsem si zvykla i na Hrdinu, ono to prostě patřilo k jeho osobnosti. Četlo se to lehce a kupodivu z toho vyšla docela fajn oddechovka na pár večerů.

18.08.2021 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Oddechová knížka, u které jsem se dost nasmála. Ethan a Olive dokonalá dvojka, která se naprosto nemohla přijít na jméno. Takový ten klasický příběh od nenávisti k lásce. Na můj vkus by knížka mohla mít i o 100 stránek míň, bylo to hodně zdlouhavé. Ale v konečném důsledku to byl fajn příběh, ačkoliv hodně předvídatelný.

13.08.2021 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Podle anotace knížky jsem čekala takový ten klasický scénář se smlouvou k sňatku a peníze k tomu. Ale byla jsem mile překvapena. Neotřelý děj a moc hezký příběh. A taky se konečně někdy chlap zamiluje jako první. Jax a Bianca budou mi chybět.

02.08.2021 5 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Knížka mě uchvátila svou obálkou, ale její obsah byl ještě lepší. Fantasy úplně z jiného soudku, kterou jsem popravdě vůbec nečekala. Bylo to dokonalé, svět Knihovny, všechny detaily, učenci, hrozby. Ačkoliv nejsem asi úplně cílová skupina knížky, tak to byl dle mého úžasně zajímavý příběh, který stojí za přečtení. Protože prostě woow, já se do něj zamilovala a další díl prostě ano, ANO.

30.07.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Tohle byla knížka s naprosto dokonalým příběhem, který jsem zhltla jako malinu. Hunter, sexy chlap se svou smutnou minulostí a Natalie se svým pošramoceným srdcem uzamčeným na několik západů. Jak se dva odlišné světy mohou přitahovat. Vi Keeland je prostě poklad. Výborná knížka, doporučuji všemi deseti.

19.07.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

U Whitney to byla vždy sázka na jistotu. Tady výjimka potvrzuje pravidlo. Příběh podle neměl jiskru, náboj, na který jsem u autorky zvyklá. Andrew, tahle jeho verze právníka s jeho pravidly a chováním - ta mě neskutečně štvala. Já potkat takové egoistickeho chlapa, tak ho asi brzy pošlu k šípku. Nebyl to prostě román dle mého gusta, něco tam chybělo, něco co by knížce dodalo šťávu. Bohužel.

17.07.2021 3 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Dokonalá oddechovka, u které si zamilujete hlavního hrdinu a nechcete, aby knížka skončila. Taková pěkná žhavá jednohubka.

10.07.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Jestli jste v nitru romantická duše jako já, takhle tohle je přesně knížka pro Vás. Dokonale úžasný příběh, všechny role Paula v roli pana Romantika chce zažít snad každá žena. Už dlouho jsem nečetla něco tak dokonale plného. Romantika, která z knížky čiší doslova z každé stránky a vy chcete číst dál a dál. Za mě je tohle zatím top knížka, na kterou jen tak nezapomenu. Kdybych mohla dám 6 hvězdiček z 5. Těším se na další díl a doporučuji všemi deseti.

01.07.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Úžasný příběh, jak se z nepřátelství stane láska. Whitney G. prostě nikdy nezklame. Miluju její styl psaní, Ethana i retrospektivu, která to vše obohacuje. Dokonalost.

24.06.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

U této knížky jsem byla plná očekávání, a teď po jejím dočtení jsem na vážkách co o ní říct. Asi to bude tím, že jsem od ní čekala úplně něco jiného. Kniha mě prostě nezaujala, a to se mi u tohoto žánru příliš nestává. Pořád to bylo jedno a to samé, a to sex a stop. Pořádný příběh přišel až ke konci knihy. Konec byl krásný, o tom žádná. Ale já od knížky očekávám, že zaujme a pohltí až do úplného konce, a to se tady opravdu nestalo.

20.06.2021 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tak konečně dočteno. Fuha, tahle knížka mi dala zabrat. Z jedné strany se to božsky četlo, všechno bylo nadupané. Ten příběh, akce, následné rozuzlení a všechno do sebe začalo zapadat, jak skládačka. Podle mě to byl zatím nejlepší díl vůbec, ačkoliv ke konci už mi to opět připadalo strašně zdlouhavé. Ale vymyslet něco takového jako svět lovců stínů, pecka!

16.06.2021 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Taková knihomolská jednohubka ve stylu komiksu. Měl by si ji přečíst každý knihomol a garantuju Vám, že minimálně v 50 % knížky se poznáte. Já se tedy poznala a taky jsem se dost nasmála. A koukám, že čmuchaní k novým knihám a dávání přednost klasickým knížkám před čtečkou knih nemám jenom já. A dneska jsem si díky této knize připomněla, že pokud mám čtecí krizi jako teď, je potřeba začít číst něco takového. A tohle je přesně ono, božská oddechovka. Děkuji autorce za ni.

12.06.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tahle knížka měla naprosto všechno. U ní jsem se smála, brečela smutkem i dojetím. Dokonalá od začátku až do konce. Reed si mě získal už ze začátku ačkoliv ta jeho neoblomnost trvala dost dlouho, že bych ho za to nejradši nakopala už do zadku. A u Charlotte mi nad jejím počínáním tolikrát cukaly koutky. Jak se z nesnáším Tě, stane láska, moc pěkný příběh.

25.05.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Panejo, tohle byla knížka, s opravdu drsným a krutým příběhem pro hlavní hrdinku. Tohle téma jsem prostě nečekala co, si budeme povídat. I přesto se mi knížka četla s neuvěřitelnou lehkostí a moc jsem si přála, aby byli nakonec spolu, protože každý má právo na lásku.

20.05.2021 4 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Famózní příběh plný magie, napětí, kouzel od začátku až do konce. Ani na chviličku jsem se nenudila. Téma vinných čarodějek - dokonalost. Vše okořeněné kletbou a touhou po pomstě. Ke konci jsem byla napnutá, jak struna a čekala, jak se to celé vyvrbí. Doufám, že u nás vyjdou i další díly. Moc povedený příběh.

16.05.2021 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Boží, boží! Knížku jsem zhltla jako malinu, tyhle typy příběhů se tak dobře čtou. Sice mi to připomínalo určitě knížky se stylem děje. Nicméně se mi to moc líbilo. Jak se z nenávisti, může stát láska. Klasika a dokonalost v jednom.

10.05.2021 5 z 5