Chmelda1975 Online Chmelda1975 komentáře u knih

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super knížka,odpočinková,zhltnuto během 3 dnů,miluju knížky Hartla a tahle je asi nejlepší ♥,sice padlo i pár slz,ale veselé chvilky převládly,doporučuji všem (kromě puritánů,těm to nesedne )

17.08.2019

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Bez kapesníků nezačínejte číst,nikdy nekoukám na konec knihy,abych věděla,jak to dopadne,ale u téhle jsem nevydržela a musela vyhledat,jak to skončí,přečteno během 3 dnů,ale fakt málokdy u knihy brečím,tohle se nedalo :((( navíc mám dceru v podobném věku,takže tuhle knížku budu mít v hlavě opravdu dlouho doporučuji všem,kdyby tu bylo 10*hvězd,tak dám všechny

14.05.2021

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Dokonalá knížka,od které se nemůžete odtrhnout,než jí dočtete do konce,opravdu doporučuji

24.03.2018 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Ze začátku se moc dobře četla,ke konci jsem se modlila,aby byl už konec,nechtěla bych být v jejich kůži:)))

29.12.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Napínavá až do konce a ten konec,ten mně teda dostal :)))

20.12.2018 4 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Dobře se četla,napínavá až do konce,radši se nikdy stěhovat nebudu,nevíte na koho narazíte :))))

24.11.2021

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Nalákala mně anotace knížky,pak jsem tu četla recenze a bála se,co to zas bude za blbinu,nicméně ,knížka se četla dobře,sice hlavní postava byl opravdu blb,ale jak se vyvinul konec,to jsem nečekala :O nakonec mi ho bylo i líto , knížka bych řekla ideálně na dovolenou, doporučuji

21.07.2019

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Napínavá až do konce,příště tyhle detektivky budu číst v létě,měla jsem věčně husí kůži,doporučuji k přečtení :)

27.02.2018

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Líbila se mi moc,přečetla jsem jedním dechem a konec?Ta to teda vyřešila Kelly :) za mě 5 z 5ti

22.12.2021

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Dobře se četla,já miluju hotely a dovolené,tak jsem se v ní vyžívala :)) knížka přesně na dovolenou

29.06.2019 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Moc se mi líbila,dobře se četla,doporučuji :)

15.01.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Úžasná,čtivá,přečteno během dvou dnů,doporučuji !!!

25.07.2018

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Parádní,četla se skvěle,moc doporučuji

02.01.2022 5 z 5

Mortina a přízračný kamarád Mortina a přízračný kamarád Barbara Cantini

Už jí máme doma,dcera přečetla během 20minut,to je jediná nevýhoda,že knížka nemá 400 stran :))) ale opět nezklamala a v knihovničce je na čestném místě spolu se dvěmi předchozími díly,doufám,že ještě pár dílů vyjde,doporučuji !!!

11.04.2019

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Dobře se četla,zhltnulo během dvou dnů :)))akorát konec mně zklamal...takhle jsem si to nepředstavovala

31.03.2019

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Krásná oddechovka,přečteno do 3 dnů,super,doporučuji :)

20.02.2019 5 z 5

Mortina Mortina Barbara Cantini

Moc krásná knížka s nádhernými ilustracemi a vtipným příběhem,jediná chyba je,že má málo stránek,brala bych tlustou knihu :))) ,původně kupovaná pro dceru,ale zhltnuta jedním večerem a čekám na další díl ,opravdu doporučuji !

30.01.2019

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Výborná knížka,parádně se četla, a konec....ten mně dostal :))) doporučuji všem

18.05.2018

Fotografka Fotografka Mary Dixie Carter

Moc se mi líbila,přečtena jedním dechem,tahle rodina mě vtáhla k sobě jako Deltu

03.07.2022

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Moc se mi líbila, občas zvraty, že jsem nechápala,konec mě dojal až slza ukápla

02.06.2022