Neviděli jste Melody? přehled

Neviděli jste Melody? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400042/bmid_nevideli-jste-melody-JFF-400042.jpg 3 155 155

Cara je matkou dvou odrostlých dětí, když se však znovu ocitne v jiném stavu, manžel i obě děti se k jejímu těhotenství staví spíš lhostejně. Zklamaná přístupem svých nejbližších se Cara rozhodne zmizet z Anglie do luxusního rezortu v Americe, aby si zde ujasnila, jak tedy dál. Sotva však přijede, začnou se dít divné věci. Nejprve ji recepční pošle do pokoje, kde už někdo bydlí, a následně se začnou šířit řeči, že se tam objevila Melody – dívenka, která měla být před sedmi lety zavražděná svými rodiči, ale jejíž tělo se nikdy nenašlo. Když se Cara o onen příběh začne zajímat, úplně ji pohltí. Co se tehdy doopravdy vlastně stalo?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Did You See Melody? , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neviděli jste Melody?. Přihlašte se a napište ho.

Kira747
17.04.2024 2 z 5

Nebylo to spatny (ty lazne bych rada navstivila, haha) ale ze bych udelala neco jako WOW, tak to fakt ne. Mozna ten uplnej zaver.. lol. Fakt.

anája
07.03.2024 4 z 5

Přečteno za jeden den. Zvlàštně napsané, ale velice napínavé. Ten konec překvapivý.

Mikanadeta
17.02.2024 5 z 5

Přečteno za necelé 3 dny. Jsem nadšena! Tak napínavé, že jsem četla i v mezičase než se mi uvaří voda na kafe. Je tam dost zápletek. Dobře a čtivě psané. Moje třetí knížka od autorky a ze všech jsem nadšena.

Knižní novinky (9. týden)

24.02.2019

Kniha Neviděli jste Melody? v seznamech