Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Kniha se úžasně čte, hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí, líbí se mi střídání pohledů a to jsem to vždy nesnášela. Knihu jsem přečetla za jeden den na jeden zátah, je naprosto dokonalá, je sice pravda, že mi malinko připomínala námětem PS líbíš se mi, ale opravdu jen trochu. Ale jinak všem doporučuji, určitě si přečtěte.

18.04.2019 5 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Velmi hezká kniha, všem doporučuji. Kniha se odehrává v jeden den a má velmi krátké kapitoly, kde se střídají různé pohledy. A tohle za mě přidává knize plusové body, hodí se to sem a vše to hezky propojí. A ten konec, posledních 50 stran, kde do sebe všechno zapadne je dokonalých. Kniha mě opravdu nadchla.

15.04.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha se velmi dobře čte a je naprosto skvělá. Musíte vědět, co bude dál i když to vlastně víte jak to dopadne. Doporučuji. A ta novela na konci je skvělá, kéž by to takhle mělo víc knih.

07.04.2019 4 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Od autorky jsem četla sérii drahokamy a tak jsem se vrhla na další její knihu a musím říci, že jsem sáhla vedle. Na knihu jsem asi už stará. Děj nebyl ani moc poutavý či zajímavý, neustále jsem si říkala a co se tam jako bude dít, vždyť je to zatím takové mrtvé. Nejzajímavější byl za mě asi epilog.

04.04.2019 2 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělá kniha, velmi vtipná i se skvělým námětem. Velice rychle se čte. Za mě druhá kniha od autorky a je stějně dobrá. Je vidět že autorka umí psát. Jediné co mě malinko zklamalo byl konec. Jako v každé knize se před svým štěstím musí ještě rozejít. Je to tak všude. Ale jinak naprosto doporučuji.

28.03.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tahle kniha je dokonalá, těšila jsem se na ní už od prosince, kdy jsem se dozvěděla, že vyjde u Fragmentu. A když jsem jí četla, wow to nejde popsat, kniha je poutavá, vtipná a má pozvolnou romantickou zápletku. Jsem ráda že máme konečně na trhu knihu i s tématem ženského fotbalu. Sama fotbal hraji a možná proto je pro mě kniha ještě dokonalejší. Celou první půli jsem se u knihy smála a těšila se na to až se ti dva dají dohromady. Za mě je tohle nejlepší kniha jakou jsem kdy četla (a že jich už bylo hodně). Všichni si ji prostě musíte přečíst. Sal mi byla hrozně sympatická a se všemi jejími problémy týkající se samotného fotbalu jsem se dokázala ztotožnit, jsem ráda že byla tato kniha přeložena. Dokonalost sama.

26.03.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Velmi dobrá kniha, dlouho jsem se u žádné nezasmála tolik jako tady u té. Začátek naprosto dokonalý a poté jejich životní příběhy - skvělé. Akorát konec byl malinko předvídatelný.

29.01.2019 4 z 5

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

Kniha je rozhodně skvěle napsaná, ale pro mě byla něčím, na co jsem nebyla připravená a co jsem nechtěla číst. Zároveň mi taky moc nesedla hlavní hrdinka, to ale vyvážil hlavní hrdina, který byl naopak skvělý.

01.01.2024 3 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

4,5 knihy od autorky jsou prostě perfektní. Sice musím uznat, že knihy z univerzitního prostředí se mi od autorky líbí více, ale i tohle jsem si moc užila. Líbí se mi, jakým způsobem popisuje postavy a jejich "backgroung", člověk pak má pocit, že je zná a může příběh prožívat s nimi. A taky je autorka královna romantiky a erotiky.

01.01.2024 4 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Další perfektní kniha od autorky. Líbí se mi vyváženost erotiky a romantiky. Také byla kniha hrozně čtivá a jak už je u autorky zvykem, tak jsem knihu přečetla za odpoledne.

28.12.2023 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

4,5 přiznám se, že tenhle díl mě jistým způsobem zklamal. Vůbec si nedovedu představit, co bude dál. Ale i tak jsem si čtení užila a další díl potřebuju, co nejdřív.

25.12.2023 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

4,5 kniha se čte moc dobře a chemie mezi hrdiny fungovala vážně skvěle. Do příběhu jsem se hned dostala a na konci se od něj nemohla odpoutat.

25.12.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

3,5 v knize je skvělá atmosféra - Skotsko, Vánoce, hrad, historie a romantika. Akorát mi v knize chybělo takové to napětí. Ale na Vánoce ideální.

24.12.2022 3 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Tahle kniha byla úžasná, je to snad poprvé, co se mi v povídkové knize líbily všechny povídky. Každá z nich mě něčím zaujala a v táhla do děje i když byli krátké. Určitě se pro mě z knihy stala vánoční klasika.

24.12.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Tuhle sérii absolutně miluju. Kniha je čtivá a řeší se v ní mimo jiné i jedno velmi důležité téma, se kterým se musí hlavní hrdinka vyrovnat. Kniha také rozbíjí některé stereotypy a proto je celkem originální. Můžu jedině doporučit.

24.12.2022 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

4,5 autorka opět nezklamala. Kniha je čtivá a neustále se v ní něco děje. V této jsou i dvě časové linky a já milovala obě. Také ve mě kniha vyvolala silné emoce a to se moc často neděje. Na knihy autorky nedám dopustit.

24.12.2022 4 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Moc hezky napsaná historická romance, která má za mě originální námět.

24.12.2022 4 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

3,5 ani konec této série nedosáhl kvality prvního dílu. Byl o něco lepší než druhý, ale k tomu prvnímu měl daleko.

10.10.2022 3 z 5

Co se stane na Twitteru... Co se stane na Twitteru... Emma Lord

4,5 tohle byla skvěle zpracovaná YA romantika, která je správně zamotaná a do značné míry i originální, což vážně oceňuju.

10.10.2022 4 z 5

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

4,5 přesně to na co jsem od autorky zvyklá. Miluju její knihy.

10.10.2022 4 z 5