Bulldog Bulldog komentáře u knih

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Tak já nevím co k téhle knížce napsat.. Četla se dobře, děj taky plynul, ale přesto to pro mě bylo takové nemastné - neslané a já prostě nevím proč..a ze všech postav mě nejvíc bavila jen Obluda :)

20.03.2020 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Tak musím říct, že první díl se mi líbil o něco víc, tady se mi občas zdály zdlouhavé popisy, ale i přesto rozhodně doporučuji k přečtení a těším se na třetí díl.

18.03.2020 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Jedna kniha a v ní dva příběhy. Příběh otce, který hledá dceru mě nebavil a bylo to na můj vkus prostě zdlouhavé. Příběh o Meji byl o něco lepší, ale závěr celé knihy byl dost průměrný a rozuzlení už většina z nás tady buď četla v jiných knihách, nebo viděla ve filmu..nic co by mě zarazilo do křesla.

21.02.2020 3 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Tak mám za sebou další díl a opět hodnotím velmi kladně...má to prostě šmrnc a žádná zbytečná omáčka kolem..doufám, že Angelu Marsons bude ještě dlouho držet literární múza a já společně s Kim prožiju ještě pár příběhů..

05.02.2020 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nejsem úplně čtenář sci-fi žánru, ale tady musím říct, že mě příběh naprosto pohltil a já si občas připadala jako kdysi Bastien, kterého úplně vtáhnul do děje Nekonečný příběh...a já tady cítila i tu Nicotu. Další velké plus pro mě je, že tuto knihu napsala česká spisovatelka a já si jdu objednat další díl.. doporučuji.

22.01.2020 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Musím jen potvrdit, že King je opravdu mistr hororu a všechny povídky v knize mě dost bavily a doporučuji..musím zmínit i mistrovu vtipnost, kdy napětím nedýcháte a do toho přijde tak absurdní hláška, že jsem se smála ještě hodinu poté co jsem si na ni vzpomněla..

21.01.2020 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

A zase Winter.... Chytráček..všude byl a od všeho má klíče... Čte se to dobře o tom žádná, ale už podruhé mi vadí hlavní představitel a já vám ani nevím proč....ale určitě dobrá krimi a znám horší.....

17.01.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další díl jak jinak opět výborný a Angela opět nezklamala, moc se mi líbila rozmanitost více příběhu v jedné knize...co mi maličko vadilo, byl někdy až moc zarputilý boj proti rasismu u hlavních představitelů....ne ne Bryante a Kevine tu vaší morální čistotu vám úplně nevěřím..

13.01.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Opět skvělý Weaver, který vás udrží v napětí až do konce..a tentokrát byl pro mě příběh navíc pěkně děsivý v tom jak je jednoduché udělat z normálně fungujícího člověka blázna, který nakonec pochybuje úplně o všem.

07.12.2019 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Tohle se nějak nepovedlo a táhlo se to jako týden...oproti Polámaným panenkám za mě nuda a navíc nevím proč, ale vadil mi tady i samotný Winter...

25.11.2019 2 z 5

O statečném Cibulkovi O statečném Cibulkovi Gianni Rodari

I když je to už hodně let co jsem tuto knihu četla, musela jsem si ji tady z nostalgie přidat do přečtených.. úžasná a vtipná kniha..

06.11.2019 5 z 5

Zemřít na jaře Zemřít na jaře Ralf Rothmann

Přistupovala jsem k této knize obezřetně bez nějakého očekávání, neb špatných knih s válečnou tématikou je dost, ale tento příběh rozhodně neurazil a četl se docela snadno... ovšem i přesto pro mě zůstane jen průměrným.

27.10.2019 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Jak jinak Kim opět boduje a psychologický souboj mezi ní a Alex byla vysoká hra... nelze jinak, než opět doporučit..

26.10.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Kdo tuhle autorku zná a čte ji, tak ví co od ní čekat a jako vždy nebude zklamaný..

11.10.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tak tenhle díl s Kim se mi zatím líbil nejvíc..napínavý děj a bezmoc i strach z knihy občas doslova sálaly..

03.10.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Chris Carter opět nezklamal a kniha se četla jedna radost...

29.09.2019 4 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Kniha za přečtení určitě stojí, ovšem nečekejte dramatické zvraty ani otevřenou pusu v úžasu..děj plyne lehce a zápletka docela běžná ze života. Pro mě slušná oddechovka na konci léta..

05.09.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Já vám nevím no..kniha se četla skvěle to bezpochyby, ale občas mi to připadalo až moc za hranici skutečnosti..a hvězdu beru za divoký konec, ( pozor možná spoiler) páč Grace šlo najednou všechno jako po másle a protivník se i přes své IQ 200 nechal dost hloupě nachytat..

01.09.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Takže asi tak...kniha se četla skvěle o tom není pochyb, ale některé momenty v knize mě malinko zklamaly..byly prostě neuvěřitelné a tak trochu jako z filmu o superhrdinech..ale určitě doporučuji a hůl nad Keplerem rozhodně lámat nebudu...

24.08.2019 4 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

U soumraku bohů tak tahle kniha mě bavila hodně..Ove byl více k zamyšlení, Brit - Marie byla dle mě více vtipná..rozhodně doporučuji..

01.08.2019 5 z 5