Cituska Cituska komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Stará dobrá klasika, výborně čtivé a místy napínavé. Hvězdu strhávám za příliš moc jmen, které mě občas dost mátly.

20.07.2020 4 z 5

Krásný příběh o cestě do konečné stanice, dlouho mi po něm zůstane krásný pocit smíru a uklidnění.

08.05.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha vás vezme a nepustí dokud nedočtete poslední větu, po dlouhé době další skvělá autorka, kterou bych se nestyděla dát si v knihovně vedle Chrise Cartera. Mohu jen doporučit a připojuji větu, kterou sama nemám ráda : pouze pro silné povahy - z kapitol věnovaných Dunnovu případu mi občas bylo hodně špatně... :-(

03.03.2017 5 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Kniha se mi líbila,byl to ten typ knihy, který nenadchne, ale ani neurazí. Průměrný celkem čtivě napsaný válečný román.

06.09.2020 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Úžasná Kim :-) další výborná práce z pera Angely Marsonsové,napínavé,čtivé,svižné,konec překvapující,všechny předpoklady dobrého thrileru splňeny,takže opět výborný zážitek....

25.07.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Musím se přiznat,že už se mi dlouho nestalo,abych knihu přečetla za dva dny,ale toto nešlo odložit ;-) parádně čtivé,svižné dobré téma, které bylo parádně zpracováno,doporučuji!

25.06.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Luxusní oddechovka,lámala jsem se smíchy,tu knihu miluju ;-)

24.03.2016 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Podle recenzí tady jsem si myslela, že kniha bude předvádatelný shit a přitom byla vcelku svižná a dobře se četla, že se jako náhodou objevil důkaz, který nikdo nečekal, nebo, že to jako náhodou do sebe začalo všechno zapadat, to je normální v každé detektivce, aby ke konci došlo k rozuzlení. Na knize je pro mě nejdůležitější, aby zvládla osobnost hlavního hrdiny a Erika se mi docela líbila a aby se kniha dobře četla a to též splnila, takže 4* jsou tak akorát.

11.05.2017 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Při porovnání ostatních Cartrovin je Galerie pro mě nejslabší...Neumím říct, co přesně se mi nelíbilo, tak celkově mi to dohromady nějak nesedělo.Při porovnání se všemi ostatními, je to pořád thriler špičkové kvality, které se mnohé knihy ani nedotýkají.

25.07.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Typická Cartrovina, dobré čtení,po všech jeho přečtených knihách mi další případ Huntera a Garcii připadá jako příjemné znovusetkání se starými přáteli....

06.07.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha se mi líbila, ale další díly už číst asi nebudu, dlouho mi trvalo, než jsem se začetla a těžko jsem se rovnala s hlavním hrdinou. Po Robertu Hunterovi mi přišel nemastný neslaný.

14.09.2016 3 z 5

Děs Děs David Hidden

Až neuvěřitelně syrový příběh,ze kterého mrazí...Přečteno za víkend.Konec svým způsobem zklamání,darebák je sice dopaden,ale zůstává příliš mnoho otázek a nezodpovězených odpovědí.

15.05.2016 3 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

To je tak zvláštní kniha, že ani nevím, co k tomu říct...Ale to nemění nic na tom, že se mi to velmi dobře četlo...Čekala jsem víc?míň?nevim, každopádně stojí za to ji přečíst

08.04.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím přiznat,že se kniha čte velmi dobře a rychle...nicméně na začátku druhého dílu už mi to přišlo dost přehnané a přitažené za vlasy....kdo z nás dámy zažil mít při prvním sexu 8 orgasmů? ;-))

24.03.2016 2 z 5

Nebe je naše Nebe je naše Luke Allnutt

Pěkná kniha, reálně psaná, téma o kterém se radši moc nemluví, pěkně zpracováno, je vidět, že si tím autor též prošel a proto je příběh velmi autentický a jemně napsaný.

07.05.2018 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Úroveň této knihy pro mě od prvního dílu značně klesá,nicméně ji stále miluji,takže myslím,že 4* jsou akorát

01.11.2016 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Netřeba slov....opět nesklamal(to snad Carter ani neumí),opět se to četlo samo,opět největší masakr,volba slov,zápletky atd.atd....prostě luxus

09.10.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Díla tohoto autora nelze hodnotit jinak, než nejvyšším počtem hvězd.

13.07.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Brilantní

09.06.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Mistrovský vypravěč...Trochu se děsím toho do jaké míry jsou jeho díla autentická

12.05.2016 5 z 5