Bulldog Bulldog komentáře u knih

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Tak k této knize vůbec nevím co říct a napsat.. zvláštní, občas silný moment, divná a dalších sto pocitů, ale já bych ji asi doporučila i přesto, že tam byly rušivé momenty a moje pocity z knihy přesně popsala uživatelka Oskli..takže ji tímto děkuji, že to popsala za mě..

24.07.2019 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tak teď budu mezi tím vším vysokým hodnocením jako černá ovce, ale mě se tenhle příběh vůbec, ale vůbec nelíbil... Mě tam lezli na nervy úplně všichni a všechno..

22.07.2019 2 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Tohle byla velmi příjemná detektivka...taková letní oddechovka a doporučuji..

22.07.2019 4 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

Tak tenhle díl super..ale sem tam mi něco vadilo, Katie tady byla vyobrazena možná trochu zbytečně jako mrcha a pak jelikož jsem velký milovník psů tak popisy psích zápasů atd. mi ajajaj vadily hodně a přeskakovala jsem řádky...no jo no.. ale jinak v knize bylo vše co by měl dobrý thriller mít..

15.07.2019 5 z 5

Trofej Trofej Steffen Jacobsen

Zajímavý thriller s neobvyklým námětem...a vůbec bych se nedivila, kdyby tohle byla v tomhle šíleném světě skutečnost...

06.07.2019 4 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Doporučuji..

04.07.2019 4 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

Líbilo a doporučuji..

04.07.2019 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tak tohle mě hodně bavilo to se musí nechat...jen ten film jak jinak opět slabota a protočené panenky...

04.07.2019 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tenhle díl dobrý..

03.07.2019 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Absolutně nejslabší díl a vůbec mě to nebavilo..

03.07.2019 2 z 5

Čenda a spol. Čenda a spol. Vojtěch Steklač

Tak tuhle knihu jsem přečetla snad dvacetkrát a vždy mi připomene moje retro prázdniny v 80 letech..

03.07.2019 5 z 5

Boříkovy lapálie Boříkovy lapálie Vojtěch Steklač

Můj sentimentální návrat do úžasného dětství a jednoznačně doporučuji..

03.07.2019 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Tady mě autor hodně překvapil jak ulítl oproti předchozím knihám a tohle byla jedna velká nuda..

03.07.2019 2 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Mě se prostě někdy nechce psát ani číst dlouhé recenze... a u některých knih opravdu stačí jen napsat...skvělé..

01.07.2019 5 z 5

Stojí za přečtení a úžasné...

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Nic moc...

01.07.2019 2 z 5

Super čtení a jak to u povídkových knih bývá... Některý příběh paráda a jiný trochu nuda..ale určitě si každý ten svůj vybere..

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Tohle by byla skvělá kniha, kdyby...milostná zápletka mi až tak nevadila, ale byly tam občas prostě šílené nesmysly a kroutila jsem hlavou, proč z nás autor dělá mamlasy...

01.07.2019 3 z 5

Sundejte Hartmanna! Sundejte Hartmanna! Raymond Frederick Toliver

Doporučuji...

30.06.2019 4 z 5

Nejlepší odstřelovač wehrmachtu Matthäus Hetzenauer Nejlepší odstřelovač wehrmachtu Matthäus Hetzenauer Roland Kaltenegger

Když si přečtete Na mušce lovce a pak tohle...tak i když to nedělám, ale touhle knihou bych si klidně podložila skříň..

30.06.2019 1 z 5