Celebrity pro Afriku

Při psaní svého románu se inspirovala z doby, kdy v Etiopii, Súdánu a Mosambiku natáčela dokumentární filmy pro humanitární organizaci Comic Relief. Celebrity pro Afriku nepostrádají autorčiny hlavní literární "zbraně" - lehký ironický tón a smysl pro humor, a tak jistě příjemně překvapí a pobaví všechny čtenáře i čtenářky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7816/celebrity-pro-afriku-wjY-7816.jpg 3.240
Vydáno, Aurora (Praha)

Cause Celeb, 2001

Kniha Celebrity pro Afriku

ivusse
02.05.2020

Jsem ráda, že se mi ji podařilo dočíst...

Knihobolka
06.01.2020odpad!

Tato kniha byla velké zklamání. Vzhledem k tomu, že miluji Bridget Jones, tohle bylo zdlouhavé tlachání o ničem. Knihy obvykle dočítám, ale tady jsem měla problém se vůbec dostat do půlky. Když jsem se dostala na poslední stránku, oddychla jsem si. Od této autorky asi dlouho nic nepřečtu.

KristýnaBook
04.05.2017odpad!

Nuda nebyla sem schopná knížku dčít :-(

Radka_p
20.08.2016

Príjemná kniha so zaujímavou témou, dej postupne gradoval a najväčšie napätie by som na posledných 15 stranách skutočne nečakala. Trošku škoda, že ak to mal byt sladký román, tak trojuhoník, ktorý "chcel vzniknúť" medzi hlavnou hrdinkou a dvoma mužmi v jej živote, bol zachytený tak...veľmi málo až nijako. A ak to chcel byť príbeh o Afrike tak v knihe mohlo byť viacej opisov, obrazov, vtiahnutia do krajiny, proste viac Afriky. Ale čítalo sa to príjemne.

BlankaTr
20.03.2016

Místy mě kniha nudila, ale zajímavé téma :)

martiiinkajjj
30.12.2015

Knihu jsem četla několikrát a pro mě super :) hlavně v době kdy jsem měla pubertu jsem jí hodně žrala (chtěla jsem do Afriky pomáhat jako humanitární pracovnice) takže doporučuju :)

MagdaS
14.10.2015

Pro mě zklamání. Četla jsem až po sérii s Bridget a prostě to nemá tu šťávu.

Firstovka
04.04.2015

O knize vím už řadu let, ale stále jsem se jí vyhýbala, protože jsem myslela, že je podle názvu nezajímavá! Byla jsem pitomá, knížka je úžasná a moc se mi líbila! Hlavní hrdinka, téma, láska, brečela jsem u ní jako želva.
Pevně věřím tomu, že dnes je jiná situace s pomocí africkým zemím než v době kdy kniha byla napsána.