Cuprinka Cuprinka komentáře u knih

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Čtivé a napínavé, bavila mě!

27.01.2022 5 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Diane Chamberlain

Nádherná knížka. Již třetí od této autorky, kterou jsem přečetla. Diane píše velice mile a čte se sama. Určitě od ní ráda přečtu další knihu!

14.07.2021 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Skvělý díl ze série, nešlo se odtrhnout!

23.05.2021 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Hodně zajímavý díl. Chvílemi mi bylo dost těžko a smutno. Moc hezký do sebe na konci vše zapadlo. Těším se na pokračování série.

09.05.2021 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Na knihy této autorky se člověk musí soustředit, je zde hodně jmen a postav. Moc se mi její styl líbí. Těším se na další díl. Doporučuji!

09.05.2021 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Zpočátku mi dělalo problém zorientovat se v postavách. Knížka se ale četla velice dobře, zaujala mě od prvních stran. Hned jdu na další díl!

02.05.2021 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Přečetla jsem hned po prvním díle. Opět moc hezké čtení. Doporučuji.

25.04.2021 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Nádherná knížka. Jsem ráda, že jsem se zde mimo krásného příběhu dostala ještě k informacím o tom, jaký byl každodenní život v období hospodářské krize. Vřele doporučuji!

25.04.2021 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Knížka mě mile překvapila. Zápletka byla zajímavá, nenudila jsem se. Konec byl opravdu trochu useknutý, ale věřím, že se víc odhalí v dalším díle. Za mě příjemně čtení!

28.03.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Má první knížka od této autorky, zpočátku mi dělalo problém se zorientovat v postavách a jménech. Pak už jsem se rychle začetla a knížku přečetla za dva dny. Byla napínavá, do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah. Doporučuji k přečtení!

28.02.2021 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Moje druhá knížka od této autorky. Diane píše velice čtive. U této knížky mi zpočátku dělalo trochu problém se začíst, ale brzy děj dostal spád a už se nešlo odtrhnout. Těším se na další autorčiny knížky.

20.02.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Naprosto úžasná knížka. Přečteno za dva dny. Styl psaní se mi moc líbil. Smutné a dojemné čtení, při kterém vás bolí u srdce z křivd, nespravedlnosti a toho, jak to dřívější generace měly těžké. A ty můry jeptišky v klášteře, hnus. Bohužel vím, že realita tak opravdu probíhala, o to je to smutnější.... Dávám pět hvězdiček a ráda si od autorky přečtu další knížky!

15.02.2021 5 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Úžasná knížka. Skvěle se četla, oddechové čtení s happy endem. Vřele doporučuji a určitě si od této autorky moc ráda přečtu i další knížky.

31.01.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Thrilleru už jsem přečetla řadu od různých autorů a musím říct, že tento patřil k těm nejlepším. Napínavý až do konce a plný překvapivých zvratů. Těším se na další díl série.

30.12.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knížka se mi četla velice dobře, ani nevadilo, že jsem již dříve četla další díly serie. Doporučuji k přečtení.

03.08.2020 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Knížka nádherná, krásně se četla. Zpočátku mi dělalo trošku problém se zorientovat v postavách a pochopit rodinné souvislosti. Ráda si od autorky přečtu další díla. Dávám pět hvězdiček!

05.07.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Úžasná knížka, která se četla jedním dechem - jako všechny předešlé...

12.05.2020 5 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Krásná knížka, která přibližuje období, o kterém se zase tolik nepíše. Některé pasáže jsou velice emotivní, ukáplo mi pár slz, už i proto, že je kniha psána na základě vzpomínek autorky, tzn. podle skutečných událostí. Vřele doporučuji k přečtení.

25.08.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět skvělá knížka, autor píše čtivě a napínavě, těším se na další!

02.08.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět perfektní čtení, zkraje mi trochu trvalo, než jsem se začetla, ale pak už bylo těžké knížku odložit. Autor nezklamal!

30.06.2019 5 z 5