koupit knihy

Martin Goffa

česká, 1973

Nahrávám...

Nová kniha

Sekta

Sekta - Martin Goffa

Novinář Marek Vráz alias Terence se dozvídá o muži, který za podivných okolností zmizel a nechal po sobě jen neobvyklý vzkaz. Pátrání Terence zavede až do hor v severní I... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 19 knih

Komentáře (20)

Přidat komentář
EvikU.
03.09.2020

Jsem pyšná, že máme dalšího takhle skvělého českého spisovatele. Jeho knihu mám vždy přečtenou hned, jak moc mě baví. Děsně čtivý, lidský, napínavý, ale i humorný. Skvělý, skvělý. Moc ho všem doporučuju.

ladislav9220
16.07.2020

Martine, Vy uličníku přestaňte psát. Sedím u toho, nic neudělám a žena mně vydědí.

janina66
08.06.2020

Teď jsem koukala, jak mají po sobě vycházet knihy s Markem Vrázem. Je s podivem, že nejdříve má vyjít Děvčátko(3.8.20) vedená jako 4.tá v řadě a ta co uvádějí jako 3tí v řadě Sekta až 2.11.20. Tak babo raď.

intelektuálka
06.06.2020

Jak tak koukám do edičního programu - tak Martin Goffa má nového hrdinu ....

Novinář Marek Vráz se objevuje už v Muži z chatrče /zatím ke mně nedoputovala/ ....
A pokračuje v knize SEKTA /r. 2020/ a v Muži na odstřel /r. 2021/.

No to jsem zvědavá !

TaLu
23.04.2020

To je ta potíž se sériemi. Když sáhneme po dalším díle, těšíme se na setkání s oblíbenými hrdiny, které jsme si "pustili" do života. A prásk. Zasáhne Vás vlna emocí, protože autor je natolik dobrý, že Vás nechá skrze slova přistoupit téměř až na dotek bolesti. Navíc máte v životě, pokud ho již nějakou dobu žijete, už určitě nějaké ty ztráty, které vám čtená slova připomenou. Ano, je to vyprávěný příběh, přesto vylíčený způsobem, že autorovi věříte každé slovo. Díky tomu je Štvanice zřejmě nejhlubší a nejlepší díl série.
".....rozbředlé bezčasí....ostnaté ticho.." Nádhera ! Autorovi děkuji.

TaLu
30.03.2020

Zjistila jsem, že jsem autora opomněla přidat mezi oblíbené. Musím to tedy urychleně napravit po dočtení jeho páté knihy v sérii, s názvem Plaváček. Autor prostě ví o čem píše. Každodenní život policisty Mika je složen ze střípků, které se hlavnímu hrdinovi zarývají do očí, někdy do srdce a mnohdy ho uprostřed nocí v podobě obrazů zbavují spánku. Podobně nám čtenářům odvyprávěný svěží příběh zůstává dlouho v paměti. Nic není černobílé. Musím se přiznat, že díky autorovi jsem se konečně zbavila pokřiveného pohledu na policisty, který v určitých stínech podvědomí přetrvával z doby totality. Nyní vnímám jinak jejich práci. Děkuji.

Majii
10.02.2020

Děkuji pane Goffo, během pár týdnů jsem přečetla všechny vaše knihy, vlastně před pár minutami jsem dočetla tu poslední a moc se těším na Muže z chatrče. Jste kvalitní spisovatel, který umí zaujmout (i bez krve po kolena). Když čtu vaší knihu o víkendu, většinou se manžel ani neptá :"Miláčku, dnes se u nás nevaří?" Jen, když jde okolo s pochopením a něčím v ruce podotkne:"Máš to napínavý?" Bravo Martine!!

jprst
01.12.2019

Nějakou dobu jsem četbu detektivek současných českých autorů docela zanedbával. A když jsem se rozhodl to napravit, hned jsem svým výběrem autora trefil současnou špičku. Zatím mám za sebou první tři kousky ze série Miko Syrový a mohu jen chválit.

1