ctenarkaEva ctenarkaEva komentáře u knih

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Tento díl se mi zdál až moc překombinovaný. Prostředí kouzelníků bylo neobvyklé a zajímavé, Kara mi byla sympatická, ale pořád jsem čekala, co se z ní vyklube.

30.11.2020 4 z 5

Mrazivá krutost Mrazivá krutost Caz Frear

Mě bohužel tato kniha až tak moc nenadchla. Děj se mi zdál hodně natahovaný, nebavily mě dlouhé popisy. Když jsem na chvíli přestala číst, tak jsem úplně zapomněla, o čem kniha je a kdo je která postava. Nakonec jsem vydržela a četla dál. Konec byl skvělý, ten se mi opravdu líbil a trochu napravil můj dojem z knihy.

17.11.2020 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi líbila. Tato série je napínavá, každý díl se odehrává v úplně jiném prostředí.

17.11.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Kniha se mi líbila. Z podobného prostředí - návratu po letech do tábora - jsem četla více knih a tato patří k těm lepším. Závěr je opravdu překvapivý.

19.10.2020 5 z 5

Zrozena k smrti Zrozena k smrti Lisa Jackson

Tento díl se mi bohužel moc nelíbil. Zápletka se mi zdála přitažená za vlasy a hrozně nepravděpodobná. Chvílemi jsem se nudila a těšila se na konec. Ten byl na můj vkus také dost překombinovaný.

16.10.2020 2 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Tento díl se mi zdál zajímavější, než Sběratel kostí. Postupně se také objevovaly dost neuvěřitelné postupy ve vyšetřování, které mi až tak úplně neseděly. A samozřejmě nechyběl překvapivý a nečekaný závěr, na což se tento autor nejspíš specializuje.

10.10.2020 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Kniha se mi líbila, ale některé postupy vy vyšetřování se mi zdály až moc nepravděpodobné. U každého nalezené dřívka na místě činu detektiv ihned poznal, odkud přesně je :-)

10.10.2020 4 z 5

V temnotách V temnotách Martin Stručovský

Temný příběh. Oceňuji děj soustředěný do českého prostředí, ale téma mi až tak úplně nesedlo.

02.10.2020 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Napínavé čtení, nemohla jsem se odpoutat. Vraždy byly dost brutální, vyšetřovatel Maarten S. Sneijder hodně svérázký a osobitý. Líbilo se mi to, určitě si přečtu i další díl.

28.09.2020 5 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Tak mě tahle kniha bohužel nezaujala, měla jsem problém se jí prokousávat a nakonec jsem ji nedočetla.

26.09.2020

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Skvělé čtení. Mrazivý příběh plný ledu (a to nejen toho venku v přírodě). Doporučuji číst tuto sérii od začátku. Doufám, že autorka vydá ještě další knihy.

22.09.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Dočetla jsem, ale nijak zvlášť se mi tento díl nelíbil. Ještě přečtu pokračování, snad to bude lepší.

20.09.2020 2 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Zcela souhlasím s komentářem VasniveCtenarky. Kniha byla čtivá, děj rychle odsýpal. Líbilo se mi, že v textu se vyskytovalo hodně přímé řeči. Krátké kapitoly měly spád. Jen se mi občas zdálo, že autor se snažil až moc vkládat napětí na konec kapitoly a některé situace nakonec ani dostatečně nevysvětlil. Závěr se mi zdál až příliš nereálný a oproti celému ději odbytý. Ale celkově se mi kniha hodně líbila.

19.09.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Čtivý příběh, který mi velmi rychle uběhl. Postupně jsem začala tušit, že něco bude pravda a něco lež, tak jak slibuje název knihy. Tentokrát je jeho český překlad výstižný a zajímavější než "Verity" v originále. Nelíbily se mi vulgární popisy erotických scén, bylo jich na mě až moc.

18.09.2020 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi četla dobře, ale Žena v kleci se mi líbila přece jen víc. Zdála se mi zajímavější, napínavější. Tady mě příběh až tak nezaujal a navíc pachatelé byli známi dost brzy, což mi úplně nevyhovuje. Raději mám postupné odhalování (i když se většinou netrefím). Ale určitě si přečtu i další díly, vyšetřovatelé jsou sympaťáci.

17.09.2020 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Zajímavý thriller. Forenzní psycholožka Zoe a agent Tatum tvoří sympatickou dvojici. Téma příběhu je dost morbidní, ale to je u tohoto typu knih časté. Naštěstí pro mě příběh není plný tak brutálních popisů a pasáží jako některé jiné knihy. Těším se na pokračování.

16.09.2020 5 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Jiné knihy této autorky se mi líbí, ale tato mě bohužel nezaujala. Nedokázala jsem se začíst a vzdala jsem to.

15.09.2020

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Fajn čtení, jen konec se mi zdál trochu osekaný. Ale třeba bude mít tento příběh ještě nějaké pokračování.

13.09.2020 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Výborné čtení. Vždycky žasnu, jakou fantazii mají autoři thrillerů a co jsou schopni vymyslet. Helen Fields je toho příkladem.

13.09.2020 5 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Bohužel mě kniha nezaujala, nebavila mě, nedokázala jsem se do ní začíst.

13.09.2020