BlankaTr BlankaTr komentáře u knih

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha se mi četla velmi dobře, od začátku byla velmi zajímavá, nevěděla jsem na čí straně být. Rozuzlení celého příběhu a závěr byl pro mě slabý, avšak překvapivý.

14.07.2016 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Naprosto skvělá, napínavá knížka. troufám si říci, že je to jedna z nejlepších knížek co jsem zatím četla ... :) Nemohla jsem se od ní odpoutat, zajímalo mě jak vše dopadne.

14.06.2016 5 z 5

Skvělá knížka, přečetla jsem ji jedním dechem. Výborný a neotřelý příběh. Opravdu mě bavila. Těším se na filmové zpracování od Tima Burtona :)

02.06.2016

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Tuto knížku jsem nedočetla, nejspíš nepatřím mezi silné povahy. Nemůžu knížku posoudit pořádně skončila jsem na sté stránce :) .

15.04.2016

Celebrity pro Afriku Celebrity pro Afriku Helen Fielding

Místy mě kniha nudila, ale zajímavé téma :)

20.03.2016 3 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Kdykoliv si tuto knihu ráda přečtu, mám všechny díly Bridget a to jak v knižní podobě tak i filmové a jsem velice spokojená :) Vždy mi zažene chmury a výborně pobaví :)

20.03.2016 5 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Bohužel mě kniha nijak zvlášť neohromila :( ...

20.03.2016

Papírová města Papírová města John Green

Na doporučení jsem si knížku přečetla, a četla jsem ji dlouho. Moc mě příběh nezaujal, překousávala jsem se jím. Ve srovnání s jeho dalšími díly, za mě slabší. ;)

16.03.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Rachel mi chvíli lezla na nervy, zápletka a závěr - překvapivý. :)

16.03.2016

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá detektivka. Skvělé hlavní postavy, poutavý příběh a překvapivý závěr.

16.03.2016 5 z 5