daja51 Online daja51 komentáře u knih

Sestry Sestry Bernard Minier

Tak tímto příběhem se autor opět vrací do dobré formy /předcházející kniha Noc byla pro mě tak trošku zklamáním/- celý příběh je pěkně propracovný, plný napětí až do samého konce- doporučuji.

20.08.2022 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Další z řady příběhů - potvrzujících, že když si jdeš tvrdě za svým snem, tak jej můžeš dosáhnou. O tomto muži, který pochází z jihomoravského Kyjova, jsem se poprve dověděla z pořadu u Xavera. Styl, kterým je kniha napsána mně moc vyhovoval - je plná zajímavostí jak technického rázu, tak i zákulisních hstorek. Se všemi komentáři, uvedenými níže, se plně ztotožňuji - lépe bych to nevyjádřila - obrovské doporučení.

23.06.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Teprve moje druhá kniha od této autorky a opravdu velká spokojenost,.Nevadilo ani, že jsem předchozí příběhy nečetla - to důležité vyplynulo v průběhu četby, takže jsem se v postavách neztrácela - doporučuji, nebudete zklamáni- z toho plyne i vysoké hodnocení.

05.06.2022 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Další velmi čtivá detektivka od této autorky - v napětí vás drží po celou dobu - baví mě dokonalé popisy jak přírody, tak i jednotlivých postav - doporučuji.

24.05.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Asi budu další černá ovce, ale mě kniha nebavila- musela jsem se nutit k jejímu čtení, stále jsem - kvůli vysokému hodnocení, očekávala, že se příběh nějak rozjede- a ono nic. Ty 3* dávám za vyčerpávajíci péči hlavního hrdiny - o jeho 3 dcerky.

06.04.2022 3 z 5

Ženská na odstřel Ženská na odstřel Martin Goffa

Super, super a ještě jednou super - knihy MG mě baví čím dál víc - opět skvělý příběh, plný napětí a taky humorných hlášek, kterými jsou jeho příběhy "prošpikovány"- těším se na další setkání s Terencem.

16.03.2022 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Skvěle napsaná detektivka - autor opět nezklamal -jeho styl psaní nemá chybu a napětí vás provází od začátku až do konce příběhu - doporučuji.

13.03.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Opět velká spokojenost - právem jsem si tuhle autorku přidala do oblíbených autorů. Její příběhy z amišské komunity nepostrádají napětí až do samého konce - doporučuji.

26.02.2022 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Autorka opět nezklamala - poklidné čtení, pěkné vykreslení jednotlivých postav - kdo si oblíbí detektivní příběhy od této autorky, tak dlouho neváhá a pustí se brzy do další její knihy - mohu jen doporučit.

17.02.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět velmi čtivá "bryndzovka" - celý příběh nepostrádal napětí až do samého konce - doporučuji.

09.01.2022 5 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Do dnešního dne mám za sebou již osmou knihu od tohoto autora - ani jedna kniha mě nezklamala - jeho příběhy jsou velmi čtivé, nepostrádající humor a napětí od počátku až do konce - doporučuji, zklamáni nebudete- za to vám ručím.

26.12.2021 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Vidím, že jsem nebyla sama, koho tato kniha příjemně překvapila. Příběh byl napínavý a velmi čtivý od samého začátku až po jeho konec - časem jsem se zorientovala i v tom množství postav - mohu jen doporučit.

20.12.2021 5 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Ten kdo zná knihy MG, tak ví, že nikdy nebude zklamán - Dítě v mlze není výjimkou- vřele doporučuji.

12.12.2021 5 z 5

Frišta Frišta Petra Procházková

Za mě úžasná kniha, zachycující život v Avganistánu - zvyky a tradice v muslimkých rodinách, zejména úděly tamních žen. Moc mně vyhovoval humor a lehkost s jakou je celý příběh provázen. Na tuto knihu se nedá hned tak zapomenout - určitě se k ní někdy vrátím.

31.10.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Za mě velká spokojenost - super čtení, napínavé až do samého konce - určitě si paní Klevisovou zařadím do oblíbených autorů, a to mám za sebou teprve její dvě knihy.

14.10.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Moje první setkání s touto spisovatelkou a hned velká spokojenost. Doporučuji, nebudete zklamáni - níže uváděné komentáře vystihují i moje pocity.

04.10.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Silný emotivní příběh o lidských osudech - kniha plná lásky, smutku, ale i radosti. Při jejím čtení padlo hodně kapesníčků - doporučuji všem romantickým duším a taky těm, co znají pocit zlomeného srdce.
P.S.-nedejte se zmást přebalem knihy /viz kniha Skříň plná Diora/, doporučuji.

25.09.2021 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Nikdy nedejte na obálku knihy - ta mě hodně zmátla. Nádherně psaný strhující příběh, který Vás vezme za srdíčko - padlo hodně kapesníčků - ale nelituji.

28.08.2021 5 z 5

Dům duchů Dům duchů Isabel Allende

Užasně silný příběh, který zachycuje pohnuté osudy tří generací rodiny Truebů, v nichž se zrcadlí i společenskohistorické a politické změny v zemi v letech 1926-1973 - psáno nádherným bohatým jazykem -doporučuji.

25.07.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jasně a stručně - kdo miluje pořádné napětí, tak toto je ta správná kniha - doporučuji.

26.06.2021 5 z 5