Coucouha Online Coucouha komentáře u knih

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tohle bylo opravdu utrpení. Kniha mne zaujala v knihkupectví svým námětem, takže jsem si ji koupila a hned se do ní pustila. Po prvních 100 stránkách jsem si řekla, že už to větší nuda být nemůže, ale nakonec jsem se překonala a četla dál. Do čtení jsem se musela nutit jako snad ještě nikdy. Pořád jsem čekala, že se něco změní, že mě něco na tom příběhu zaujme. Nic. Po dočtení absolutně nic.
Svět popisovaný v této knize se mi zdál velmi nedomyšlený a absolutně nepropracovaný. Kapitoly vždy končily tak podivně, jakoby autor nevěděl co dál, tak jednoduše utnul kapitolu. A to nemluvím ani o úryvcích z deníku mezi kapitolami...no hrůůůůůza.
Nejvíce mě překvapuje fakt, že je tato kniha tak velmi dobře hodnocená...zvláštní...

12.01.2019 odpad!

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Tak nějak jsem od tohoto thrilleru čekala více...neříkám, že to byla špatná kniha, postavy se mi líbily, kniha se četla v podstatě sama, ale závěr tak nějak vyšuměl do ztracena. Za měsíc si už pravděpodobně ani nevzpomenu o čem kniha byla.

02.01.2019 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Super kniha, kterou jsem přečetla v podsatě přes noc. Nemohla jsem se od tohoto příběhu odtrhnout. Sice nejsem cílová skupina, ale i tak mě děj absolutně pohltil. Místy jsem byla až velmi naštvaná, když nikdo nechtěl vidět, kde je pravda a nikdo hlavní hrdinku neposlouchal. Obdivovala jsem, jak je silná a co všechno musí zvládat. Fakt super kniha!

31.12.2018 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Skvělé ukončení série! Tohle se fakt povedlo! Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a doporučuji všemi deseti!

30.12.2018 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Když jsem začala číst první část "Poskvrněná koruna", byla jsem velmi zklamaná. Příběh Savanny a Gideona mě fakt nebavil. Místy jsem uvažovala, že knihu odložím. Dobře že jsem to ale neudělala. V další části už přišel na řadu příběh Eastona a Hartley a to jsem si řekla, že se vrátila zpět stará dobrá Erin Watt. Tato část mě bavila stejně jako první díl. Možná i o trochu více. Už se těším na další díl :)

22.12.2018 4 z 5

7 let den po dni s Lenou Brauner 7 let den po dni s Lenou Brauner Léna Brauner

Koupeno jako dárek, který velmi potěšil obdarovanou osobu, takže jsem velmi spokojená :). Navíc se mi líbí, že je možno tento "diář" dotvořit tím, že je možno kresby vybarvit a poupravit si jej tak podle svého :)

16.12.2018 4 z 5

Až tak moc tě nežere Až tak moc tě nežere Greg Behrendt

Přečteno za jeden den na doporučení kamarádky...trochu vám to může otevřít oči, pokud zde najdete svůj "problém" a pomůže vám to, abyste se posunuli vpřed. Není to však žádná vysoká literatura. Určitě si to znovu číst nehodlám, ale jinak fajn :)

12.12.2018 2 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Pořád je to skvělý Harry Potter a naprosto skvělý příběh...ale tak nějak se mi zdálo, že se toho v knize moc neděje. Nesmírně se těším na další díl, ale tentokrát musím jednu hvězdičku ubrat, protože jsem byla zvyklá doteď na mistrovské dílo, což se nějak nedostavilo. Pořád ale musím uznat, že je to jednoduše geniální jako celek :)

11.12.2018 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Knihami o Harry Potterovi jsem byla dosud "nepolíbená". Po každé knize, kterou přečtu si za odměnu pustím film, který jsem doteď taky ani jeden neviděla, takže spoilery mám minimální a proto mohu s čistým svědomím říct, že "ohnivý pohár" je prozatím můj nejoblíbenější díl, i když všechy jsou zatím skvělé!!! Je mi 29 let a prožívám ty příběhy, jako by mi bylo "náct" :) Harry je prostě láska!!! Už jsem se pustila do pátého dílu a zatím velká spokojenost :)

13.11.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Za mě nejočekávanější thriller roku, takže hned, jak jsem si jej pořídila, tak jsem zasedla se sklenkou vína a pustila jsem se do něj. Přečteno na jeden zátah a musím říct, že byl vážně skvělý, ale i tak přiznávám, že jej letos řadím až na 3. místo, co se thrillerů týče (1. Byly tady a už nejsou, 2. Za zavřenými dveřmi). I tak je ale fakt boží, stojí za přečtení a myslím, že jsem jej nečetla naposledy.

27.10.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se četla velmi dobře a děj ubíhal jako po másle. Byly věci, které bych autorce vytkla...určitě některá fakta nebyla neprůstřelná tak, jak se prezentovala v knize. Nicméně mě kniha bavila, ale není to nic nezapomenutelného. Za měsíc už si asi nevzpomenu, o čem přesně byla. Manželé odvedle se mi líbili o malinko víc.

26.10.2018 3 z 5

První První Kiera Cass

Třetí díl série Selekce se mi četl dobře. Kniha byla zajímavá, poklidně ubíhala a tak jsem si u ní popíjela čajík a najednou to přišlo. Ani jsem nepostřehla, co se stalo a najednou jsem si musela přečíst danou zlomovou větu ještě jednou...a ještě jednou...abych uvěřila, že se to vážně všechno nakonec stalo.
Opravdu až mírně šokující a nečekaný závěr, takže velký palec nahorů. Tak trochu se bojím pustit do 4. dílu, protože se bojím, že pokračování příběhu po 20ti letech už nebude to pravé ořechové a mohlo by mi to zkazit dojem ze série. No, snad se to nestane :)

16.10.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

První kniha se mi líbila o malilinko více, ale i tak mě druhý díl opravdu bavil a hned po dočtení jsem se vrhla na díl třetí. Krásná romantická slaďárna, avšak vůbec nevím, co od celé série čekat, takže jsem velmi napjatá :)

13.10.2018 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Musím se přiznat, že jsem absolutně nevěděla, co od této knihy čekat. Patřím k těm šťastlivcům, kteří neměli žádný spoiler a vůbec netušily o čem kniha je. Další přiznání patří tomu, že jsem si knihu koupila v knihkupectví na základě obálky...a rovnou jsem přikoupila další 4 díly. Dostala jsem totiž poukázku k narozeninám, která celou tuto sérii pokryla, tak jsem si řekla "proč ne?!".
A vyplatilo se! První díl jsem jen tak otevřela, že si přečtu kapitolku dvě a najednou jsem byla začtená a hltala stránku za stránkou. Opravdu mě ten příběh pohltil a to mi táhne na 30!
Není teda překvapením, že hned sahám po druhém dílu...a doufám, že nebudu číst celou noc, abych vůbec byla schopná vstanout do práce :))

30.09.2018 5 z 5

Opět skvělé! Tak nějak se mi zdálo, že první polovina knihy mi ubíhala pomalu, ale od druhé půlky už se četla jakoby sama. Dokonce jsem nemohla jít spát dokud jsem knihu nedočetla. Harry je jednoduše láska! Už se těším až se vrhnu na další díl!

29.09.2018 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Stejně úžasné jako první díl. Nemohla jsem se odtrhnout :)

18.09.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

No jo, na to jak velký jsem knihomol, tak Harry Potter šel doteď mimo mě. A to jak filmy, tak knihy. Řekla jsem si, že je na čase to změnit a tak jsem si koupila prozatím první 4 díly série...pustila jsem se do čtení a nemohla se odtrhnout. Kniha přečtená za dva dny a shlédnutý i první díl filmu. Už chápu, co na něm vidí jak malí, tak velcí :) Nemůžu se dočkat, až budu pokračovat ve čtení a sledovat i další díly! Jsem naprosto zamilovaná :))

16.09.2018 5 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Jako předchozí dva díly - SKVĚLÉ!!! Sarah Andersen to prostě umí krásně vyjádřit - knihomolové milující podzim si příjdou v této knize na své. Mě zahřála u srdce... :)

15.09.2018 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

New adultovky vyhledávám většinou, když si chci odpočinout po náročném dni a tohle splnia tato kniha bezvadně. Děj je celkem čitelný a konec prostě takový očekáváte, ale zahřeje to u srdce a čtení jsem si moc užívala. Četla jsem zatím všechny knihy Erin Watt a zatím nikdy nezklamala.

12.09.2018 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Velmi reálný a dojemný příběh ze života. Měla jsem vysoká očekávání a ta se naplnila. Skvělé!

09.09.2018 5 z 5