Ženská na odstřel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Marek „Terence“ Vráz je uprostřed noci vyrušen zoufalým bušením na domovní dveře. Za nimi najde vyděšenou kolegyni novinářku, která ho ve strachu o život prosí o pomoc. Tvrdí, že byla před malou chvílí svědkem toho, jak policie zabila bezbranného člověka. Protože je známá její identita, oprávněně se obává, že nyní může být na řadě ona. Ačkoli si je Terence vědom toho, proti jakému nepříteli žena stojí, rozhodne se udělat vše proto, aby ji z ohrožení života dostal. I za cenu toho, že bude možná muset dát v sázku ten svůj....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444885/big_zenska-na-odstrel-Jbp-444885.jpg 4.443
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Ženská na odstřel

Greenfingers
02. prosince

Tady asi půjdu proti proudu, ale k většinově obdivným komentářům zde na DK se rozhodně nepřidám.
Tak především: autor vyfabuloval příběh, který je veskrze neuvěřitelný, mnohdy postrádající logiku. Ve své snaze vše patřičně zdramatizovat neváhal nasadit párek "zlých" policajtů neštítících se ničeho ani vraždy. Inu, stát se v tomto státě může ledacos, ale myslím si, že autor zde poněkud přestřelil.
Vše dohromady tak vyznělo jako paskvil (bohužel).
Martina Goffu jsem měl rád v jeho prvních románech. Teď doslova chrlí knížku za knížkou, avšak na úkor literární kvality.

mendule
26. listopadu

Tak myslím, že jsem našla dalšího svého oblíbeného autora. Je to napínavé, postava Terence je klidná a je mi sympatická. Děj má spád, žádná zbytečná omáčka kolem. Za mě super. Člověk se přistihuje, že chvílemi drží palce apod. Děj Vás prostě strhne. Poslouchala jsem tedy jako audioknihu a ty hlasy Jana Maxiána a Jitky Ježkové to vše jen podtrhují.


Čtenář112
19. listopadu

Martine vy jste mi dal. Detektivky moc nemusím ale tohle je parádní. Dlouhé tak akorát, žádné zbytečnosti navíc, strhující děj. Doporučuji.

Harmonika_one
18. listopadu

Ze začátku jsem si říkala, že se vlastně nic moc převratného neděje, že příběh plyne lehce a bez škobrtání, že zápletka je vlastně jednoduchá a už jen dokázat to takhle napsat je umění. A pak přišla 30. kapitola a ty následující, kdy jsem až do konce ani nedutala a hlavou mi běželo jediné: Goffa opět potvrdil, že je geniální spisovatel.
Plný počet hvězd. Jsem nadšená.

Nuttelka
17. listopadu

(Audiokniha)
Tento díl je zatím nejlepší společně s prvním dílem "Přiznat vinu"... a že v obou případech hraje policie klíčovou roli? Podobnost čistě náhodná...
Martin Goffa to prostě umí, i když jeho knihy jsou takové "jednohubky", dostanete vše, co od něj očekáváte. Byla jsem napnutá jak kšandy, jak se tento případ rozlouskne a opět jsem ani nedutala. A vůbec nechci pomyslet na to, že se tohle vlastně může dít...
A líbí se mi, že v každém díle jsou zmiňované i případy předchozí.
Jan Maxián a Jitka Ježková opět skvělí!

evelýny
15. listopadu

,,Ani jeden z lidí uvnitř policejního auta netušil, že právě začíná novou kapitolu svého života. Blížili se k ní se vší parádou. Jako obrovská hlučná můra, která letí ke světlu jen proto, aby se o něj spálila."

Dynamický, napínavý a v podstatě laskavě napsaný další příběh novináře Marka Vráze, co nahlíží pod pokličky, když policii selže čest.
Příběh, kde stará láska nerezaví a zvědavost se nevyplácí, když policie nepomáhá, nechrání.

Pak jedna ženská zákonitě bude na odstřel.

P.S.: Snad přátelství to všechno spraví v okamžik ten pravý...

Audiokniha: Čtou v dualitě modifikovaně Jan Maxián, Jitka Ježková,

janina66
08. listopadu

Dokonale napínavá jednohubka. Tato kniha se opravdu mooooc povedla, jsem nadšená.

jaroiva
05. listopadu

Zpočátku jsem myslela, že to bude jedna z těch slabších knih série... Ale nakonec..
Opět jen jediná chyba - je to krátké, potřebuju další díl, a audioverzi, prosím...

1