Koupit knihy

Martin Goffa

česká, 1973


Nahrávám...

Nová kniha

Člověk za oponou

Člověk za oponou - Martin Goffa

Novináře Marka „Terence“ Vráze osloví s nabídkou doživotně odsouzený dvojnásobný vrah zvaný Rys. Chce, aby Terence objasnil nedávnou smrt jeho bratra Fritze, kterou polic... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 22 knih

Komentáře (22)

JAnlauf
24. května

Po dlouhé době tuzemský autor, který mě oslovil. Příběhy, které jsem zatím četl (Sekta a Muž z chatrče) jsou zajímavé, ale přitom se drží "nohama na zemi", což jim dodává na uvěřitelnosti. Ve světě ultrabrutálních vrahů a neprůstřelných hrdinů z per zahraničních autorů je to celkem osvěžující.

kopeceli
05. května

Tenhle chlap je jako pervitin. Stačí jedna kniha, závislost vzniká okamžitě a na celý zbytek života.

EvikU.
03.09.2020

Jsem pyšná, že máme dalšího takhle skvělého českého spisovatele. Jeho knihu mám vždy přečtenou hned, jak moc mě baví. Děsně čtivý, lidský, napínavý, ale i humorný. Skvělý, skvělý. Moc ho všem doporučuju.

ladislav9220
16.07.2020

Martine, Vy uličníku přestaňte psát. Sedím u toho, nic neudělám a žena mně vydědí.

janina66
08.06.2020

Teď jsem koukala, jak mají po sobě vycházet knihy s Markem Vrázem. Je s podivem, že nejdříve má vyjít Děvčátko(3.8.20) vedená jako 4.tá v řadě a ta co uvádějí jako 3tí v řadě Sekta až 2.11.20. Tak babo raď.

intelektuálka
06.06.2020

Jak tak koukám do edičního programu - tak Martin Goffa má nového hrdinu ....

Novinář Marek Vráz se objevuje už v Muži z chatrče /zatím ke mně nedoputovala/ ....
A pokračuje v knize SEKTA /r. 2020/ a v Muži na odstřel /r. 2021/.

No to jsem zvědavá !

TaLu
23.04.2020

To je ta potíž se sériemi. Když sáhneme po dalším díle, těšíme se na setkání s oblíbenými hrdiny, které jsme si "pustili" do života. A prásk. Zasáhne Vás vlna emocí, protože autor je natolik dobrý, že Vás nechá skrze slova přistoupit téměř až na dotek bolesti. Navíc máte v životě, pokud ho již nějakou dobu žijete, už určitě nějaké ty ztráty, které vám čtená slova připomenou. Ano, je to vyprávěný příběh, přesto vylíčený způsobem, že autorovi věříte každé slovo. Díky tomu je Štvanice zřejmě nejhlubší a nejlepší díl série.
".....rozbředlé bezčasí....ostnaté ticho.." Nádhera ! Autorovi děkuji.

TaLu
30.03.2020

Zjistila jsem, že jsem autora opomněla přidat mezi oblíbené. Musím to tedy urychleně napravit po dočtení jeho páté knihy v sérii, s názvem Plaváček. Autor prostě ví o čem píše. Každodenní život policisty Mika je složen ze střípků, které se hlavnímu hrdinovi zarývají do očí, někdy do srdce a mnohdy ho uprostřed nocí v podobě obrazů zbavují spánku. Podobně nám čtenářům odvyprávěný svěží příběh zůstává dlouho v paměti. Nic není černobílé. Musím se přiznat, že díky autorovi jsem se konečně zbavila pokřiveného pohledu na policisty, který v určitých stínech podvědomí přetrvával z doby totality. Nyní vnímám jinak jejich práci. Děkuji.

1