cestovatelka13 cestovatelka13 komentáře u knih

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

V krátkém příběhu geniální myšlenka.

13.07.2017 5 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Krásná kniha přečtená na jeden zátah.

13.07.2017 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Vzdala jsem to u 48. stránky. To se fakt nedalo :(

15.07.2017 1 z 5

Narrenturm Narrenturm Andrzej Sapkowski

Vtipná, krutá, detailní, mysteriózní a originální. Hrdina má geniální talent se dostat ze všeho, do čeho ho dostanou ženy.

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Příběh o tom, jak by to asi mohlo být. Všichni jim fandíme. Všichni víme jak to dopadne. A všichni chceme věřit, že to tak opravdu bylo. Ale nikdo už se nikdy nedozví, jak to bylo doopravdy.

Láska za časů cholery Láska za časů cholery Gabriel García Márquez

Čtivý příběh o nekonečném čekání. Za mě doporučuji. U knihy se zasmějete, pobrečíte si a hlavně se nad ní zamyslíte. Nejvíc mě zaujaly změny, které se během toho času děly okolo hrdinů.

13.07.2017 3 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Taková realita napsaná na papíře.

Nulté číslo Nulté číslo Umberto Eco

Taková trošku přehnaná konspiračka. Za mne neurazí-nezaujme. Jako prvotina od nového spisovatele by to bylo výborné. Na Eca je to málo.

Pražský hřbitov Pražský hřbitov Umberto Eco

Kniha u které se musí přemýšlet. ... a taky hodně jíst, ale to už tu někdo zmiňoval. Ne, teď vážně. Konspirační teorie minulosti, která by se možná dala přenést i do současnosti.

15.07.2017 4 z 5

Tajný závod Tajný závod Daniel Coyle

Od chvíle kdy jsem knihu přečetla se koukám na Tour, Giro nebo Vueltu jen jako na krásné záběry z různých zemí.

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Nesnáším scifi a už vůbec ne postapo. Tahle knížka mě zaujala a nakonec i mile překvapila a přesvědčila.

Boží bojovníci Boží bojovníci Andrzej Sapkowski

Druhý díl trochu ztrácí na vtipnosti, naopak je tu dáno do popředí husitské hnutí a syrovost války. Hrdina nám dospívá.

První První Kiera Cass

Lehká odpočinková četba s předvídatelným dějem, ale prostě musíme vědět, jestli toho Maxona nakonec dostane :D

13.07.2017 2 z 5

Elita Elita Kiera Cass

13.07.2017 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nevím, jestli to bylo tak výborné jak všichni píší. Za mě tomu něco chybí...

Selekce Selekce Kiera Cass