Pohřbení

Je tomu už osmnáct let, co se z lesa vynořil Chris Jacobs. Jediný ze školního autobusu plného dětí, které byly uneseny neznámo kam. Vyhublý, zmrzačený, bez vzpomínek na to, co se stalo. Když se nyní najde masový hrob jeho spolužáků, jeden mezi nimi chybí – bratr reportéra Michaela Brodyho. Zoufalý novinář má jedinou možnost, jak odhalit pravdu: nalézt Chrise Jacobse, o němž ale nikdo netuší, kde by mohl být. Neví to ani Chrisova sestra Jamie, která se rozhodne Brodymu v pátrání pomoci. Po Chrisových stopách se však nevydávají jen oni – odhalení pohřbených těl přiměje vraha, aby se i po tolika letech zbavil posledního žijícího svědka svého hrůzného činu… Dokážou Michael a Jamie nalézt Chrise a přiznat jeden druhému, co k sobě cítí, dřív než bude pozdě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325656/pohrbeni-HWj-325656.jpg 3.6128

Tajemství kostí 3.

Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Mystery Press

Buried, 2013

Kniha Pohřbení

jan6775
24.08.2020

jak již bylo psáno, romantická ale čtivá detektivka.

monci6485
20.07.2020

Nic náročného, romantická kriminálka. Jen to, jak byli všichni dokonalí a oslovení "princezno" mě vytáčelo. Jinak spokojenost.

Kačí137
08.06.2020

Tuhle knížku jsem si chtěla už dlouho přečíst. Zaujal mě popis a hlavní obálka. Musím říct, že knížka je příjemná. Žádné dech trnoucí drama, ale i tak akční. Děj stále v pohybu.
Asi by mi bylo příjemnější, kdybych neznala vrahouna. Udělala bych to více tajemné. Sice je hned jasné, že za vším stojí někdo výše postavený,ale i ten zabiják mohl být více neznámí.
Takhle to je taková napínavá romantika :-)

MamaKnihomolka
01.01.2020

Kniha se mi moc líbila, i když jsem už od třičtvrtě knihy věděla kdo je za tím vším. Super nápad na problematiku a dobře zamotané. Romantika mě vůbec při čtení nevadila ani nerušila, naopak.

pejty
22.09.2019

Tak tuto knihu jsem si opravdu užil. Svižné, napínavé a občas i překvapující.

čef
28.07.2019

Vzhledem k osobě autorky jsem se obával, že půjde pouze o dlouhými řečmi napuštěný láskyplný románek. Naštěstí jsem se mýlil, vycpávek zde příliš nebylo a romantiky také nikolivěk příliš. Zvláště úvod se myslím vyvedl, postupně, s přibývající zamilovanou linkou, napětí znatelně ubylo, ale stále se udrželo pro mne na dobře snesitelné úrovni. Závěr se jistě dal předpokládat, osoby padouchů však byly zamaskovány docela umně. V tomto žánru přinejmenším velmi dobrý průměr.

Doubravka1975
03.07.2019

Knížka mě zaujala anotací, zajímavá a napínavá byla, ale chvílemi trochu divná nebo jak to nazvat. Romantika se tam moc nehodila, tu sexuální scénu jsem normálka trochu přeskočila a to už je co říct a to oslovení Princezno....a některé věci okolo Chrise byly prostě neuvěřitelné.

Bulldog
01.07.2019

Tohle by byla skvělá kniha, kdyby...milostná zápletka mi až tak nevadila, ale byly tam občas prostě šílené nesmysly a kroutila jsem hlavou, proč z nás autor dělá mamlasy...