clarkens clarkens komentáře u knih

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět parádní čtení, přečteno jedním dechem. Do poslední chvíle jsem byla napnuta kdo je vrah. Těším se na další díl!

26.02.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Skvělé čtení! Přečteno během několika dní - protože nešlo jinak - nešlo přestat. I tento díl velice zajímavý a napínavý. Rozvíjí se tu i životy hlavních postav, těším se na další díl!

21.12.2020 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Přečteno jedním dechem během několika málo dní. Téma i dějová linka super!

15.03.2022 5 z 5

Mé přítelkyně z Ravensbrücku Mé přítelkyně z Ravensbrücku Magda Knedler

Přidávám se ke komentářům níže. Taktéž jsem měla co dělat, abych knihu dočetla, řádky a občas i strany jsem přeskakovala, protože tam prostě nebylo nic zajímavého. Nekonečná honba za tím, kdo je autor byla velmi zdlouhavá. Navíc mě rozčilovalo přeskakování období v časové linii v Ravensbrucku, neustále jsem se ztrácela.

17.02.2022 2 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Naprosto skvělá knížka přečtená jedním dechem. Doporučuji si pořídit rovnou druhý díl!

02.02.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Skvělá sladká oddychovka. Čte se samo!

23.12.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Knížka se četla skvěle, těšila jsem se na ní a byla jsem zvědavá jak to dopadne. Měla jsem své tipy, které jsem ale průběžně měnila, ovšem ten konec mě překvapil a možná by si zasloužil trochu více rozvést, bylo to takové rychle zakončení. Oceňuji ale, ze jsem získala odpovědi na všechny své otázky.

31.10.2021 4 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Zajímavý děj, propojení všech částí a na konci objasnění jak to všechno bylo. Zajímavé! Vyvíjí se i druhá dějová linie neho soukromého života. Určitě si další díl přečtu!

12.06.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Kniha už od začátku vtáhne do děje a nejde se odlepit, žádná hluchá místa, děj krásně plyne a vás zajímá jak to bude dál. Nezlobila bych se za pokračování, s tím koncem jsem se nějak neztotožnila :-)

22.04.2021 4 z 5

Měli jsme štěstí Měli jsme štěstí Georgia Hunter

Moc hezky napsaná kniha, styl mi naprosto vyhovoval, bylo to přehledné a obrázek rodokmenu na začátku velmi užitečný. Oceňuji i poslední část, kde se rozebrala aktuální situace.

16.02.2021 5 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Tak toto je kniha za plný počet, krásně se četla, poutavý styl vyprávění a na konci jsem měla slzy v očích. I když se mi některé pasáže v druhé části nezdály pravděpodobné, je to beletrie s historickou tématikou, nejedná se o biografii, i když je uvedeno že autor vycházel že skutečných událostí. Rozhodně stojí za přečtení, hezká práce!

10.11.2020 5 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Předešlou knížku od této autorky jsem četla už před pár lety, když vyšla, přesně si ji tedy nepomatuji a nemohu a ani nechci tyto dvě knihy srovnávat. I když se knížka nesla ze začátku plynule a bylo víceméně jasné, jak to celé dopadne - dostala mě. Do děje jsem se dokázala perfektně vcítit a v druhé polovině jsem ji už ani nechtěla odkládat. I když byl děj předvídatelný, krásně se četl a na konci mě opravdu rozbrečel. Za mě perfektní čtení!

15.07.2020 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Zajímavé ale těžko uvěřitelné konec trochu překombinovaný

16.06.2022 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

(SPOILER) Nějak jsem nečekala, že tématem budou sekty. Každopádně zajímavé čtení, i když nebyl příliš osvětlen důvod proč..

10.03.2022 4 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Těšila jsem se a knížka mě nezklamala. Perfektní oddychovka na pár večerů, skvěle se četla.

21.02.2022 5 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

I když jsem nečetla všechny předchozí díly a nemám třeba takový vztah ke všem postavám, tak je to fajn čtení, téma blížící se války je hezky zpracováno a já se těším na další díl.

17.10.2021 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Pohodové čtení, napsané chytlavě určitě si ráda přečtu další díl.

04.10.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Velmi zajímavé čtení, motiv mi přišel podobný jako u knihy dětské zoubky, takže jsem zhruba dokázala předvídat jak se děj bude vyvíjet.
Kniha je ale každopádně skvěle napsaná a určitě se pustím do další od této autorky.

09.09.2021 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Velmi zajímavé čtení, ve kterém ani nejde o spáchaný zločin jako spíše o přiblížení života s autistou. Určitě bych uvítala rozvinutí závěru, ale jinak fajn čtení, do kterého jsem se však musela párkrát nutit.

04.06.2021 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Prostě oddychovka, do hlavní postav jsem se procítila a doufám, že tomu tak bude i v následujících dílech! Pěkně psané, četlo se samo.

28.04.2021 4 z 5