BlankaTr BlankaTr komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Bravo, A. Marsons! Tentokrát jsem vůbec netušila, kdo je vrah. Velmi ztrhující thriller, už se těším na další případy Kim. :)

27.12.2017

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Jsem zklamaná. A to Flynn čtu moc ráda. :( ...

06.10.2017

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Brilantní, strhující příběh. Kim mám moc ráda a je mi blízká, doufám, že A. Marsons má v plánu další díly s Kim. :)

05.09.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knížka se mi špatně četla :( avšak nechtěla jsem přijít o děj, tak jsem zhlédla film. Moc pěkný příběh.

28.08.2017

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Již 7 let pracuji s dětmi, kteří mají lehkou formu autismu. Tato knížka sice popisovala tu těžší formu, ale i tak mi zodpověděla spoustu otázek. Moc se mi líbila závěrečná povídka, a knížka na mě udělala opravdu dobrý dojem.

19.07.2017

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Jo tak tato knížka mě teda bavila hodně! Hned od začátku mě zajímalo jak vše vlastně dopadne. Mistrně popsaný děj plný napínavých okamžiků a zvratů ! Jsem spokojená :)

10.06.2017

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Tato knížka byla naprosto úžasně a čtivě napsaná. Na každé stránce se něco dělo. Těším se na další díla této autorky. Doporučuji. Nálepku bestseller si skutečně zaslouží :) .

14.05.2017

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Ajajaj, tato knížka mě neoslovila, nudila jsem se.

27.04.2017 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Tato detektivka mě velmi mile překvapila. Na začátku byla napínavá, až tak, že jsem ji četla už u snídaně a pak kručení žaludku mi připomnělo, že bych měla vařit oběd. Prostřední část trochu slabá a nudná, ale hodně mi toho vysvětlila. Dokonce se našel čas i na nějakou tu romantiku :) Tušila jsem kdo je vrah, takže konec pro mě nikoliv překvapující ......

25.04.2017 4 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Odpočinková knížka. Skvělý nápad na příběh, avšak předvídatelnost děje a ke konci jsem se trochu nudila. Ale i tak si ráda přečtu druhý díl :)

09.04.2017 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha mě zklamala, nudila jsem se .....

29.03.2017 1 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Velmi pěkná série :) Těším se co dalšího spisovatel napíše ... :)

19.03.2017 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha mě vůbec neoslovila. Přišlo mi to podobné Deníku Bridget Jones, s tím rozdílem, že teď jsem se moc nenasmála.

28.02.2017 2 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Velmi příjemné čtení, příběh plný emocí.

02.02.2017

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Velmi zajímavá detektivka... Autorka si mě získala už Němým křikem. Doporučuji! :)

10.01.2017 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Mě osobně kniha moc nenadchla. Děj byl zdlouhavý a neschopnost vyšetřovacího týmu mě rozčilovala celou knihu.

29.12.2016

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Velmi zdařilé a napínavé dílo.

02.12.2016 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Samuel Bjørk opět nezklamal, jsem ráda, že mám jeho již druhé dílo doma v knihovničce. Famózní detektivka !!

28.09.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak tuto knihu jsem přečetla jedním dechem, za dva dny. :) Vychladla mi u něj nejedna káva. Velmi vydařená detektivka !!!!!

05.08.2016 5 z 5

Farma smrti Farma smrti Luca Veste

Pro mě velmi nezáživné čtení, přiznám se, skončila jsem uprostřed knížky, načež můj komentář, nebude zcela objektivní. Snad se k ní někdy vrátím, až bude vytrvale pršet. :)

02.08.2016