Iluze

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Další příběh geniálního detektiva Lincolna Rhyma se začíná odvíjet na prestižní hudební škole v centru New Yorku, kam se po útěku z místa činu uchýlí pachatel vraždy. Policie do několika minut obklíčí uzamčenou učebnu a chystá se s vrahem vyjednávat. Vzápětí se zevnitř ozve výkřik a výstřel, a tak policisté vyrazí dveře. Místnost je však prázdná. Na pomoc jsou povolání Lincoln Rhyme s Amélií Sachsovou a okamžitě začínají s důkladným šetřením. Proti nim však tentokrát stojí mistrný iluzionista přezdívaný Kouzelník, který burcuje jejich profesionální ctižádost prostřednictvím série vražd, jejichž bestialita se neustále stupňuje. Počet mrtvých narůstá a hodiny nelítostně ukrajují čas. Rhyme se Sachsovou proto musí co nejrychleji proniknout skrz kouřovou clonu a zabránit hrůzyplné pomstě, která se hrozí stát nejokázalejším zmizením v dějinách kriminalistiky. 2. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60036/lincoln-rhyme-iluze-tMw-60036.jpg 4.5895
Série:

Případy Lincolna Rhyma (5.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Domino
Orig. název:

The Vanished Man (2003)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (117)

Kniha Iluze

Přidat komentář
DickBach
03. září

Jakooo dobrý. Bohužel jenom dobrý. Za mně moc překombinované. Kdyby byla kniha souborem povídek, pak si napětím asi uhryžu nehty až k zápěstí, takhle to byla projížďka na centryfůze těsně po opulentním obědu.... :o)

Dizzy3
29. srpna

Určitě kniha stojí za přečtení, ale hvězdičku srážím za překombinovanost - sem tam mi to přišlo až moc přitažené za vlasy a pro mne zbytečné natahování děje. U této knihy jsem bohužel nebyla tak "zažraná" jako u předchozích. Moje top zatím stále zůstává 1. a 3. kniha

harmonny
22. srpna

Perfektní, jako vždy.

Merlinit
08. července

Prokombinované, vtipné, zábavné, Deaver v plném lesku!

jprst
07. června

Tohle jsem si opět užil, ostatně jako ostatní Deaverovy knihy, které jsem dosud přečetl. A kvůli tomu už začínám mít pocit, zda nepřestávám být při hodnocení jeho knih dostatečně objektivní.

georginaa
02. června

Kouzelník, to vážně? Kroutila jsem hlavou, co je vše možné nechat zmizet, ukázat a přesvědčit k iluzi. Co se skrývá v mozku vraha, jak čeho dosáhnout svých schopností. Děsivé.

LP113
21. května

Trochu nechápu to nadšení. Jeho knihy miluju, ale tohle byla jedna ze slabších. Zbytečně dlouhá a teda hoooodně překombinovaná. Myslím, že tohle nebylo úplně zapotřebí to takto zamotávat. Jako přečíst doporučuji, hlavně pokud čtete celou sérii, ale zas taková pecka to nebyla.

Kamča223
23. března

Ani tentokrát mě Jeffry Deaver nezklamal. Kniha plná neočekávaných zvratů. Super