Bulldog Bulldog komentáře u knih

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Začátek knihy a její první polovina se jevily jako docela příjemný thriller, ale pak.. Čím víc se blížil konec, tím větší nesmysly a překombinovanost knihou vládly. Zvrat střídá zvrat s cílem na každé další stránce čtenáře zarazit do ušáku a napětím nedýchat.. no nepovedlo se a zbytek knihy jsem dočetla s kroucením hlavy.

22.04.2021 2 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Komu dvojice Poe a Tilly přirostli k srdci v první knize, tak v té druhé se to jen potvrdí..samozřejmě šéfová Flynnová je tam taky dobrá a na oba tyhle komedianty dává pozor..kniha má skvělý námět a mě se čte stejně lehce jako Loutkové divadlo.. velké plus je pro mě jemná dávka humoru.

13.04.2021 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Tahle kniha u mě zabodovala jak s dějem, prostředím tak čtivosti.. není co víc dodat a rozhodně doporučuji.

24.03.2021 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Dobrá kniha s hnusným tématem a téma pedofilie je odporné v jakékoliv podobě. Tyhle monstra nepatří do žádných ústavů ani věznic, ale rovnou na šibenici. Lezla mi tam na nervy labilní Rebecca.

09.03.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jako vždy skvěle čtení a pan Carter má můj obrovský obdiv. Rozhodně doporučuji.

08.02.2021 5 z 5

Virus Virus Patrick Lynch (p)

Jiný žánr, než jsem zvyklá číst, ale kniha mě hodně bavila. Vztah člověka k přírodě je čím dál křehčí a jsem sama zvědavá jaké virové překvapení pro nás ještě příroda má.. no můžeme si za to sami, dokud budou jisté národy věřit, že játra z luskouna a ledviny z makaka jsou zárukou potence, není se co divit. Knihu doporučuji.

29.01.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Komentář k této knize naprosto vystihla uživatelka Suiteki, ano i mě posledních 50 stran těžce rozladilo a celá kniha pro mě tímto ztratila význam...škoda, velká škoda.

22.01.2021 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Pomalý rozjezd, ale pak už to byla docela slušná kriminálka a dokonce s uvěřitelným koncem..

13.01.2021 3 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Tuto knihu bych si sama asi nekoupila, protože italský thriller bude určitě nuda..no a nakonec z toho bylo velké překvapení a knize dávám plný počet..

05.01.2021 5 z 5

Nejkrutější psychopati v dějinách Nejkrutější psychopati v dějinách John Marlowe

O každém z nich jsem už někdy něco četla, nebo viděla nějaký dokument no a tady se všichni ti magoři sešli v jedné knize..ale čtivé to je o tom žádná..

22.12.2020 3 z 5

Jedovatá houba Jedovatá houba Ernst Hiemer

Nedá se to nějak hodnotit..kniha je prostě součástí historie a tu vymazat nelze..každý ať si tuto knihu zhodnotí sám v sobě.

22.12.2020

Nenávist Nenávist Chris Carter

Chris Carter udržuje svoje tempo i v tomto díle a má můj obdiv..pro mě je tohle nejlepší knižní série jakou jsem kdy četla..

13.12.2020 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Tohle se mi fakt líbilo..kniha byla dle mého názoru víc taková strašidelná a ponurá, než film..ale i film s dobrou Sandrou Buldok :)) určitě doporučuji a těším se na pokračování.

04.12.2020 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Určitě to nebyl zbytečně promarněný čas s touto knihou, ale...tak trochu chobotnice a na každém chapadle jiný příběh v různém časovém posunu...za mě prostě průměrná detektivka na kterou za týden zapomenu.

01.12.2020 3 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Co to jako bylo? Nemělo to nic společného ani s hororem ani s kriminálkou..za mě slátanina, kde se úplně trapně tlačilo na pilu a na konci už tam byly i prvky komedie..

24.11.2020 odpad!

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Přesně typ knihy, kdy na konci koukáte do knihovny a přejete si ať v ní máte třetí díl :))...no a není tam a musíme si holt počkat jak na 037 tak na Sayer a její partu včetně obou úžasných psích parťáků..skvělé čtení a tahle paní spisovatelka se mi neskutečně trefila do vkusu.

04.11.2020 5 z 5

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Protože mám ke všemu co se týká první a druhé světové války velkou úctu, tak tyhle knihy nedokážu posuzovat nějak kriticky a rýpat se v tom do hloubky i přesto, že to tak cítím.. a tak myslím, že postačí jen říct - podruhé už ji číst nebudu..

23.10.2020 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Hodně, ale vážně hodně povedený thriller, nikde žádné hluché místo a celé to jelo jako po másle..no a jak jinak můj tip na vraha jako většinou úplně mimo mísu :))

10.10.2020 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Tuto knihu hodnotím velmi pozitivně..originální dějová linka a samotný Řetěz je noční můrou pro všechny, kteří mají děti..kniha je téměř bez krve a přesto z ní cítíte takový divný hnus..

17.09.2020 5 z 5

Deníky cizince Deníky cizince Elly Griffiths

Prvních sto stran nuda, pak se to teda trochu rozjelo, ale pořád to bylo na usnutí a konec ? Tak ten byl whauu fakt originální jak broskev na kuřecím steaku...kniha putuje k někomu kdo ji možná ocení líp, než já.

07.09.2020 2 z 5