Až tak moc tě nežere

Autor i autorka téhle novátorské knížečky mají k sexu a milostným záležitostem opravdu blízko. Oba totiž spolupracují na mezinárodně oblíbeném televizním seriálu Sex ve městě. Greg je jeho konzultant a Liz scénáristka. A v čemže spočívá jejich převratný nápad? V názoru, že v problémech s láskou a s muži by dámám neměly radit kamarádky, ale zase jen a jenom muž, protože ten se přece v chlapské mysli vyzná ze všech nejlíp, že ano? Greg proto s otevřeností, mnohdy zábavnou, mnohdy šokující, odpovídá na dotazy poznání chtivých slečen a paní a uvádí na pravou míru nejčastější mužské výmluvy. Nevolá? Vykládá, že by se nerad vázal? Zalistujte a dozvíte se, co se za tím doopravdy skrývá. Že u toho občas padne nějaké to peprnější slůvko a že o legraci nebude nouze, netřeba snad ani podotýkat...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50436/az-tak-moc-te-nezere-rBK-50436.jpg 348
Literatura světová, Literatura naučná
Vydáno:, Metafora

He's Just Not That Into You (2004)

Kniha Až tak moc tě nežere

Granada

Knizku jsem cetla asi pred patnacti lety a tenkrat me pobavila, protoze je vtipne a originalne napsana, formou dopisu - otazek a odpovedi. Vlastne musim priznat, ze me nejen pobavila, ale i pomohla, velice rychle a konkretne :-)

blankaa89
12.12.2018

Přečteno za jeden den na doporučení kamarádky...trochu vám to může otevřít oči, pokud zde najdete svůj "problém" a pomůže vám to, abyste se posunuli vpřed. Není to však žádná vysoká literatura. Určitě si to znovu číst nehodlám, ale jinak fajn :)

dulcinea
13.10.2018

Na tvrdo a na rovinu naservírovaná pravda o mužích. Nic jiného se o této knize nedá říci.
Snad jen, že bych tuto knihu zavedla jako povinnou četbu pro všechny naivní ,,blondýny“, a nejen pro ně.¨
Jestli jsou všechny příběhy opravdu ze života, tak to nevím, kde ,,soudruzi udělali chybu." Nad některými dotazy můj rozum zůstal stát.
P.S: Blondýnám tato kniha asi nepomůže, ale mojí dceři knihu půjčím, i když některé rady jsou opravdu velmi tvrdé. Moje dcera však není blondýna, tak snad pochopí, dokud je čas :-)

P.S: Knihu mi darovala kamarádka. Přestože nejsem blondýna, nevím, co tím sledovala? :-)))

michaela6503
29.05.2018

Pro mě stejně skvělá jako film. Nejdřív jsem viděla film a ten miluju a pak jsem si přečetla tuhle knížku, která ten film krásně doplňuje a je v tom filmu vidět, některé ty případy z knih. Miluju to! Neskutečně jsem se pobavila a občas mi to i trochu otevřelo oči, zvlášť když se to shodovalo se slovy kamaráda. I přesto je ale kniha od filmu oddělitelná. Kniha je o tom, že dva lidé z New Yorku, pracující do filmového průmyslu, se rozhodli otevřít oči ženám, které mají ve vztahu problémy. Tak mně to rozhodně ukázalo to, že bych si měla začít vážit sama sebe a počkat si na něco lepšího a ne hned od všechno po hlavě skočit! Rozhodně je to ale minimálně kniha na pousmání, pobavení a oddechnutí, když nic jiného.

Julinka679
16.07.2017

Taková oddechová kniha ze života. Jak již někteří psali, tak film s knížkou nemá skoro nic společného a je nutné brát knihu s nadhledem :-)
Jinak jsem se u čtení dobře bavila :-) doporučuji těm, které řeší "proč se jim ten jejich neozval" anebo prostě těm, které si ještě nepřiznali, že je zase "až tak moc nežere" :-)

tevanko
24.11.2015

Při čtení knížky jsem se opravdu bavila. Myslím, že je ke knize nutné přistupovat s nadhledem. Po přečtení knihy jsem shlédla i film a ten mě vyloženě zklamal.

Mikik
04.02.2015

Spojitost s filmem rozhodně nehledejte, jinak budete zklamaní..

Terka35
01.02.2014

Knížku mi půjčila kámoška. Bohužel, i když se tomu fakt divím, tak je dnes docela mnoho žen, které by měly Gregovi napsat o radu. Knížka není špatná, je to samozřejmě lehčí žánr, ale je v ní hodně pravdy. Doporučuji pro pobavení i poučení všem ženám, které řeší s kámoškami, že jim ten jejich idol 3 dny nezavolal a co s tím.

zfilmováno

Autoři knihy

Greg Behrendt
americká, 1970

Liz Tuccillo
americká, 1964

Kniha Až tak moc tě nežere je: