Cuprinka Cuprinka komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Neskutečně napsaný příběh plný bolesti a špatných náhod, který člověku láme srdce a je rád, že tuto dobu nezažil. Měl by si ji přečíst každý, nic takového by se již nikdy nemělo stát! Hana byla asi nejlepší knihou, co jsem do této doby přečetla, stála mě spoustu slz...

11.04.2019 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Naprosto úžasná knížka. Přečteno za dva dny. Styl psaní se mi moc líbil. Smutné a dojemné čtení, při kterém vás bolí u srdce z křivd, nespravedlnosti a toho, jak to dřívější generace měly těžké. A ty můry jeptišky v klášteře, hnus. Bohužel vím, že realita tak opravdu probíhala, o to je to smutnější.... Dávám pět hvězdiček a ráda si od autorky přečtu další knížky!

15.02.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Thrilleru už jsem přečetla řadu od různých autorů a musím říct, že tento patřil k těm nejlepším. Napínavý až do konce a plný překvapivých zvratů. Těším se na další díl série.

30.12.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná knížka, která se čte sama, autorka má krásný styl psaní. Velice poutavě kombinuje historické období s životy hrdinů. Vřele doporučuji k přečtení, budete ji těžko odkládat!

08.04.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Úžasná knížka, která se četla jedním dechem - jako všechny předešlé...

12.05.2020 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Čtivé a napínavé, bavila mě!

27.01.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knížka se mi četla velice dobře, ani nevadilo, že jsem již dříve četla další díly serie. Doporučuji k přečtení.

03.08.2020 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Zpočátku mi dělalo problém zorientovat se v postavách. Knížka se ale četla velice dobře, zaujala mě od prvních stran. Hned jdu na další díl!

02.05.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Byla to první kniha od autora, kterou jsem četla a musím uznat, že je to skvělé čtení, které nutí člověka číst dál a dál. Těším se na jeho další knihy!

28.05.2019 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Přečetla jsem hned po prvním díle. Opět moc hezké čtení. Doporučuji.

25.04.2021 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Za mě nejlepší knížka z celé série, přečteno jedním dechem. Bylo to napínavé, je pravda že jak už to u autora bývá, tak i dosti morbidní. Rozhodně pět hvězd!

27.12.2018 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Výtečná knížka, já toho Willa a Sáru prostě můžu a opravdu se těším na každou chvíli u knih od této autorky! Tenhle díl je obzvláště vydařený a drsný, opravdu Karin obdivuji, jak píše a kam na to chodí :) Ať se Nesbo nezlobí, ale kam se na ni hrabe :D

21.07.2015 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Hodně zajímavý díl. Chvílemi mi bylo dost těžko a smutno. Moc hezký do sebe na konci vše zapadlo. Těším se na pokračování série.

09.05.2021 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Na knihy této autorky se člověk musí soustředit, je zde hodně jmen a postav. Moc se mi její styl líbí. Těším se na další díl. Doporučuji!

09.05.2021 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Moje druhá knížka od této autorky. Diane píše velice čtive. U této knížky mi zpočátku dělalo trochu problém se začíst, ale brzy děj dostal spád a už se nešlo odtrhnout. Těším se na další autorčiny knížky.

20.02.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět perfektní čtení, zkraje mi trochu trvalo, než jsem se začetla, ale pak už bylo těžké knížku odložit. Autor nezklamal!

30.06.2019 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Skvělá a napínavá knížka. Stojí za přečtení!

12.11.2018 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Skvělý díl ze série, nešlo se odtrhnout!

23.05.2021 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Nádherná knížka. Jsem ráda, že jsem se zde mimo krásného příběhu dostala ještě k informacím o tom, jaký byl každodenní život v období hospodářské krize. Vřele doporučuji!

25.04.2021 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Knížka mě mile překvapila. Zápletka byla zajímavá, nenudila jsem se. Konec byl opravdu trochu useknutý, ale věřím, že se víc odhalí v dalším díle. Za mě příjemně čtení!

28.03.2021 4 z 5