To mi zaplatíš

To mi zaplatíš

Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O'Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou trochu vystrašit. Nic se jí nestane, jen se pořádně vyleká. Vždyť co by se mohlo zkazit? Bohužel všechno. O dvacet let později vyšetřuje detektiv Lucas Dalton nález lidských ostatků na pozemku bývalého tábora. Lucas to místo dobře zná – jeho otec tábor vedl a Lucas tam pracoval onoho osudného léta, kdy beze stopy zmizely dvě dívky. Jedna se podle všeobecného mínění stala obětí uprchlého zločince, druhá se utopila. Lucas ví, že by měl případ s takovou mírou osobní zainteresovanosti odmítnout. Vždyť už teď je jeho kariéra v ohrožení. Ale možná nastal čas, aby konečně někdo odhalil, jak to tehdy všechno bylo. Do místa konání tábora přijíždějí další bývalé vedoucí, aby se společně pokusily poskládat události osudové noci. Každá z nich něco ví. Každá z nich slíbila, že si to nechá pro sebe. Nyní se rozhodnou tento dávný slib porušit. Jakmile se ale do toho pustí, přijde všem vzkaz s jednoduchým výhrůžným sdělením: To mi zaplatíš. A pak se začne znovu vraždit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365467/to-mi-zaplatis-BOs-365467.jpg 4.316

You Will Pay (2017)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

lenka.g

Lisa bývala mou oblíbenou autorkou, pak jsem ji pár let číst nestíhala, a bohužel mne návrat k ní přesvědčil, že už se vracet nebudu.
Knížka mi přišla zdlouhavá, "obohacená" o nadbytečné vulgarismy a nenadchlo mne ani téma, protože mi přijde těžko uvěřitelné, že katolický tábor sexu plný víc než kdejaký domeček s červenou lucernou.
Tohle nebyla záhadná až strašidelná Lisa Jackson, tohle byla daleko víc Lisa, co psávala harlekýnky.

Ajuszka

Na Lisu nezvykly styl psani,ale byla to bomba.Konecne jsem vraha neznala od ctvrtiny a nebyl to nejaky uchyl jako tomu v jejich knihach byva.Prijemna zmena a dost dobry pribeh.

Heli20

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala.

jana3099

Opět další zajímavý příběh od mojí oblíbené Lisy Jackson. Její knihy se opravdu dobře čtou, jsou zajímavé a konce překvapivé, jen někdy až zbytečně moc zdlouhavé ....... nicméně samozřejmě vynikající spisovatelka a rozhodně stojí za přečtení ;-)