dancav28 dancav28 komentáře u knih

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Další úžasný díl z této série. Děj je napínavý a čtivý. Asi mě bavil nejvíce ze všech třech dílů. Stále se zde řeší nějaká rodinná "dramata". A jak už psali ostatní tak i moje názory na některé postavy se stále mění. Autorka určitě nezklamala. Konec je otevřený a já už se nemohu dočkat čtvrtého dílu. Snad bude tak dobrý jako ty předešlé :)

18.03.2018 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Kniha se mi líbila, byla zajímavá a když jsem si už myslela, že vím jak to dopadne tak se vždy něco stalo. Ke konci jsem se už musela trochu dokopat k tomu, abych knihu dočetla. Není to úplně můj šálek kávy, ale knihu doporučuji :)

09.03.2018 3 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Jelikož jsem velký fanoušek Harryho Pottera tak se mi kniha moc líbila. Určitě je to moc hezké doplnění celé knižní série. Dozvíte se tam spoustu zajímavých věcí o Famfrpálu, třeba jak vznikla Zlatonka. Určitě doporučuji přečíst :)

07.03.2018 5 z 5

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Na knihu jsem se moc těšila, jelikož mě první díl bavil. Kniha nezklamala byla zábavná, dobrodružná a nikdy nebíte co se stane (což je fajn). Autor si dal celkem práci s detaili ;). Knihu doporučuji a už se těším na další díl

02.03.2018 5 z 5

Úžasný díl, akorát mě mrzí (SPOILER), že tady umřel Brumbál. Jinak se mi kniha moc líbila a bavila mě, určitě doporučuji :)

27.02.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Myslím si, že je to krásné zakončení série, kniha se mi moc líbila a určitě ji doporučuji, ale celkem mě mrzelo, že už tady není Brumbál. Měla jsem ho celkem ráda :/

27.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl mě bavil asi nejméně z celé série, připadal mi zbytečně dlouhý a v některých částích to bylo až nezáživné. Ale přesto mě bavila jelikož mám Harryho Pottera ráda :)

27.02.2018 4 z 5

Tato knižní série mě moc baví, kniha se mi líbila, byla napínavá a určitě ji všem doporučuji :)

27.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Celá knižní série je super, tento díl mě také moc bavil a určitě ho doporučuji :)

27.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Celá série Harryho Pottera mě moc baví a tato kniha není výjimkou, vtáhla mě do svého děje a četla jsem ji už několikrát. Určitě doporučuji

Dcera Dcera Kiera Cass

Tato knížka mě bavila, ale připadalo mi to až moc podobné na způsob "minulé série" (Selekce,Elita,První). Určitě si přečtu i poslední díl, ale zatím z toho mám takové smíšené pocity

Elita Elita Kiera Cass

Úžasný druhý díl série, kniha mě bavila stejně jako ta první, přečetla jsem ji asi za 2 dny. Už jsem ji četla několikrát a stále mě baví. Má krásný přebal, a knihu určitě Doporučuji :)

Selekce Selekce Kiera Cass

Tato kniha mě doslova pohltila, měla jsem ji přečtenou za jeden den. Příběh je krásný. Americu jsem si jako hlavní postavu hned zamilovala. Už jsem ji četla několikrát a pořád mě nepřestává bavit. Kniha má krásný přebal, určitě ji všem DOPORUČUJI! :)

27.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je prostě klasika, kniha mě bavila. Četla jsem ji několikrát. Moc se povedla jak v knižním tak ve filmovém zpracování. Určitě všem doporučuji přečíst :)

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tato kniha se mi líbila, ale byla ze všech tří dílů nejméně záživná. Postrádala hlavně obsahově, už se tam nic moc nedělo děj byl nudný. Konec bych nejspíš trochu zkrátila.. Jinak předešlé dva díly byli super :)

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tento díl se mi líbil ještě více než ten první. Kniha má nádhernou obálku. Co se týče obsahu mě kniha zaujala, četla se sama a určitě si jí ještě někdy přečtu. Takže doporučuji

27.02.2018 5 z 5

Hezké doplnění knižní série, kniha se mi líbila a určitě ji nečtu naposled. Jak už tady hodně lidí zmiňuje tak mi také bylo líto Bree. Kniha se čte sama a určitě doporučuji

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Na knížku jsem se moc těšila, ale popravdě mé očekávání nesplnila. Moc mě nebavila a asi bych jí už znova nečetla :/. Nejvíce se mi líbil příběh od Johna Greena

27.02.2018 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Od knihy jsem měla velké očekávání a jsem moc ráda, že mě kniha nezklamala. Kniha vás vtáhne do děje a čte se sama. Příběh je napínavý a hezky napsaný. Určitě doporučuji :)

27.02.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jelikož mám knihy Harryho Pottera moc ráda tak pro mě byla nutnost knížku přečíst, je to hezké doplnění ke knižní serii HP