daja51 daja51 komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

"Jojovky" jsou všechny čtivé - ale kdo přečetl knihu Než jsem tě poznala, tak nemůže vynechat pokračování osudu hlavní hrdinky )- doufám, že se někdy dočkáme i filmové podoby - pochopitelně se stejnou herečkou /Emilia Clarke/ jako ve filmu Než jsem tě poznala - při čtení jsem si tuto herečku dokázala živě představit při všech situacích - moc příjemné čtení.

08.01.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Od samého začátku až do jejího konce je to velmi čtivá kniha- příběh je napínavý, gradující a nutící vás číst stále dál a dál...konec překvapivý - dala bych i více hvězd, vřele doporučuji.

10.12.2018 5 z 5

Pátý element Pátý element Jørgen Brekke

Předcházející knihy z této série jsem nečetla, ale tahle kniha mně opravdu sedla - "mňamka veliká "- dala jsem ji za víkend, jinak to ani nešlo- vřele doporučuji všem milovníkům dobře napsaných zápletek a gradujícího napětí.

20.08.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moc, moc pěkné a příjemné počteníčko- více čtivá /napínavější/pro mě byla ta část z minulosti, druhá část ji však nenásilně dopňovala - doporučuji všem, opět mě kniha od Jojo M. nezklamala - vřele doporučuji

14.08.2018 5 z 5

Zlaté ruce Zlaté ruce Cecil Murphey

Silný, emotivně napsaný příběh. Opět se potvrdilo, že nic není nemožné, když si jdete za svým cílem.Vůbec mně nevadilo, že jsem sehnala jen slovenskou verzi knihy Zlaté ruky. Viděla jsem i filmovou verzi, ale kniha mě nějak zasáhla více. Celý autobiografický příběh jsem přečetla za dva dny- vřele doporučuji.

05.08.2018

Moje první kniha o Lékařích bez hranic. Opravdu skvělé čtení - těšila jsem se na každou další stránku. Smekám před všemi, co se věnují této práci.

12.05.2018 5 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Po přečtení této knihy jsem si uvědomila jak se mám neskutečně dobře.

30.03.2018 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Sorry, pane Minier - tak tahle kniha mě docela zklamala - předcházející díly s Martinem Servazem byly hodně čtivé,ale tento díl byl nejslabší - hodně překombinované až někdy nudné - tak někdy příště.

15.03.2018 3 z 5