Pohřbení

Pohřbení https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325656/bmid_pohrbeni-HWj-325656.jpg 4 144 47

Tajemství kostí série

3. díl

Je tomu už osmnáct let, co se z lesa vynořil Chris Jacobs. Jediný ze školního autobusu plného dětí, které byly uneseny neznámo kam. Vyhublý, zmrzačený, bez vzpomínek na to, co se stalo. Když se nyní najde masový hrob jeho spolužáků, jeden mezi nimi chybí – bratr reportéra Michaela Brodyho. Zoufalý novinář má jedinou možnost, jak odhalit pravdu: nalézt Chrise Jacobse, o němž ale nikdo netuší, kde by mohl být. Neví to ani Chrisova sestra Jamie, která se rozhodne Brodymu v pátrání pomoci. Po Chrisových stopách se však nevydávají jen oni – odhalení pohřbených těl přiměje vraha, aby se i po tolika letech zbavil posledního žijícího svědka svého hrůzného činu… Dokážou Michael a Jamie nalézt Chrise a přiznat jeden druhému, co k sobě cítí, dřív než bude pozdě?... celý text

Romány , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

Buried , 2013

Maky806
01.12.2023 5 z 5

Mě se to teda líbilo. Napětí i romantika, četlo se to pěkně.

kob
14.10.2021 4 z 5

Zajímavá detektivka říznutá červenou knihovnou.

bekule
20.08.2021 4 z 5

4,5
Opravdu to jde bez popisování přemíry zvrhlého násilí napsat napínavý thriller, kde je ponecháno jen na čtenáři kam až jeho fantazie zajde. A že se dětským obětem nedělo nic nevinného je jasné. velmi povedený thriler s prvky romantiky.

vlkove
11.02.2021 2 z 5

Tak tohle bylo hodně průměrné čtení. Na tento žánr jsem hodně mírná a i přesto mě to zklamalo. Málo uvěřitelný děj, zpočátku byla kniha hodně zmatená a odhalení pachatele přišlo hodně brzy. Není to úplná katasrofa ale moc se nedivím tomu, že další díly série nevyšly.

jan6775
24.08.2020 4 z 5

jak již bylo psáno, romantická ale čtivá detektivka.

monci6485
20.07.2020 4 z 5

Nic náročného, romantická kriminálka. Jen to, jak byli všichni dokonalí a oslovení "princezno" mě vytáčelo. Jinak spokojenost.

Kačí137
08.06.2020 3 z 5

Tuhle knížku jsem si chtěla už dlouho přečíst. Zaujal mě popis a hlavní obálka. Musím říct, že knížka je příjemná. Žádné dech trnoucí drama, ale i tak akční. Děj stále v pohybu.
Asi by mi bylo příjemnější, kdybych neznala vrahouna. Udělala bych to více tajemné. Sice je hned jasné, že za vším stojí někdo výše postavený,ale i ten zabiják mohl být více neznámí.
Takhle to je taková napínavá romantika :-)

MamaKnihomolka
01.01.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, i když jsem už od třičtvrtě knihy věděla kdo je za tím vším. Super nápad na problematiku a dobře zamotané. Romantika mě vůbec při čtení nevadila ani nerušila, naopak.

pejty
22.09.2019 5 z 5

Tak tuto knihu jsem si opravdu užil. Svižné, napínavé a občas i překvapující.

čef
28.07.2019 4 z 5

Vzhledem k osobě autorky jsem se obával, že půjde pouze o dlouhými řečmi napuštěný láskyplný románek. Naštěstí jsem se mýlil, vycpávek zde příliš nebylo a romantiky také nikolivěk příliš. Zvláště úvod se myslím vyvedl, postupně, s přibývající zamilovanou linkou, napětí znatelně ubylo, ale stále se udrželo pro mne na dobře snesitelné úrovni. Závěr se jistě dal předpokládat, osoby padouchů však byly zamaskovány docela umně. V tomto žánru přinejmenším velmi dobrý průměr.

Doubravka1975
03.07.2019 3 z 5

Knížka mě zaujala anotací, zajímavá a napínavá byla, ale chvílemi trochu divná nebo jak to nazvat. Romantika se tam moc nehodila, tu sexuální scénu jsem normálka trochu přeskočila a to už je co říct a to oslovení Princezno....a některé věci okolo Chrise byly prostě neuvěřitelné.

Bulldog
01.07.2019 3 z 5

Tohle by byla skvělá kniha, kdyby...milostná zápletka mi až tak nevadila, ale byly tam občas prostě šílené nesmysly a kroutila jsem hlavou, proč z nás autor dělá mamlasy...

niknikita
12.06.2019 4 z 5

Nikdy nevíte všechno o své rodině.

Trochu morbidní příběh, ale čte se to snadno, akorát epilog už je trochu zbytečný.

cedos
14.04.2019 5 z 5

Napínavéé, někdy až strašidelné a hlavně čtivé. Na rozdíl od ostatních čtenářů mě "milostná" zápletka nijak nerušila a hezky vykompenzovala to napětí. Doporučuji.

laura
25.02.2019 3 z 5

Příběh sliboval něco, co bohužel nesplnil. Škoda, mohlo jít o velké wow, kdy zadržíte dech a říkáte si: Cožeeee? Ale i když se to četlo hezky, bavilo mě to a bylo to napínavé, tak nějak to zároveň bylo i neuvěřitelné a zápletka stojí a padá s tím, jestli uvěříte nebo ne - a já prostě nemohla věřit. Kam to všechno směřovalo vlastně tak nějak víme celkem brzy - takže tady se žádné překvapení nekonalo. A to jediné, které v knize je, tak upřímně: V mnoha ohledech se tomu prostě nedá věřit. Uvěřila by policie tak snadno? Nechala by svědka jít bez výslechů, působení psychologů, bez několikaletého dohledu? Uvěřila by rodina? Lze se tak moc změnit? A v neposlední řadě, šlo o děti. O děti, které nepřemýšlí jako dospělí, které tak podle mě neumí jednat, takže tomu opravdu nemůžu věřit. Škoda úžasného příběhu, který vyzněl do ztracena, ubit nepřesvědčivým dějem. A i když mám moc ráda romantickou linku, která thriller odlehčí, tady to skutečně vyznívá rozpačitě až divně. Prostě, celé se to jaksi nepovedlo. Ale nemůžu říct, že by to nestálo za nic. Jen jsem prostě tak nějak zklamaná...

Janule809
30.01.2019 3 z 5

Napínavá a čtivá

ArwenAragorn
11.01.2019 4 z 5

Příběh měl spád i napětí. Romantická linka mi tam zas tolik nevadila, spíš mi některé pasáže z této části přišly směšné. Ale čtení to nebylo špatné.

Medunka22
15.12.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila a moc dobře četla.

lehaje
30.10.2018 5 z 5

Byla jsem trosku na rozpacich z komentářů, ake rozhodla jsem se knizku zkusit. Musim rict, ze byla skvela. Konecne po dlouhe době knížka,od které jsem se nemohla odtrhnout. Hlavního padoucga jsem začala tušit až ke konci a romantická linka mi tam take seděla. Doufam, že si od autorky ještě někdy něco přečtu.

Prateri
09.09.2018 4 z 5

Romantickou část knihy škrtám :-) a nehodnotím, ale ten zbytek - tak ten jsem si přečetla s chutí. Rozhodně zajímavé téma, které nepostrádalo napětí a konec u strýčka guvernéra byl pořádný kolotoč, hlava se mi točí ještě teď.